طبق وعده ای که داده بودیم ، تا هر هفته در روز دوشنبه از بین هزاران توییک ، یکی از بهترین ان ها را انتخاب و معرفی کنیم ، این هفته قصد داریم توییکی را به شما معرفی کنیم که با نصب ان می توانید از ظاهر شدن اسلایدر خاموش کردن دیوایس (Power Off) در صفحه نمایش لاک اسکرین جلوگیری کنید . برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

از این پس قصد داریم ، هر هفته در روز دوشنبه ، از بین هزاران توییکی که در دنیای جیلبریک وجود دارد ، یکی از بهترین ان ها را برگزیده و در وب سایت جاست تک به معرفی ان بپردازیم . حال این هفته توییکی را که برای شما کاربران عزیز اماده کرده ایم ، NoLSPowerDown نام دارد .

بطور کلی ، باید بگوییم که شما می توانید منوی خاموش کردن دیوایس را از هر نقطه ای در سیستم عامل iOS فراخوانی کنید ، حال چه شما در صفحه ی لاک اسکرین قرار داشته باشید و یا بطور فعال در حال استفاده از دیوایس خود می باشید . اما اگر به هر دلیلی شما همواره خواستار ان می باشید تا این عملکرد را بگونه ای محدود کنید که نتوانید از صفحه ی لاک اسکرین به ان دسترسی داشته باشید ، باید بگوییم که امروز همواره شانس با شما یار است .

چرا که بتازگی در دنیای جیلبریک توییکی جدید و رایگان با نام NoLSPowerDown توسط یکی از توسعه دهندگان iOS با نام NoisyFlake منتشر شده است که مانع از دسترسی شما به وجود اسلایدر خاموش کردن دیوایس (Power Off) در صفحه ی لاک اسکرین می شود ، مگر انکه دیوایس شما انلاک و قفل نباشد .

قابل ذکر است که پس از نصب این توییک ، بلافاصله به اجرا در می آید . در نتیجه ، شما می توانید پس از نصب توییک NoLSPowerDown نحوه ی عملکرد ان را با فشار دادن و نگه داشتن دکمه ی پاور در حالیکه دیوایس شما قفل می باشد ، تست بررسی کنید . بنابراین ، اکنون شما خواهید دید که اسلایدر خاموش کردن دیوایس (Power Off) در صفحه ی لاک اسکرین ظاهر نخواهد شد .

همچنین توجه داشته باشید که استفاده کاربردی و عملی برای این توییک کاملا محدود می باشد .

از طرفی ، لازم به ذکر است که این توییک با دیگر توییک های موجود همچون PowerDown و سایر برنامه های افزودنی که منوی Power Off را تغییر و اصلاح می کنند ، بخوبی همگام و کار می کند . بنابراین ، نباید شما ناسازگاری هایی را در این زمینه تجربه کنید . با این حال ، ممکن است که نوع رفتار و یا عملکرد شما در هنگام استفاده از سایر توییک ها متفاوت باشد که در این صورت ما نمی توانیم برای هر توییکی که تاکنون در طول تاریخ سیدیا منتشر شده است ، به منظور سازگاری ان ها با توییک NoLSPowerDown صحبت کنیم .

در پایان قابل ذکر است که اگر شما مایل به استفاده از توییک NoLSPowerDown در دیوایس خود می باشید ، می توانید ان را بصورت رایگان از سورس BigBoss دریافت کنید . همچنین این توییک با دیوایس های جیلبریک شده مبتنی بر iOS ۱۰ سازگاری کامل دارد . از طرفی ، بیاد داشته باشید که در این توییک گزینه ای برای پیکربندی وجود ندارد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 22
برچسب ها : توییک,جیلبریک,هفته,معرفی,توییک,توییکی,توانید,ظاهر,اسلایدر,خاموش,کردن,دیوایس,صفحه,نمایش,اسکرین,جلوگیری,کنید,

تاريخ : سه شنبه 7 شهريور 1396 | 5:10 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.