پیش بینی درامد تامین کنندگان نشان می دهد که نسل سوم اپل واچ در ماه سپتامبر عرضه خواهد شد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 28

پیش بینی درامد تامین کنندگان نشان می دهد که نسل سوم اپل واچ در ماه سپتامبر عرضه خواهد شد

با توجه به برخی از پیش بینی های انجام شده در رابطه با برخی از درامد تامین کنندگان ، نشان داده شده است که احتمالا نسل سوم اپل واچ در ماه سپتامبر عرضه خواهد شد . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

در روز سه شنبه یک گزارشی از سوی خبرگزاری چینی زبان Economic Daily News منتشر شده است که براساس نقل قول های انجام شده و مرتبط با این گزارش از سوی نشریه DigiTimes ، ظاهرا می توان گفت که همچنان یکی دیگر از نشانه های مربوط به شایعه سازی در رابطه با عرضه نسل سوم اپل واچ در ماه سپتامبر وجود دارد .

البته اگر چه تاکنون شرکت اپل بطور عمومی در مورد نسل سوم اپل واچ صحبتی به میان نیاورده است ، اما اخیرا یکی از تامین کنندگان اصلی اپل بنام Quanta Computer ، که تا به امروز تمامی اپل واچ های شرکت اپل را مونتاژ و اسمبل کرده است ، انتظار می رود تا این کمپانی نامبرده درآمد قوی و خوبی را در نیمه دوم سال ۲۰۱۷ داشته باشد . در واقع ، در بخشی از این گزارش های منتشر شده امده است که : (به لطف افزایش تقاضا برای نوت بوک ها ، فروش سرور های در حال رشد و از همه مهم تر عرضه نسل بعدی اپل واچ ها ، همگی نشان دهنده افزایش درامد این کمپانی می باشد .)

بنابراین ، با توجه به این گزارش ها ، می توان گفت که تمامی این پیش بینی ها به احتمال بسیار زیاد برای خط تولید اپل واچ در کمپانی Quanta سودآور و کمک کننده خواهد بود .

البته DigiTimes در ماه اپریل گزارشی را منتشر کرده بود که با توجه به قرارداد کارخانه Compal Electronics با اپل ، ظاهرا این کمپانی هم به زنجیره تأمین کنندگان اپل واچ برای ساخت مدل های قدیمی تر خواهد پیوست .

همچنین گفتنی است که ، ساعت بعدی اپل ممکن است بجای استفاده از پنل های انعطاف پذیر OLED به پنل های میکرو LED های نازک تر و سبک تر تغییر کند . از طرفی ، این ساعت به یک باتری با ظرفیت بیشتر مجهز خواهد شد اما از لحاظ طراحی مشابه مدل های فعلی خواهد بود .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

پنجشنبه 5 مرداد 1396 - 19:27
قدرت گرفته از نیلوبلاگ