طبق وعده ای که داده بودیم ، تا هر هفته در روز دوشنبه از بین هزاران توییک ، یکی از بهترین ان ها را انتخاب و معرفی کنیم ، این هفته قصد داریم توییکی را به شما معرفی کنیم که با نصب ان می توانید در زمانیکه ارسال یک پیام با عدم موفقیت مواجه می شود را به سادگی تشخیص دهید . برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

از این پس قصد داریم ، هر هفته در روز دوشنبه ، از بین هزاران توییکی که در دنیای جیلبریک وجود دارد ، یکی از بهترین ان ها را برگزیده و در وب سایت جاست تک به معرفی ان بپردازیم . حال این هفته توییکی را که برای شما کاربران عزیز اماده کرده ایم ، RedFailedMessages نام دارد .

بطور کلی ، باید گفتکه در زمانیکه در اپلیکیشن Messages یک پیامی در هنگام ارسال با عدم موفقیت روبرو می شود ، معمولا از دید کاربر به هیچ عنوان خوب بنظر نمی رسد . اما از طرفی ، گاهی اوقات هشدار عدم موفقیت در زمان ارسال پیامک انطور که ما می خواهیم ، این هشدار دیده نمی شود و از چشم ما پنهان می ماند . بنابراین ، این امر باعث می شود تا در بعضی موارد پیام هایی که در زمان ارسال با عدم موفقیت مواجه شده اند ، از سوی ما فراموش شوند که در نتیجه این موضوع سبب می شود تا گیرنده ، یعنی شخصی که منتظر دریافت پیام از سوی ما می باشد را ساعت ها منتظر بگذارد .

در همین راستا ، باید بگوییم که اخیرا در دنیای جیلبریک ، یک توییک رایگان و جدیدی با نام RedFailedMessages توسط یکی از توسعه دهندگان iOS با نام این NeinZedd9 عرضه شده است که هدف از عرضه ی چنین توییکی ان است که باعث شود تا در بین پیام های ارسال شده و پیام هایی که با عدم موفقیت در هنگام ارسال روبرو شده است ، کاربر بتواند به سادگی ان ها را تشخیص دهد . به این صورتکه با تبدیل شدن تمام حباب چت به رنگ قرمز که به معنای عدم موفقیت در ارسال می باشد ، کاربر در سریعترین زمان ممکن متوجه ان خواهد شد .

قابل ذکر است که ، در زمانیکه شما این توییک را نصب می کنید ، متوجه خواهید شد که هیچ گزینه ای برای پیکربندی و تنظیمات وجود ندارد . به این معنا که این توییک پس از نصب ، بلافاصله اجرا خواهد شد .

بنابراین ، همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است ، شما از این پس دیگر یک نشانه بصورت علامت تعجب همراه با رنگ قرمز در کنار حباب چت سبز رنگ و یا آبی رنگ خود نخواهید داشت . در عوض ، شما یک حباب چت تماما قرمز رنگ همراه با هشدار موجود دریافت خواهید کرد که نسبت به قبل بطور قابل ملاحظه ای برجسته تر می باشد .

لازم به ذکر است که این توییک ، به هیچ عنوان در برنامه ی Messages بجز رنگ آمیزی حباب چت مربوط به یک پیام که در هنگام ارسال با شکست مواجه شده است ، تاثیر دیگری نمی گذارد ، بنابراین ، سایر ویژگی های برنامه ی Messages همچنان همانطور که انتظار می رود به نحوه ی عملکرد خود ادامه خواهند داد . از طرفی ، به محض انکه شما یک پیامی را که در زمان ارسال با عدم موفقیت مواجه شده است ، با موفقیت ارسال می کنید ، حباب چت به رنگ صحیح خود یعنی رنگ ابی برای iMessage و رنگ سبز برای SMS تبدیل خواهد شد .

بنابراین ، انتظار می رود که توییک RedFailedMessages بیشتر توجه شما را در زمانیکه یک پیام ارسال نمی شود ، به سمت خو جلب کند که بنظر می رسد یک تجربه عالی را برای شما در هنگام ارسال پیام ها فراهم خواهد کرد . در واقع ، این یکی از آن اصلاحات مهم و در عین حال ظریفی می باشد که جای تعجب دارد که چرا اپل درحال حاضر ان را در یکی از بروزرسانی های خود در سیستم عامل iOS قرار نداده است .

در پایان قابل ذکر است که اگر شما مایل به استفاده از توییک RedFailedMessages در دیوایس خود می باشید ، می توانید ان را بصورت رایگان از سورس BigBoss دریافت کنید . همچنین این توییک با دیوایس های جیلبریک شده مبتنی بر iOS ۱۰ سازگاری کامل دارد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 42
برچسب ها : توییک,جیلبریک,معرفی,توییک,توییکی,توانید,زمانیکه,ارسال,موفقیت,مواجه,سادگی,تشخیص,

تاريخ : سه شنبه 14 شهريور 1396 | 6:00 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.