اپل تخمین زده است که تنها ۵۰۰,۰۰۰ هوم پاد برای عرضه در ماه دسامبر تولید کند

با توجه به گزارشات منتشر شده ، ظاهرا شرکت اپل قصد دارد تا امسال تنها ۵۰۰,۰۰۰ دستگاه هوم پاد برای عرضه در ماه دسامبر تولید کند . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

در روز دوشنبه David Ho ، رئیس کارخانه قراردادی تایوانی Inventec Appliances ، در طول یک کنفرانس درامدی اشاره کرده است که یک دیوایس هوشمند خانگی همراه با کیفیت بالا که کمپانی او سفارشاتی را در این رابطه دریافت کرده است ، در ماه دسامبر همراه با تولید محدود در عرضه مواجه خواهد شد .

در واقع او به تحلیلگران و خبرنگاران گفته است که ، (ما در نهایت این دیوایس هوشمند خانگی را امسال عرضه خواهیم کرد ، اما سهم آن نسبتا محدود خواهد بود و امیدوارم که سال آینده بهبود یابد .)

البته باید گفت که گرچه او به ساخت و تولید هوم پاد اشاره نکرده است و یا نامی از اپل ذکر نکرده است ، اما Fubon تحلیلگر امنیتی Arthur Liao به نشریه ژاپنی Nikkei گفته است که کارخانه Inventec تنها ۵۰۰،۰۰۰ هوم پاد را امسال عرضه خواهد کرد و سهم این دیوایس در درآمد این کمپانی کمتر از یک درصد می باشد .

از طرفی ، این وضعیت می بایست در سال ۲۰۱۸ درست در زمانیکه انتظار می رود کارخانه Inventec بخشی از سفارشات هوم پاد را با Foxconn یعنی رقیب خود تقسیم می کند ، بهبود یابد . بنابراین ، تولید محدود ، یک حرکت یا انحراف بزرگی در رابطه با عرضه محصولات اپل در گذشته بشمار نمی اید ، چرا که می توان گفت از جمله ایرپاد های ساخته شده توسط کمپانی Inventec ، تنها اخیرا دیده شده است که عرضه ی ان ها در زمان کوتاه تر انجام می شود  .شسیش

در حقیقت ، شرکت اپل خود اعلام کرده است که این اسپیکر هوشمند ۳۴۹ دلاری و مجهز به سیری به زودی در ماه دسامبر و در کشور ایالات متحده ، انگلیس و استرالیا و به تدریج در سال ۲۰۱۸ در بازار های عمده بین المللی در اختیار همگان قرار خواهد گرفت.

همچنین ، ظاهرا قیمت گذاری در استرالیا و بریتانیا در اواخر امسال اعلام خواهد شد .

لازم به ذکر است که اندازه هوم پاد در کمتر از ۷ اینچ می باشد و تقریبا می توان ان را در هر جای خانه قرار داد . همچنین این دیوایس در رنگ های سفید و خاکستری فضایی موجود می باشد .

در پایان گفتنی است که این اسپیکر بی سیم با آیفون ۵s و دیوایس های پس از ان که مبتنی بر iOS 11 می باشند ، سازگار است .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 71
برچسب ها : تخمین,تنها,۵۰۰۰۰۰,برای,عرضه,دسامبر,تولید,

تاريخ : يکشنبه 29 مرداد 1396 | 22:33 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.