چگونه پیش نمایش برنامه های مرتبط با سیستم عامل مک را در اپ استور ایفون و ایپد مشاهده کنیم ؟

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در سیستم عامل iOS 11 و یا نسخه های پس از ان پیش نمایش برنامه های مرتبط با سیستم عامل مک را در اپ استور مشاهده کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی باید بگوییم که تا پیش از iOS 11 ، در هنگام پیگیری لینک یک برنامه ی مرتبط با سیستم عامل مک در مرورگر سافاری ایفون و یا ایپد خود با یک پیام هشداری مواجه می شدید که به این موضوع اشاره داشت که شما فقط می توانید برنامه های مرتبط با سیستم عامل مک را تنها با استفاده از مک اپ استور برروی کامپیوتر خود مشاهده و دانلود کنید .

اما خوشبختانه باید گفتکه فروشگاه نرم افزاری اپ استور در یازدهمین نسخه ی سیستم عامل iOS 11 بسیار بهبود یافته است و ظاهرا این نوع رفتار ها و هنجار ها را تغییر می دهد .

چرا که در نهایت ، قابل ذکر است که پس از مدت ها هم اکنون اپ استور در سیستم عامل iOS 11 حداقل ممکن ها را به منظور مشاهده پیش نمایش برنامه های سیستم عامل مک در دیوایس های مبتنی بر iOS را امکان پذیر و به ارمغان می اورد . به این معنا که دیگر شما نیازی ندارید تا تنها برای مشاهده ی اطلاعات اولیه خود در رابطه با یک برنامه ی مرتبط با سیستم عامل مک همچون قیمت ، توضیحات ، تصاویر مرتبط با ان به کامپیوتر مک خود مراجعه و سوییچ کنید .

البته گفتن این نکته لازم به ذکر است که در نسخه های iOS 10 و نسخه های ما قبل ان ، در هنگام پیگیری لینک یک برنامه ی مرتبط با سیستم عامل مک با چنین صفحه ای همچون تصویر زیر در اپ استور مواجه می شدید که اساسا به شما هشدار می داد که می بایست از مک اپ استور برای مشاهده پیش نمایش برنامه ها استفاده کنید .

چگونه پیش نمایش برنامه های مرتبط با سیستم عامل مک را در اپ استور ایفون و ایپد مشاهده کنیم ؟
اپ استور در iOS 10 و نسخه های پیشین ان پیش نمایشی از برنامه ها ی مک را نمایش نمی دهد

بنابراین ، باید گفت که تقریبا پس از گذشت هفت سال ، یعنی از زمان عرضه ی مک اپ استور در تاریخ ژانویه سال ۲۰۱۱ ، سرانجام ما می توانیم پیش نمایش برنامه های مرتبط با سیستم عامل مک را برروی ایفون و ایپد های خود تا زمانیکه دیوایس هایتان را به iOS 11 یا نسخه های پس از ان بروزرسانی کرده اید ، مشاهده کنید .

و اما توضیحاتی مختصر در رابطه با پیرامون مشاهده پیش نمایش برنامه های مرتبط با سیستم عامل مک در اپ استور سیستم عامل iOS 11 و نسخه های پس از ان :

باید گفتکه صفحه ی پیش نمایش برنامه های مرتبط با سیستم عامل مک به شما این امکان را می دهد تا در میان سایر اطلاعات ، موارد زیر را مشاهده کنید .

 • توسعه دهنده
 • فروشنده
 • قیمت
 • دسته بندی
 • زبان های پشتیبانی شده
 • امتیاز کلی در مک اپ استور
 • رتبه بندی سن
 • تصاویر

همچنین علاوه بر موارد نامبرده ، شما می توانید سایر اطلاعات دیگر همچون پیش نمایش محتویات پیوند هایی به وب سایت رسمی ، پشتیبانی از مشتری ، سیاست حفظ حریم خصوصی و سایر برنامه های منتشر شده از سوی ان توسعه دهنده را مشاهده کنید . همچنین ، در آخر باید گفتکه صفحه ی پیش نمایش ممکن است حاوی آیکون هایی مربوط به ویژگی های مرتبط با برنامه های مک همچون Family Sharing ، گیم سنتر و … باشد که به راحتی قابل مشاهده است .

