چگونه یک ایفون ۸ یا ایفون ۸ پلاس را فورس ریستارت (Force Rrestart) کنیم ؟

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 63

چگونه یک ایفون 8 یا ایفون 8 پلاس را فورس ریستارت (Force Rrestart) کنیم ؟

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در صورت نیاز و بروز هرگونه مشکلی ایفون ۸ و ایفون ۸ پلاس خود را فورس ریستارت (Force Rrestart) کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که انجام عمل فورس ریستارت (Force Rrestart) یا همان تنظیم مجدد یک ایفون می تواند بعنوان یک نجات دهنده و محافظ ادامه حیات ایفون شما در شرایطی که همه چیز به بدترین حالت خود در ایفون تبدیل می شود ، بشمار اورد . بعنوان مثال ، اگر برای یک اپلیکیشن مشکلی رخ دهد و اصطلاحا فریز یا همان ثابت و از انجام هر عملی متوقف شود ، یا تمامی دکمه های کلیدی ایفون نسبت به درخواست شما بی توجه باشند و دیوایس به شکلی تبدیل شود که شما را برای انجام هر کاری برروی ایفون خود غیرممکن سازد ، باید بگوییم که انجام عمل فورس ریستارت (Force Rrestart) تنها راه شما برای خروج از چنین شرایطی می باشد .

اما از طرفی ، لازم به ذکر است که روش انجام فورس ریستارت (Force Rrestart) یا راه اندازی مجدد یک ایفون در طول سال ها همراه با ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری جدید موجود و منتشر شده ، تغییر یا بهتر است بگوییم تکامل یافته است . بنابراین ، همراه با عرضه ی ایفون ۸ و ایفون ۸ پلاس ، شرکت اپل نیز یکی دیگر از روش های جدید برای انجام عمل فورس ریستارت (Force Rrestart) و راه اندازی مجدد در این دو دیوایس جدید معرفی کرده است . در همین راستا ، ما قصد داریم تا در این پست اموزشی ، به شما کاربران عزیز دقیقا نشان دهیم که چگونه این دو دیوایس را فورس ریستارت (Force Rrestart) کنید .

و اما اموزش انجام فورس ریستارت (Force Rrestart) در ایفون ۸ و ایفون ۸ پلاس :

  1. ابتدا می بایست دکمه ی مربوط به زیاد کردن حجم صدا را فشار داده و سریعا ان را رها کنید .
  2. سپس می بایست دکمه ی مربوط به کم کردن حجم صدا را فشار داده و سریعا ان را رها کنید .
  3. در نهایت می بایست دکمه ی Side Button یا همان دکمه ی خاموش و روشن کردن ایفون را تا زمانیکه لوگوی اپل نمایش داده می شود ، فشار داده و نگه دارید . (توجه داشته باشید که در زمانیکه صفحه نمایش ایفون سیاه می شود ، نباید این دکمه را رها کنید . بلکه می بایست این دکمه را تا زمانیکه لوگوی اپل را در صفحه نمایش ایفون خود مشاهده کردید ، نگه دارید . حال ، در آن لحظه شما می توانید با خیال راحت دکمه ی اشاره شده را رها کنید .)

تبریک ! اکنون با گذراندن مراحل ذکر شده ، ایفون ۸ یا ایفون ۸ پلاس شما به درستی ریبوت و مجددا راه اندازی می شود ، تا پس از ان بتوانید از ایفون خود همچون گذشته استفاده کنید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها : چگونه,ایفون,ایفون,ریستارت,

سه شنبه 4 مهر 1396 - 23:08
قدرت گرفته از نیلوبلاگ