چگونه اپلیکیشن ها و ترتیب هوم اسکرین را بطور یکسان در میان چندین اپل تی وی حفظ کنیم ؟

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 34

چگونه اپلیکیشن ها و ترتیب هوم اسکرین را بطور یکسان در میان چندین اپل تی وی حفظ کنیم ؟

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا شما کاربران عزیز را با قابلیت جدید One Home Screen در tvOS 11 اشنا کنیم . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

اگر شما هم مانند برخی از کاربران دیگر ، در خانواده خود دارای چندین اپل تی وی می باشید ، شما می توانید آن ها را با یکدیگر به منظور به اشتراک گذاشتن دقیق و عینی ترتیب هوم اسکرین و استفاده از همان مجموعه اپلیکیشن های نصب شده ، تنظیم کنید . در همین راستا ، ما قصد داریم تا در این پست اموزشی ، به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه اپلیکیشن ها و ترتیب هوم اسکرین را بطور یکسان در میان چندین اپل تی وی در صورت تمایل تنظیم کنید .

در واقع ، این قابلیت که One Home Screen نامیده می شود ، تنها از tvOS 11 و نسخه های پس از ان پشتیبانی می کند . به این شکل که ، به شما اجازه می دهد تا هر اپلیکیشن نصب شده در tvOS و ظاهر هوم اسکرین را بصورت هماهنگ و سینک شده در میان هر اپل تی وی مطعلق به خود حفظ کنید .

و اما چگونه از ویژگی One Home Screen در tvOS 11 استفاده کنیم :

  1. در ابتدا می بایست برنامه ی Settings را در یکی از اپل تی وی های خود باز کنید .
  2. حال می بایست به مسیر Accounts > iCloud مراجعه کنید .
  3. سپس می بایست گزینه ی One Home Screen را در حالت On تنظیم کنید .چگونه اپلیکیشن ها و ترتیب هوم اسکرین را بطور یکسان در میان چندین اپل تی وی حفظ کنیم ؟

اما در بخش توضیحات این ویژگی امده است که ، (شما می توانید با استفاده از حساب کاربری ایکلود خود ، اپلیکیشن ها و هوم اسکرین را در بین هر اپل تی وی مطعلق به خود بروز نگه دارید .)

بنابراین ، این تمام ان چیزی است که وجود دارد و شما می توانید ان را انجام دهید .

در نتیجه ، پس از طی کردن مراحل بالا ، اکنون شما می بایست همان ظاهر هوم اسکرین و اپلیکیشن های نصب شده در هر یک از اپل تی وی های خانگی خود داشته باشید . از طرفی ، گفتنی است که ظاهرا این ویژگی با استفبال بسیار خوب کاربران به دلیل ارائه یکپارچه و یکی کردن اپل تی وی ها مواجه شده است .

در این صورت ، هم اکنون شما می توانید بطور یکپارچه در بین یک اپل تی وی خود مثلا در اتاق خواب و یکی دیگر در اتاق نشیمن همراه با داشتن تمامی اپلیکیشن های نصب شده و هوم اسکرین سازمان یافته بصورت کاملا هماهنگ شده در بین ان ها سوییچ کنید .

و اما مسائل مربوط به One Home Screen :

همانطور که اشاره شد ، در ویژگی One Home Screen لازم است تا شما با همان حساب کاربری اپل ایدی خود که در مسیر Settings > Account وارد کرده اید ، به منظور همگام سازی اطلاعات در هر اپل تی وی که خواستار ان می باشید ، وارد شوید .

اموزش : چگونه حساسیت سطح لمسی ریموت نسل چهارم اپل تی وی (Siri Remote) را تنظیم کنیم ؟

به این صورتکه ، فرض کنید شما یک فولدر جدید در یکی از اپل تی وی های خود مثلا در اتاق نشیمن ایجاد کرده اید و یا اصلا آیکون YouTube را در بالای هوم اسکرین قرار داده اید . حال ، در این موقع ، tvOS اقدامات شما را به ایکلود ارسال می کند و سپس به نوبه ی خود تغییرات را به یک اپل تی وی دیگر شما مثلا در اتاق خواب و یا سایر اپل تی وی های شما می فرستد .

چگونه اپلیکیشن ها و ترتیب هوم اسکرین را بطور یکسان در میان چندین اپل تی وی حفظ کنیم ؟

حال ، اگر یکی از اپل تی وی های شما خارج از همگام سازی عمل کند ، ممکن است که تا نیاز باشد شما بار دیگر بررسی کنید که ایا اپل تی وی مورد نظر از همان حساب کاربری اپل ایدی مناسب در مسیر Settings > Account همچون سایر اپل تی وی های شما استفاده می کند یا خیر . همچنین ، مطمئن شوید که دیوایس شما به شبکه متصل می باشد و اینکه سرویس ایکلود افلاین نباشد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها : چگونه,اپلیکیشن,ترتیب,اسکرین,یکسان,چندین,

شنبه 1 مهر 1396 - 14:54
قدرت گرفته از نیلوبلاگ