روز گذشته ، شرکت اپل هشتمین نسخه ازمایشی سیستم عامل های iOS 11 ، watchOS 4 ، macOS High Sierra 10.13 و tvOS 11 را برای توسعه دهنگان خود منتشر کرد . برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

همانطور که گفته شد ، شرکت اپل در روز دوشنبه هشتمین نسخه بتای iOS 11 ، watchOS 4 ، macOS High Sierra 10.13 و tvOS 11 را برای توسعه دهندگان ثبت شده خود منتشر کرده است . این در حالی می باشد که هشتمین نسخه بتای هر چهار سیستم عامل جدید این شرکت کوپرتینویی تنها یک هفته پس از عرضه ی هفتمین نسخه بتای ان ها و دو هفته پیش از تاریخ پیش بینی و شایعه شده در رابطه با مراسم معرفی آیفون ۸ منتشر شده است . همچنین قابل ذکر است که این شرکت طبق روال گذشته ، پس از انتشار هشتمین نسخه بتای جدیدترین سیستم عامل های خود برای توسعه دهندگان ، هفتمین نسخه بتای عمومی ان ها را هم نیز برای کاربران علاقمند و تست کننده عرضه کرده است .

و اما هشتمین نسخه بتای iOS 11 :

حال اگر شما یک توسعه دهنده ثبت شده همراه با یک دیوایسی می باشید که درحال حاضر نسخه بتای قبلی سیستم عامل iOS 11 برروی ان نصب و در حال اجرا می باشد ، شما می توانید با استفاده از مکانیسم بروزرسانی نرم افزاری OTA در برنامه ی Settings ، به هشتمین نسخه بتای سیستم عامل iOS 11 که با شماره ساخت ۱۵A5368a شناخته می شود ، بروزرسانی کنید .

در همین راستا ، قابل ذکر است که در حال حاضر ما هشتمین نسخه بتای سیستم عامل iOS 11 را برروی دیوایس های خودمان به منظور یافتن و شکار ویژگی ها و قابلیت های جدید در این نسخه بتا نصب کرده ایم که در ادامه شما می توانید در ویدیوی زیر از جمله تغییرات انجام شده در این نسخه ی بتا را مشاهده کنید .

اموزش : چگونه از نسخه بتای iOS 11 به اخرین نسخه رسمی iOS 10 دانگرید کنیم ؟

اموزش نصب هشتمین نسخه بتای iOS 11 بدون نیاز به حساب Apple Developer و یا ثبت UDID

و اما هشتمین نسخه بتای macOS High Sierra 10.13 :

بطور مشابه ، هشتمین نسخه بتای macOS High Sierra 10.13 که با شماره ساخت ۱۷A352a شناخته می شود را می توان از طریق تب Updates در Mac App Store با استفاده از روش OTA دانلود کرد . بنابراین ، اگر شما تا پیش از این یک نسخه ی بتا از نسخه های بتای پیشین High Sierra را برروی سیستم خود اجرا نکرده اید ، می توانید ان را بصورت کامل برروی سیستم خود با دریافت از بخش Dev Center اپل ، نصب کنید .

و اما هشتمین نسخه بتای watchOS 4 :

همچنین توسعه دهندگان ثبت شده همراه با یک اپل واچ که در حال حاضر برروی ان یکی از نسخه های بتای پیشین از سیستم عامل watchOS 4 در حال اجرا می باشد را می توانند با استفاده از گزینه Update Software در برنامه ی Settings و از طریق مکانیسم بروزرسانی نرم افزاری OTA هشتمین نسخه بتای watchOS 4 که با شماره ساخت ۱۵R5371a شناخته می شود ، را نصب کنند .

و اما هشتمین نسخه بتای tvOS 11 :

قابل ذکر است که توسعه دهندگان همراه با یک مشخصات پیکربندی مناسب برروی دیوایس های نسل چهارم اپل تی وی خود می توانند هشتمین نسخه بتای tvOS 11 را که با شماره ساخت ۱۵J5374a شناخته می شود ، با مراجعه به مسیر Settings > System > Software update نصب کنند .

در غیر این صورت ، شما نیاز دارید تا اپل تی وی خود را بوسیله ی یک کابل USB-C به سیستم مک خود وصل کرده و برای دانلود و اجرای نسخه بتای tvOS 11 ، ان را از بخش Dev Center اپل دریافت کنید . البته ، انتظار می رود که tvOS 11 یک بروزرسانی متوسط  همراه با تعدادی از بهبود های کاربری روبرو باشد .

قابل ذکر است که هر چهار سیستم عامل جدید شرکت اپل که در حال حاضر بصورت بتا عرضه می شوند ، در فصل پاییز بصورت کاملا رایگان برای تمامی دستگاه های پشتیبانی شده و همچنین برای تمامی کاربران عرضه خواهد شد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 24
برچسب ها : هشتمین,نسخه,بتای,سیستم,عامل,برای,توسعه,دهندگان,منتشر,

تاريخ : سه شنبه 7 شهريور 1396 | 22:27 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.