نحوه گرفتن اسکرین شات با آیفون X

در این پست ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در ایفون X از صفحه نمایش دیوایس خود اسکرین شات بگیرید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که احتمالا شما در جریان می باشید که می توانید به معنای واقعی کلمه از هر چیزی که در صفحه نمایش آیفون ، ایپد و یا آیپاد تاچ نشان داده می شود ، بعنوان یک فایل تصویری با استفاده از دکمه های Sleep/Wake و هوم (Home) از صفحه نمایش دیوایس خود اسکرین شات بگیرید .

اما ، همراه با آیفون X ، باید گفتکه دیگر خبری از دکمه ی هوم (Home) در این دیوایس نمی باشد . در نتیجه ، در رابطه با این امر باید بگوییم که شرکت اپل مجبور است تا نحوه ی گرفتن اسکرین شات از سوی شما در این دیوایس را تغییر دهید . در همین راستا ، امروز قصد داریم تا در این پست اموزشی به شما کاربران عزیز نحوه ی گرفتن اسکرین شات با آیفون X را نشان دهیم .

و اما اموزش گرفتن اسکرین شات با آیفون X :

  1. ابتدا می بایست به اپلیکیشن یا محتوایی که شما خواهان گرفتن اسکرین شات از ان می باشید ، مراجعه کنید .
  2. حال می بایست دکمه ی Side button (یا همان دکمه ی Sleep/Wake در ایفون های قدیمی تر) که در سمت راست این ایفون قرار دارد ، فشار داده و نگه دارید .
  3. سپس می بایست بلافاصله دکمه زیاد کردن میزان حجم صدا را فشار داده و رها کنید . (در واقع ، این مرحله جایگزین فشار دادن دکمه ی هوم در ایفون های قدیمی تر شده است .) همچنین ، در نظر داشته باشید که شما می توانید در صورت تمایل ، دکمه ی کم کردن میزان حجم صدا را بجای دکمه ی زیاد کردن میزان حجم صدا فشار دهید .

اکنون ، پس از گذراندن مراحل ذکر شده ، صفحه نمایش برای لحظه ای به رنگ سفید نشان داده می شود که بیانگر گرفتن اسکرین شات از سوی شما می باشد . حال ، اسکرین شات در گوشه ی پایین سمت چپ صفحه نمایش زوم خواهد شد و چند لحظه پیش از ناپدید شدن در آنجا می ماند .

نحوه گرفتن اسکرین شات با آیفون X

نکته : بیاد داشنه باشید که ، اگر می خواهید علامت گذاری کنید و سریعا اسکرین شات را با استفاده از سایر اپلیکیشن ها و سرویس ها در صفحه ی گسترده و چند منظوره iOS بدون خارج شدن از اپلیکیشنی که در آن هستید ، به اشتراک بگذارید ، می بایست برروی تصویر بند انگشتی تپ کنید .

همچنین ، برای پیدا کردن اسکرین شات های ذخیره شده خود ، می بایست به برنامه ی Photos مراجعه کرده و در نوار موجود در پایین صفحه برروی تب Albums تپ کنید و سپس البوم ایجاد شده با نام Screenshots را انتخاب کنید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 63
برچسب ها : گرفتن,اسکرین,آیفون,

تاريخ : يکشنبه 2 مهر 1396 | 23:50 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.