چگونه در طول تمرینات بصورت خودکار قابلیت Do Not Disturb را در اپل واچ فعال کنیم ؟

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 41

چگونه در طول تمرینات بصورت خودکار قابلیت Do Not Disturb را در اپل واچ فعال کنیم ؟

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا شما کاربران عزیز را با یکی از جدیدترین قابلیت های اضافه شده در watchOS 4 که می تواند برای بسیاری از شما کاربران کاربردی بشمار اید ، اشنا کنیم . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی باید بگوییم که همراه با watchOS و در هنگام بسته شدن اپل واچ به مچ دستتان ، این ساعت هوشمند می تواند بصورت خودکار تمامی نوتیفیکیشن ها را در هر زمانیکه شما در یک جلسه تمرین حضور می یابید ، در حالت سکوت و سایلنت قرار دهد و هنگامیکه تمرین شما پایان می یابد ، قابلیت Do Not Disturb را غیرفعال کند .

بنابراین ، زمانیکه شما در یک جلسه یوگا قرار می گیرید و یا نمی خواهید تا به سادگی در میان تمرین های سنگین خود همراه با موزیک های انگیزشی مورد علاقه ی خود از طریق ایرپاد حواستان با امدن یک نوتیفیکیشن پرت شود ، این ویژگی اختیاری بسیار مفید خواهد بود .

در واقع این ویژگی و قابلیت بسیار کاربردی اپل واچ Workout Do Not Disturb نامیده می شود ، که تنها در سیستم عامل watchOS 4 و نسخه های پس از ان قابل دسترسی می باشد . حال در این پست اموزشی ، اگر شما هم قصد فعال سازی این قابلیت را دارید ، می توانید در ادامه با جاست تک همراه بوده و نحوه ی فعال سازی ان را در کوتاه ترین زمان ممکن و تنها با چند تپ ساده فرابگیرد .

و اما اموزش استفاده از قابلیت Workout Do Not Disturb :

پیش از هر چیز ، بیاد داشته باشید که شما تنها می توانید قابلیت Workout Do Not Disturb را از طریق برنامه ی Watch که با یک ایفون مجهز به سیستم عامل iOS 11 و یا نسخه های پس از ان جفت شده است فعال و یا غیرفعال کنید ، چرا که فعال و یا غیرفعال سازی ان بطور مستقیما از طریق برنامه ی Settings در اپل واچ میسر نمی باشد .

همچنین در نظر داشته باشید که بطور پیش فرض قابلیت Workout Do Not Disturb غیرفعال می باشد .

بنابراین ، برای فعال کردن ان می بایست مراحل زیر را دنبال کنید .

  1. ابتدا می بایست در ایفونی که با ساعت شما جفت شده است ، برنامه ی Watch را اجرا کنید .
  2. حال می بایست از بین تب های موجود در پایین صفحه ، برروی My Watch تپ کنید .
  3. سپس می بایست به مسیر General > Do Not Disturb مراجعه کنید . چگونه در طول تمرینات بصورت خودکار قابلیت Do Not Disturb را در اپل واچ فعال کنیم ؟
  4. در پایان می بایست سوییچ گزینه ی Workout Do Not Disturb را فعال کنید .

اکنون ، اگر دقت کنید و توضیحات مرتبط با این ویژگی را در صفحه ی Do Not Disturb مشاهده کنید ، خواهید دید که تمامی توضیحاتی که ما در رابطه با این ویژگی متذکر شده ایم ، در یک خط توصیف شده است . در واقع در بخش توضیحات این قابلیت امده است که : (قابلیت Do Not Disturb بصورت خودکار در زمانیکه تمرین شما اغاز می شود ، فعال خواهد شد و هنگامیکه تمرین شما پایان می یابد ، غیرفعال خواهد شد .)

چگونه در طول تمرینات بصورت خودکار قابلیت Do Not Disturb را در اپل واچ فعال کنیم ؟

بنابراین ، با فعال شدن قابلیت Workout Do Not Disturb شما هرگز در میان تمرین های خود ، در طول جلسه یوگا ، یا در منطقه مشخص شده که در حال دویدن و گوش دادن به موزیک انگیزشی مورد علاقه ی خود هستید و یا در بسیاری از موارد دیگر با پیام متنی و یا سایر نوتیفیکشن ها که ممکن است باعث مزاحمت برای شما شوند را دریافت نخواهید کرد .

در نتیجه ، زمانیکه تمرین شما پایان می یابد ، اپل واچ شما بصورت خودکار از حالت Workout Do Not Disturb خارج خواهد شد . حال شما می توانید به سادگی و به منظور مشاهده تمامی نوتیفیکشن هایی که در طول تمرین خود دریافت کرده اید ، انگشت خود را از بالای صفحه به پایین صفحه کشیده تا بتوانید به ان ها دسترسی داشته باشید .


برچسب‌ها :

شنبه 21 مرداد 1396 - 20:01
قدرت گرفته از نیلوبلاگ