مدت زمان استفاده از ماسک فیلتردار تنفسی ، N95 و.. چقدر است؟

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 9

بسیاری از افراد مدت زمان استفاده از ماسک فیلتردار 😷 را نمی دانند و فکر می کنند که می توانند از این ماسک ها به مدت طولانی استفاده کنند. برای پاسخ به پرسش مدت زمان استفاده از ماسک فیلتردار تنفسی ، N95 و.. چقدر است؟ با انزل وب همراه باشید.

مدت زمان استفاده از ماسک سرماخوردگی ، هوا و..

?How Long We Can Use a N95 Face Mask

در حال حاضر شاهد خرید و استفاده مردم به شکل روز افزونی از مساک های یک بار مصرف معمولی و تنفسی هستیم. به طور معمول مدت زمان استفاده از ماسک صورت معمولی یک بار مصرف است و اگر از روی صورت برداشته بشود دیگر نمی توان از آن استفاده کرد.

البته استفاده از این ماسک ها تا حدی موثر است ولی باید به این نکته توجه کرد که این محصولات نمی توانند ویروس ها، ذرات معلق ریز هوا و مولکول‌ های کوچک گازهای سمی را فیلتر کنند اما گزینه خوبی برای مقابله با ترشحات ناشی از عطسه و سرفه که پدر آن حاوی میکروب‌ وجود دارند، است.

طرز استفاده از ماسک سرماخوردگی

برای استفاده از ماسک سرماخوردگی در مرحله اول باید دست ها را شست و سپس ماسک را از بسته بندی خود خارج کرد و آن را از نظر پارگی مورد بررسی قرار داد. باید قسمت بالایی ماسک را بر روی بینی قرار داد و سپس بندها و کش های آن را به درستی پشت سر برده و آن را ببندید تا ماسک صورت را به شکل کاملی بپوشاند.

در زمان استفاده از ماسک به هیچ عنوان آن را لمس یا جا به جا نکنید و در صورتی که آن را درآوردید دیگر از آن ماسک استفاده نکنید. مدت زمان استفاده از ماسک سرماخوردگی بسیار کوتاه است. می توانید در صورت نیاز از آموزش ساخت ماسک هوا در خانه استفاده کنید.

مدت زمان استف


برچسب‌ها :

دوشنبه 26 اسفند 1398 - 6:15
قدرت گرفته از نیلوبلاگ