آیفون X پیش از عرضه اش در تاریخ 3 نوامبر تاییدیه FCC را دریافت کرد

اخرین گزارشات حاکی از ان است که بالاخره ایفون X تاییدیه FCC را پیش از عرضه اش در تاریخ ۳ نوامبر دریافت کرده است . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

همانطور که ما برای اولین بار گزارش دادیم ، زمانیکه شرکت اپل در ماه گذشته از جدیدترین پرچمدار و گل سرسبد ایفون ها رونمایی کرد ، در ان زمان ایفون X توسط کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) تایید و مجاز نشده بود .

اما با این حال ، هم اکنون پرینت ریز مربوط به FCC در پایین صفحه ی وب آیفون X حذف شده است ، که این امر به معنای ان است که این گوشی هوشمند تا پیش از عرضه و ورودش به بازار تأییدیه لازم را دریافت کرده است .

از سوی دیگر ، لازم به ذکر است که این کمپانی کوپرتینویی قصد دارد تا پیش سفارش آیفون X را در تاریخ ۲۷ اکتبر با شروع قیمت ۹۹۹ دلار اغاز کند . همچنین گفتنی است که این دیوایس قرار است در تاریخ ۳ نوامبر بصورت رسمی عرضه و در قفسه های فروشگاه ها قرار گیرد .

در پایان ، گفتنی است که تمامی دیوایس های بی سیمی که در کشور ایالات متحده امریکا فروخته می شوند ، می بایست مجوز FCC را دریافت کنند تا اطمینان حاصل شود که ان ها محدودیت قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش را در بردارند و تداخل های مضر را ایجاد نمی کنند .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 25
برچسب ها : تاییدیه,

تاريخ : دوشنبه 17 مهر 1396 | 8:57 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.