چگونه در ایفون تکرار هشدار (Repeat Alerts) برای پیامک های دریافت شده را تغییر و تنظیم کنیم ؟

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه تنها با چند تپ ساده از فراموش کردن و از دست دادن پیامک های دریافت در صفحه ی لاک اسکرین ایفون جلوگیری کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که اگر شما هم از کاربران ایفون های شرکت اپل می باشید ، حتما تاکنون متوجه این موضوع شده اید که بطور پیش فرض هرگاه ایفون شما قفل یا همان لاک باشد و در ان هنگام برروی دیوایس خود پیامکی را دریافت کنید ، اگر قفل دیوایس خود را باز نکنید و پیامک دریافت شده را مشاهده نکنید ، یعنی ایفون شما همچنان پس از دریافت پیامک لاک بماند ، با توجه به تنظیمات انجام شده در سیستم عامل iOS بطور پیشفرض و پس از گذشت مدت زمانی کوتاه ، خواهید دید که ایفون شما به منزله ی یاداوری و از دست ندادن پیامک دریافت شده در چند لحظه ی قبل ، مجددا همراه با همان صدای هشداری که در هنگام دریافت پیامک ها از ایفون پخش می شود ، به منظور یاداوری دوباره پخش خواهد شد . انگار گویی که شما مجددا یک پیامک جدید دیگری را دریافت کرده اید ، اما با مراجعه به ایفون خود متوجه خواهید شد که دومین صدای هشدار پخش شده از ایفون مربوط به همان پیامکی می باشد که در چند لحظه قبل دریافت کرده اید .

حال ، این قابلیت در نگاه اول ممکن است که برای بسیاری از کاربران کاربردی و منحصربفرد بشمار اید اما از طرفی هم ممکن است که برخی از کاربران از این ویژگی گنجانده شده در iOS راضی نباشند و خواستار ان باشند تا هرچه زودتر این ویژگی را غیرفعال کنند . البته ذکر این نکته هم حائز اهمیت می باشد که اگر شما هم خواستار این ویژگی در دیوایس خود می باشد و از وجود ان راضی می باشد اما خواستار ان هستید تا پس از دریافت پیامک ها در هنگام لاک بودن ، بجای دریافت یک هشدار پس از گذشت مدت زمانی کوتاه ، چندین هشدار دیگر در فواصل زمان معین به منزله ی یاداوری دریافت کنید ، می توانید در بخش تنظیمات iOS به این نکته اشاره کرده و با توجه به میل خود ان را تتظیم کنید .

بنابراین ، اگر شما هم خواستار فعال سازی ، یا خواستار تنظیم ان به منظور دریافت بیش از یک تکرار هشدار برای پیامک های دریافت شده در ایفون خود می باشید و یا اصلا می خواهید تا این قابلیت را غیرفعال کنید ، پیشنهاد می کنیم در ادامه با جاست تک به منظور تغییر و تنظیم تکرار هشدار برای پیامک های دریافت شده در ایفون با ما همراه باشید .

و اما تغییر و تنظیم تکرار هشدار برای پیامک های دریافت شده در ایفون :

پیش از هر چیز ، بیاد داشته باشید که تکرار هشدار برای پیامک های دریافت شده در ایفون تنها زمانی مجددا تکرار می شود که دیوایس شما لاک یا همان قفل باشد .

  1. ابتدا می بایست به برنامه ی Settings مراجعه کنید .
  2. سپس می بایست برروی گزینه ی Notifications تپ کنید .
  3. حال می بایست در صفحه ی Notifications ، برروی گزینه ی Messages تپ کنید .
  4. اکنون در صفحه ی Messages ، گزینه ی Repeat Alerts را انتخاب کنید .
  5. در پایان ، می بایست در صفحه ی Repeat Alerts اگر خواستار غیرفعال سازی این ویژگی اشاره شده در ایفون می باشید ، برروی گزینه ی Never تپ کنید ، اما اگر خواستار دریافت بیش از یکبار تکرار هشدار برای پیامک های دریافت شده در ایفون می باشید ، می بایست گزینه های Twice ، ۳ Times ، ۵ Times ، ۱۰ Times که به منزله ی ۱۰ مرتبه ، ۵ مرتبه ، ۳ مرتبه و دو مرتبه می باشند ، تپ کنید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 60
برچسب ها : چگونه,ایفون,تکرار,هشدار,پیامک,دریافت,تغییر,تنظیم,

تاريخ : سه شنبه 14 شهريور 1396 | 6:00 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.