توییک جیلبریک هفته : معرفی توییک CenteredDate ، توییکی که به کمک ان می توانید مقیاس نشانگر تاریخ را در صفحه Today تغییر دهید

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 50

توییک جیلبریک هفته : معرفی توییک CenteredDate ، توییکی که به کمک ان می توانید مقیاس نشانگر تاریخ را در صفحه Today تغییر دهید

طبق وعده ای که داده بودیم ، تا هر هفته در روز دوشنبه از بین هزاران توییک ، یکی از بهترین ان ها را انتخاب و معرفی کنیم ، این هفته قصد داریم توییکی را به شما معرفی کنیم که با نصب ان می توانید مقیاس نشانگر تاریخ را در صفحه Today تغییر دهید . برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

از این پس قصد داریم ، هر هفته در روز دوشنبه ، از بین هزاران توییکی که در دنیای جیلبریک وجود دارد ، یکی از بهترین ان ها را برگزیده و در وب سایت جاست تک به معرفی ان بپردازیم . حال این هفته توییکی را که برای شما کاربران عزیز اماده کرده ایم ، CenteredDate نام دارد .

بطور کلی می توان گفت که صفحه Today ، این امکان را برای شما میسر می کند تا به هر دو صفحه ی Spotlight و Notification Center دسترسی داشته باشید . از طرفی ، باید بگوییم که این امکان برای شما کاربران عزیز فراهم شده است تا بتوانید بطور معمول نشانگر تاریخ روز را درست در قسمت بالای تمامی ویجت هایی که شما در دیوایس خود فعال کرده اید ، مشاهده کنید . اما لازم به ذکر است که در حال حاضر ، در دیوایس های موجود نشانگر تاریخ در قسمت بالا و سمت راست صفحه ی Today تنظیم شده است .

بنابراین ، در حالیکه نشانگر تاریخ درست در سمت راست و در قسمت بالای صفحه تراز شده است ، ممکن است محل قرار گیری ان برای برخی از کاربران چندان جالب و خوشایند نباشد ، بلکه باید بگوییم بسیاری از ان ها براین باورند که نشانگر تاریخ می بایست در بالای صفحه اما در قسمت وسط قرار بگیرد . به همین منظور ، اگر شما هم بر این باور می باشید ، باید گفت که اخیرا در دنیای جیلبریک توییکی با نام CenteredDate توسط یکی از توسعه دهندگان iOS با نام dahamtob منتشر شده است ، که به کمک ان شما می توانید مقیاس نشانگر تاریخ در صفحه Today را در همان قسمت بالا اما در وسط صفحه به منظور زیبایی بیشتر جایگزین و قرار دهید .

البته همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است ، شما می توانید نمونه ای از نحوه عمکرد این توییک را در Notification Center مشاهده کنید که پس از انجام  تغییرات مورد نظر ، چگونه بنظر می رسد . همچنین ، در تصویر زیر یک نمونه مثال دیگری با همان افکت مورد نظر در صفحه ی Spotlight نشان داده می شود که با مشاهده ان می توانید متوجه شوید که این توییک در صفحه ی Spotlight هم چگونه بنظر می رسد .توییک جیلبریک هفته : معرفی توییک CenteredDate ، توییکی که به کمک ان می توانید مقیاس نشانگر تاریخ را در صفحه Today تغییر دهید

بنابراین می توان گفت که در هر دو تصویر بالا ، عملکرد این توییک قابل قبول بنظر می رسد . همچنین لازم به ذکر است که این توییک دارای هیچ پنجره تنظیمات و یا گزینه ای برای پیکربندی نمی باشد ، بلکه این توییک پس از نصب بلافاصله فعال می شود .

اما متاسفانه باید بگوییم که توییک CenteredDate ، تنها در صفحه ی Today ان هم در هوم اسکرین برای Spotlight و Notification Center برروی نشانگر تاریخ تاثیر گذار می باشد . این بدان معنا می باشد که هنگام نگاه کرده به صفحه ی Today در لاک اسکرین ، نشانگر تاریخ در همان قسمت سمت راست همیشگی قرار دارد. توییک جیلبریک هفته : معرفی توییک CenteredDate ، توییکی که به کمک ان می توانید مقیاس نشانگر تاریخ را در صفحه Today تغییر دهید

قابل ذکر است که این مشکل را می توان تنها یک اشتباه کوچک بشمار اورد که بنظر می رسد این مشکل بگونه ای می باشد که توسعه دهنده ان می تواند با انتشار یک بروزرسانی رفع کند .

در پایان قابل ذکر است که اگر شما مایل به استفاده از توییک CenteredDate در دیوایس خود می باشید ، می توانید ان را بصورت رایگان از سورس BigBoss دریافت کنید . همچنین این توییک با دیوایس های جیلبریک شده مبتنی بر iOS ۱۰ سازگاری کامل دارد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

پنجشنبه 5 مرداد 1396 - 19:27
قدرت گرفته از نیلوبلاگ