در این پست قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در ایفون خود بصورت خودکار تصاویر اینستگرام را در فیسبوک پست کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

اگر شما هم یک کاربر فیسبوک و هم یک کاربر اینستگرام می باشید ، احتمالا دوست دارید تا بصورت خودکار تصاویر اینستگرام خود را در پروفایل فیسبوک خود بطوری که تمامی دوستانتان بتوانند تصاویر شگفت انگیر اینستگرام شما را مشاهده کنند ، ارسال و پست کنید . البته باید گفتکه این موضوع ، یعنی تمایل و دوست داشتن به ارسال خودکار تصاویر اینستگرام تنها در فیسبوک منتهی نمی شود ، بلکه اکثر کاربران مایل هستند تا تصاویر اینستگرام خود را در اکثر شبکه های اجتماعی پست کنند . بنابراین ، خبر خوبی که برای شما کاربران عزیز داریم ، ان است که اینستگرام و فیسبوک در رابطه با موضوع اشاره شده ، شرایطی را فراهم کرده اند تا کاربران بتوانند به اسانی در بین حساب های خود پست مورد نظر را ارسال کنند . به این صورتکه شما تنها می بایست این دو را با هم متصل کنید .

در همین راستا ، در این پست اموزشی قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه بصورت خودکار تصاویر اینستگرام را در فیسبوک پست کنید . 

بدیهی است که برای رسیدن به این هدف می بایست هم حساب کاربری فیسبوک و هم حساب کاربری اینستگرام داشته باشید . همچنین ، اگر از چندین حساب اینستگرام استفاده می کنید ، در حال حاضر می بایست وارد حساب کاربری اینستگرامی شوید که شما می خواهید تا بصورت خودکار تصاویر اینستگرام را در فیسبوک از طزیق ان پست کنید .

و اما اموزش پست کردن تصاویر اینستگرام در فیسبوک بصورت خودکار :

  1. ابتدا می بایست شما اپلیکیشن اینستگرام را در ایفون خود باز کنید .
  2. حال می بایست به صفحه ی پروفایل خود مراجعه کرده و سپس برروی ایکون چرخ دنده به منظور انجام تنظیمات تپ کنید .
  3. اکنون می بایست در صفحه ی Options و زیر بخش Settings برروی گزینه ی Linked Accounts تپ کنید .
  4. سپس می بایست در لیست حساب های مرتبط ، برروی گزینه ی Facebook تپ کنید .
  5. حال می بایست در حساب فیسبوک خود وارد شده و ان را نیز تأیید کنید .
  6. در پایان می بایست از بخش تنظیمات خارج شده و به اینستگرام بازگردید و بطور معمول همچون گذشته از ان استفاده کنید .

حال ، زمانیکه شما قصد دارید تا یک تصویر را در اینستگرام پست کنید ، گزینه ی دیگری دردسترس خواهد بود که به شما اجازه می دهد تا بطور مستقیم در فیسبوک نیز آن تصویر را به اشتراک بگذارید . همچنین ، قابل ذکر است که این موضوع با هر نوع محتوای پست شده در اینستگرام همچون یک تصویر عادی ، یک ویدیو و یا حتی Live Photo تا زمانیکه آن را در بخش اصلی فید (Feed) خود ارسال می کنید ، کار می کند .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 69
برچسب ها : چگونه,ایفون,بصورت,خودکار,تصاویر,اینستگرام,فیسبوک,کنیم,

تاريخ : يکشنبه 5 شهريور 1396 | 12:09 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.