چگونه یک ایفون و یا ایپد را بدون استفاده از دکمه ی Power Button خاموش کنیم ؟

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه بدون نیاز به دکمه ی فیزیکی خاصی در ایفون و یا ایپد ، دیوایس خود را خاموش کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

آیا شما هم تاکنون فکر کرده اید که چگونه یک ایفون و یا ایپد را خاموش کنید ؟ اگر این چنین است ، باید بگوییم که شما هم تنها نیستید . چرا که باید بگوییم که درحالیکه اکثر کاربران دیوایس های مبتنی بر iOS خود را همیشه روشن نگه می دارند ، گاهی اوقات پیش می اید که کاربران ممکن است به خاموش کردن دیوایس خود بطور کامل به منظور ذخیره سازی ان ، حمل و نقل ، حفظ طول عمر باتری ، و یا هر دلیل دیگر نیاز داشته باشند .

حال ، گفتنی است که آخرین نسخه از سیستم عامل iOS یک ویژگی نرم افزاری مناسب را ارائه می دهد ، که به کاربران اجازه می دهد تا براحتی از طریق گزینه های موجود در بخش منوی سیستم ، یک ایفون و یا ایپد را بدون نیاز به استفاده از دکمه ی Power یا هر دکمه ی فیزیکی دیگری برروی دیوایس خود خاموش کنند . در عوض ، شما می توانید دیوایس را بطور کامل از طریق نرم افزار خاموش کنید .

به همین منظور ، در این پست اموزشی قصد داریم تا قدم به قدم از طریق چگونگی عملکرد خاموش کردن هر ایفون و یا ایپد از بخش تنظیمات موجود در برنامه ی Settings در سیستم عامل iOS با شما کاربران عزیز همراه باشیم .

پیش از هر چیز ، توجه داشته باشید که خاموش کردن از طریق تنظیمات موجود در برنامه ی Settings ، یک قابلیت تازه در جدیدترین نسخه های سیستم عامل iOS بشمار می اید ، که این تابع تنها برای نسخه های سیستم نرم افزاری سیستم عامل iOS 11 و نسخه های پس از ان دردسترس می باشد .

و اما اموزش خاموش کردن ایفون و یا ایپد از طریق تنظیمات موجود در برنامه ی Settings :

  1. ابتدا می بایست برنامه ی Settings را در iOS باز کنید .چگونه یک ایفون و یا ایپد را بدون استفاده از دکمه ی Power Button خاموش کنیم ؟
  2. حال می بایست به General مراجعه کرده و سپس به انتهای صفحه به منظور مشاهده گزینه ی Shut Down اسکرول کنید و پس از ان برروی گزینه ی آبی رنگ Shut Down تپ کنید .چگونه یک ایفون و یا ایپد را بدون استفاده از دکمه ی Power Button خاموش کنیم ؟
  3. در پایان ، می بایست در صفحه ی Slide to Power Off ، برروی گزینه ی (i) تپ کرده و ان را به سمت راست بکشید تا دیوایس شما خاموش شود .چگونه یک ایفون و یا ایپد را بدون استفاده از دکمه ی Power Button خاموش کنیم ؟

اکنون آیفون و یا آیپد شما بطور کامل خاموش خواهد شد .

بنابراین ، باید گفتکه این روش کاملا اسان و ساده می باشد و از طرفی این رویکرد موجود در بخش تنظیمات برنامه ی Settings برای خاموش کردن یک سیستم کمی شبیه به رویکرد خاموش کردن یک مک در منوی Apple و یا روش موجود برای خاموش کردن یک سیستم ویندوز در منوی Start می باشد .

و اما ویدئوی زیر نحوه ی خاموش کردن یک ایپد را از طریق گزینه ی Shut Down در برنامه ی Settings را نشان می دهد :

و اما چکونه ایفون و یا ایپد را بدون استفاده از دکمه ی Power روشن کنیم :

بطور کلی ، باید بگوییم که شما می توانید مجددا ایفون و یا ایپد را به اسانی با فشار دادن دکمه ی Power روشن کنید . اما اگر شما خواهان ان می باشید تا دیوایس را بدون استفاده از دکمه ی Power روشن کنید ، باید گفتکه شما می بایست یک شارژر را به دیوایس وصل کرده و سپس آن را به یک منبع برق وصل کنید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech



امتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 23
برچسب ها : استفاده,

تاريخ : دوشنبه 17 مهر 1396 | 22:00 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.