توییک جیلبریک هفته : معرفی توییک CustomSettingsCells ، توییکی که به کمک ان می توانید ضخامت سلول ها یا همان گزینه های موجود در برنامه ی Settings را تغییر دهید

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 43

توییک جیلبریک هفته : معرفی توییک CustomSettingsCells ، توییکی که به کمک ان می توانید ضخامت سلول ها یا همان گزینه های موجود در برنامه ی Settings تغییر دهید

طبق وعده ای که داده بودیم ، تا هر هفته در روز دوشنبه از بین هزاران توییک ، یکی از بهترین ان ها را انتخاب و معرفی کنیم ، این هفته قصد داریم توییکی را به شما معرفی کنیم که با نصب ان می توانید ضخامت سلول ها و یا همان گزینه های موجود در برنامه ی Settings را تغییر دهید . برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

از این پس قصد داریم ، هر هفته در روز دوشنبه ، از بین هزاران توییکی که در دنیای جیلبریک وجود دارد ، یکی از بهترین ان ها را برگزیده و در وب سایت جاست تک به معرفی ان بپردازیم . حال این هفته توییکی را که برای شما کاربران عزیز اماده کرده ایم ، CustomSettingsCells نام دارد .

توییک CustomSettingsCells را می توان یکی دیگر از توییک های جدید و درعین حال رایگان در دنیای جیلبریک که توسط یکی از توسعه دهندگان iOS بنام CydiaGeek توسعه یافته است ، بشمار اورد که به شما اجازه می دهد تا ضخامت تمامی سلول ها یا همان گزینه های مربوط به بخش های گوناگون در تنظیمات برنامه ی Settings را با توجه میل خود تنظیم و سفارشی کنید .

در واقع ، همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است ، این توییک همراه با تنظیم چندین ضخامت گوناگون عرضه شده است که شما می توانید بسته به ایده و تمایل خود ، ان ضخامتی را انتخاب کنید که به نظرتان نزدیک تر می باشد .

بنابراین ، پس از نصب توییک CustomSettingsCells ، این توییک یک پنجره تنظیمات در برنامه ی Settings شما اضافه می کند که در ان شما می توانید این توییک را تنظیم و پیکربندی کنید : (همچون تصویر زیر)

توییک جیلبریک هفته : معرفی توییک CustomSettingsCells ، توییکی که به کمک ان می توانید ضخامت سلول ها یا همان گزینه های موجود در برنامه ی Settings تغییر دهید

و اما در اینجا ، شما می توانید از بین بسیاری از گزینه های گوناگون همچون موارد زیر ، یکی را انتخاب کنید :

  • Small cells
  • Bit smaller cells
  • Smaller cells
  • Even smaller cells
  • Extra small cells
  • Extra smaller cells

حال ، ممکن است که گزینه های بالا که مربوط به بخش تنظیمات توییک CustomSettingsCells می باشد ، برای شما هم مانند بسیاری از کاربران دیگر کمی گیج کننده باشد و از طرفی ، ممکن است که معیار و مفهوم چگونگی میزان اندازه گیری ضخامت موجود در بین گزینه ها برای شما هم دشوار بنظر بیاید . اما برای رفع این ابهام و تشخیص هر چه بهتر میزان ضخامت در هر گزینه ،  شما می توانید به اولین تصویر موجود در این پست مراجعه کنید .  به این صورتکه ، تصویر میانی نشان دهنده و مربوط به گزینه ی Bit smaller cells می باشد ، در حالیکه تصویر سوم نشان دهنده و مربوط به گزینه ی Extra small cells می باشد .

لازم به ذکر است که ، برای ذخیره تنظیمات مربوط به گزینه ی انتخاب شده در بخش تنظیمات این توییک ، نیاز است تا شما پس از انتخاب گزینه ی مورد نظر ، برنامه ی Settings را از بخش App Switcher بسته و سپس مجددا برنامه ی Settings را اجرا کنید . بیاد داشته باشید که هیچ نیازی به عمل Respring نمی باشد .

در پایان قابل ذکر است که اگر شما مایل به استفاده از توییک CustomSettingsCells در دیوایس خود می باشید ، می توانید ان را بصورت رایگان از سورس BigBoss دریافت کنید . همچنین این توییک با دیوایس های جیلبریک شده مبتنی بر iOS 8 ، ۹ ، ۱۰ سازگاری کامل دارد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها : توییک,جیلبریک,هفته,معرفی,توییک,توییکی,توانید,ضخامت,سلول,همان,گزینه,موجود,برنامه,تغییر,دهید,

سه شنبه 21 شهريور 1396 - 9:06
قدرت گرفته از نیلوبلاگ