و اما در اینجا می توانید از جمله مواردی را که نمی توانید انجام دهید ، مشاهده کنید :

 • خواندن نظرات
 • نوشتن نظر خود
 • ارزیابی و امتیاز دادن به برنامه
 • مشاهده و فهمیدن آنچه در آخرین بروزرسانی در نظر گرفته شده است
 • مرور نسخه های پیشین به منظور مشاهده آنچه که در بروزرسانی های قبلی ذکر شده است
 • نصب برنامه برروی سیستم مک خود

به همین منظور ، برای دسترسی به این موارد ، شما می بایست از مک اپ استور در کامپیوتر خود استفاده کنید .

و اما اموزش مشاهده پیش نمایش برنامه های مرتبط با سیستم عامل مک در اپ استور ایفون و ایپد :

در همین راستا ، شما در اینجا می توانید نحوه و چگونگی مشاهده پیش نمایش برنامه های مرتبط با سیستم عامل مک در اپ استور دیوایس هایی همچون ایفون و ایپد که به نسخه ی iOS 11 مجهز می باشند را دریابید .

 1. ابتدا می بایست مرورگر سافاری و یا سایر مرورگر های نصب شده برروی ایفون و یا ایپد خود که مجهز به سیستم عامل iOS 11 و یا نسخه های پس از ان می باشد را باز کنید .
 2. سپس می بایست برروی نوار URL مرورگر باز شده تپ کرده و جستجوی مورد نظر خود را تایپ کنید .
  .
  نکته : بیاد داشته باشید که برای محدود کردن جستجوی خود به برنامه های مک ، می توانید از فرمت APP NAME Mac App Store استفاده کنید . بعنوان مثال ، اگر شما قصد مشاهده پیش نمایش برنامه ای همچون PDF Expert را از سوی توسعه دهنده ای مانند Readdle برای سیستم عامل مک را دارید ، شما می توانید بدین صورت PDF Expert Mac App Store جستجو کنید . بنابراین ، استفاده از فرمت توضیح داده شده ، این نکته را تضمین می کند که لینک های جستجو شده در رابطه با برنامه های مک در بالاترین نتایج جستجو نمایش داده شوند .
  .
 3. حال می بایست در لیست نتایج جستجو شده ، برروی لینک مناسب و اختصاص داده شده در رابطه با برنامه ی مک تپ کنید . چگونه پیش نمایش برنامه های مرتبط با سیستم عامل مک را در اپ استور ایفون و ایپد مشاهده کنیم ؟
  پیش نمایش برنامه های مک در هر دو دیوایس های ایفون و ایپد پشتیبانی می شود

  .

 4. اکنون همچون تصویر بالا ، از شما درخواست می شود که آیا قصد دارید تا لینک مورد نظر را در اپ استور باز کنید یا خیر ، که شما می بایست برروی گزینه ی Open تپ کنید .

حال ، همچون تصویر بالا ، می توانید یک پیش نمایش کامل از برنامه ی درخواستی خود که مربوط به سیستم عامل مک می باشد را در اپ استور مشاهده کنید .

قابل ذکر است که درحالیکه شما نمی توانید برنامه ها را از راه دور برروی سیستم مک خود از طریق ای او اس اپ استور نصب کنید ، اما باید گفتکه این یک پیش نمایش کاملی می باشد که هر چیزی را که شما می بایست در مورد برنامه بدانید ، به شما همچون زمانیکه چنین صفحه ای را در مک اپ استور کامپیوتر خود باز می کنید ، بیان خواهد کرد .

چگونه پیش نمایش برنامه های مرتبط با سیستم عامل مک را در اپ استور ایفون و ایپد مشاهده کنیم ؟
این ویژگی نیازمند به iOS 11 و یا نسخه های پس از ان دارد

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 39
برچسب ها : چگونه,نمایش,برنامه,مرتبط,سیستم,عامل,استور,ایفون,ایپد,مشاهده,کنیم,

تاريخ : يکشنبه 5 شهريور 1396 | 12:09 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.