در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در صورت تمایل و نیاز ، صدای خروجی از اسپیکر های آیفون را بلندتر و رساتر کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، می توان گفتکه ایفون ۷ اولین ایفونی می باشد که همراه با یک سیستم اسپیکر استریو عرضه شده است ، (یعنی به این صورتکه یکی از این اسپیکر ها در قسمت بالا و در داخل محل بلندگوی مکالمه و دیگری در قسمت پایینی این دیوایس قرار گرفته اند) ، که این امر باعث شده است تا همواره خروجی صدای صوتی که از این دیوایس ارائه داده می شود ، دو برابر ایفون ۶s باشد و محدوده پویاتری را افزایش دهد . در نتیجه ، می توان گفتکه این امر بسیار عالی بشمار می اید مگر انکه شما صاحب یک مدل قدیمی از آیفون های شرکت اپل باشید .

بنابراین ، در حالی که شما همواره می توانید حجم صدا را در هنگام گوش دادن به موزیک ، تماشای فیلم و یا برقراری تماس از طریق اسپیکر یا Earpiece افزایش دهید ، قصد داریم تا به کمک یک ترفند کوچکی که در ادامه به ان اشاره خواهیم کرد ، نشان دهیم که چگونه تا میزان کمی صدای خروجی از اسپیکر آیفون را نسبت به آنچه که معمولا وجود دارد ، بلندتر کنید .

لازم به ذکر است که قبل از انکه به این موضوع بپردازیم ، این ترفند برای هر مدل از آیفون ، ایپد و یا آیپاد تاچ قابل استفاده می باشد .

و اما چگونه اسپیکر های آیفون خود را بلندتر و رساتر از هر زمان دیگری کنیم ؟

  1. ابتدا می بایست در دیوایس مبتنی بر iOS خود ، به برنامه ی Settings مراجعه کنید .
  2. حال می بایست در بخش تنظیمات دیوایس خود در برنامه Settings ، برروی گزینه ی Music تپ کنید .
  3. سپس می بایست برروی گزینه ی EQ در زیر قسمت Playback تپ کنید .چگونه اسپیکر های آیفون خود را بلندتر و رساتر کنیم ؟
  4. اکنون به پایین صفحه مراجعه کرده و اکولایزر Late Night را انتخاب کنید . چگونه اسپیکر های آیفون خود را بلندتر و رساتر کنیم ؟

بنابراین ، هم اکنون می بایست برخی از موزیک ها همراه با صدای خروجی بلندتر در ایفون شما در حالیکه دیوایس را در بخش تنظیمات ذکر شده در بین حالت اکولایزر Late Night و Off به منظور شنیدن تفاوت در حجم صدا ، ان را برای خود تنظیم کرده اید ، پخش شوند .

در نتیجه ، بسته به میزان شنوایی شما ، می بایست متوجه تفاوت های ظریف و یا معنی داری پس از انجام تنظیمات اشاره شده ، شوید . قابل ذکر است که تفاوت انجام این تنظیمات برای بسیاری از کاربران واضح است ، چرا که بسیاری از ان ها اشاره داشته اند که انتخاب گزینه ی Late Night در بخش تنظیمات گفته شده ، به میزان قابل توجهی بلندتر از هر یک از پیش تنظیم های موجود در بخش EQ می باشد .

همچنین ، بهترین چیز در مورد این روش عالی و کوچک ان است که حتی اگر به موزیک های خود از طریق ایرپاد و یا سایر هدفون ها بجای انکه از طریق Earpiece آیفون گوش دهید ، این اموزش و تنظیمات همچنان برای ان عملی و قابل استفاده می باشد .

بنابراین ، همانطور که از نامش برمی آید ، هدف از انجام چنین تنظیماتی در بخش EQ ان است که تا عناصر و مواردی که در هنگام تماشای فیلم و یا پخش فیلم در شب دارای صدای اهسته و کمی می باشند ، افزایش یابند . لازم به ذکر است که تنظیمات اکولایزر عمدتا برای موزیک هایی که از طریق برنامه ی Music پخش می شوند ، اعمال می شود .

همچنین ، ان ها نیز از سایر برنامه ها و بازی ها که شامل ویژگی های سیستمی همچون تماس های تلفنی می باشند ، را در برمی گیرند . اما بخاطر داشته باشید که برخی از برنامه ها ، مانند Spotify ممکن است که از اکولایزر صوتی ساخته شده در خود استفاده کنند که تنظیم کننده کنونی سیستم فعلی را لغو می کند .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 323
برچسب ها : چگونه,اسپیکر,آیفون,بلندتر,رساتر,کنیم,

تاريخ : شنبه 18 شهريور 1396 | 13:34 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By VatanSkin :.