اپل هفتمین نسخه بتای سیستم عامل های iOS 11 ، watchOS 4 ، macOS High Sierra 10.13 و tvOS 11 را برای توسعه دهندگان منتشر کرد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 65

اپل هفتمین نسخه بتای سیستم عامل های iOS 11 ، watchOS 4 ، macOS High Sierra 10.13 و tvOS 11 را برای توسعه دهندگان منتشر کرد

روز گذشته ، شرکت اپل هفتمین نسخه ازمایشی سیستم عامل های iOS 11 ، watchOS 4 ، macOS High Sierra 10.13 و tvOS 11 را برای توسعه دهنگان خود منتشر کرد . برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

همانطور که گفته شد ، شرکت اپل در روز دوشنبه هفتمین نسخه بتای iOS 11 ، watchOS 4 ، macOS High Sierra 10.13 و tvOS 11 را برای توسعه دهندگان عرضه کرده است .

از طرفی ، ظاهرا باید گفتکه هفتمین نسخه بتای iOS 11 ، tvOS 11 و macOS High Sierra 10.13 تقریبا مطابق و شامل همان ویژگی های مشابهی می باشند که تنها در ششمین نسخه ی بتا برای توسعه دهندگان منتشر شده است و همچنین این ویژگی ها در نسخه بتای عمومی (Public) ان برای تست کنندگان دردسترس می باشد .

البته لازم به ذکر است که جدیدترین نسخه بتای سیستم عامل های نرم افزاری اپل تنها یک هفته پس از انتشار ششمین نسخه بتای ان ها عرضه شده است ، اما بیاد داشته باشید که این شرکت در اواخر پاییز امسال ، بصورت عمومی جدیدترین نسخه پلتفرم های نرم افزاری خود را برای همگان منتشر خواهد کرد .

و اما هفتمین نسخه بتای iOS 11 :

حال اگر شما یک توسعه دهنده همراه با یک دیوایسی می باشید که درحال حاضر نسخه بتای قبلی سیستم عامل iOS 11 برروی ان نصب و در حال اجرا می باشد ، شما می توانید با استفاده از مکانیسم بروزرسانی نرم افزاری در برنامه Settings ، به جدیدترین و اخرین نسخه ارتقا دهید .

در همین راستا ، باید گفتکه با توجه به گزارشات منتشر شده و از انجاییکه بسیاری از کاربران هفتمین نسخه بتای iOS 11 را که با شماره ساخت ۱۵A5362a شناخته می شود ، برروی دیوایس های خود نصب کرده اند ، توانسته اند برخی از این ویژگی های جدید را کشف کنند که در ادامه شما می توانید در ویدیوی زیر از جمله تغییرات انجام شده در این نسخه ی بتا را مشاهده کنید .

اموزش : چگونه از نسخه بتای iOS 11 به اخرین نسخه رسمی iOS 10 دانگرید کنیم ؟

اموزش نصب هفتمین نسخه بتای iOS 11 بدون نیاز به حساب Apple Developer و یا ثبت UDID

و اما هفتمین نسخه بتای macOS High Sierra 10.13 :

بطور مشابه ، هفتمین نسخه بتای macOS High Sierra 10.13 که با شماره ساخت ۱۷A352a شناخته می شود را می توان از طریق تب Updates در Mac App Store با استفاده از روش OTA دانلود کرد . بنابراین ، اگر شما تا پیش از این یک نسخه ی بتا از High Sierra را برروی سیستم خود اجرا نکرده اید ، می توانید ان را بصورت کامل برروی سیستم خود با دریافت از بخش Dev Center اپل ، نصب کنید .

و اما هفتمین نسخه بتای watchOS 4 :

همچنین توسعه دهندگان ثبت شده همراه با یک اپل واچ که در حال حاضر برروی ان نسخه بتای پیشین از watchOS 4 در حال اجرا می باشد را می توانند از طریق مکانیسم بروزرسانی نرم افزاری در برنامه Settings به هفتمین نسخه بتای watchOS 4 که با شماره ساخت ۱۵R5365a شناخته می شود ، بروزرسانی کنند .

و اما هفتمین نسخه بتای tvOS 11 :

قابل ذکر است که توسعه دهندگان همراه با یک مشخصات پیکربندی مناسب برروی دیوایس های نسل چهارم اپل تی وی خود می توانند هفتمین نسخه بتای tvOS 11 را که با شماره ساخت ۱۵J5369a شناخته می شود ، با مراجعه به مسیر Settings > System > Software update نصب کنند .

در غیر این صورت ، شما نیاز دارید تا اپل تی وی خود را بوسیله ی یک کابل USB-C به سیستم مک خود وصل کرده و برای اجرا و دریافت نسخه بتای tvOS 11 ان را از بخش Dev Center دریافت کنید . البته ، انتظار می رود که tvOS 11 یک بروزرسانی متوسط  همراه با تعدادی از بهبود های کاربری روبرو باشد .

قابل ذکر است که هر چهار سیستم عامل جدید شرکت اپل که در حال حاضر بصورت بتا عرضه می شوند ، در فصل پاییز بصورت کاملا رایگان برای تمامی دستگاه های پشتیبانی شده و همچنین برای تمامی کاربران عرضه خواهد شد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها : هفتمین,نسخه,بتای,سیستم,عامل,برای,توسعه,دهندگان,منتشر,

چهارشنبه 1 شهريور 1396 - 5:43
قدرت گرفته از نیلوبلاگ