اپل دومین نسخه بتای سیستم عامل های iOS 11.1 ، tvOS 11.1 ، macOS 10.13.1 و watchOS 4.1 را برای توسعه دهندگان منتشر کرد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 30

روز گذشته ، شرکت اپل دومین نسخه ازمایشی سیستم عامل های iOS 11.1 ، tvOS 11.1 ، macOS 10.13.1 و watchOS 4.1 را برای توسعه دهنگان خود منتشر کرد . برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

همانطور که اشاره شد ، شرکت اپل در روز دوشنبه دومین نسخه های بتای بروزرسانی سیستم عامل های خود را همچون iOS 11.1 ، tvOS 11.1 ، macOS 10.13.1 و watchOS 4.1 را منتشر کرد . در واقع ، توسعه دهندگان ثبت شده می توانند نسخه های بتا جدید را از بخش Developer Center اپل و یا با استفاده از مکانیسم بروزرسانی OTA مربوط به هر پلتفرم را نصب کنند .

و اما دومین نسخه بتای iOS 11.1 :

بطور کلی ، باید بگوییم که دومین نسخه بتای iOS 11.1 ویژگی های تازه ای را پیرامون ایموجی های جدید از Unicode 10 را که شامل شکلک های استفراغ ، انفجار کله ، شکلک دیوانه و … می باشد ، برای کاربران خود به ارمغان می اورد . همچنین بنظر می رسد که در دومین نسخه بتای iOS 11.1 قابلیت ۳D Touch در اپ سوییچر بازگشته است . البته لازم به ذکر است که ما همچنان هرگونه تغییرات قابل توجه دیگری را در این نسخه ی بتا بررسی می کنیم و در صورت مشاهده شما کاربران عزیز را در جریان خواهیم گذاشت .

و اما در دو ویدئوی زیر می توانید جدیدترین ویژگی های موجود در دومین نسخه بتای iOS 11.1 را که همچون ۳D Touch در اپ سوییچر و صد ها ایموجی می باشد را مشاهده کنید .

و اما دومین نسخه بتای watchOS 4.1 :

از سوی دیگر ، باید بگوییم که در نگاه اول بنظر می رسد تغییرات قابل توجهی در دومین نسخه بتای watchOS 4.1 وجود ندارد . اما همانطور که ممکن است بیاد بیاورید ، در اولین نسخه بتای این سیستم عامل ویژگی های جدیدی را پیرامون یک برنامه ی جدید همچون Radio و پشتیبانی از استریم و پخش اپل موزیک از طریق LTE برای صاحبان اپل واچ سری ۳ را به ارمغان می آورد .

و اما دومین نسخه بتای tvOS 11.1 :

بطور کلی ، باید بگوییم که ما هیچ تغییرات عمده ای در اولین و یا دومین نسخه بتای tvOS 11.1 ندیده ایم . بنابراین ، باید بگوییم که این امر نشان دهنده ان است که این بروزرسانی بیشتر برروی بهبود عملکرد و رفع باگ ها تمرکز شده است .

و اما دومین نسخه بتای macOS High Sierra 10.13.1 :

بطور مشابه ، بنظر می رسد که دومین نسخه بتای macOS 10.13.1 بیشتر برروی بهبود عملکرد و رفع اشکالات ان تمرکز شده است . با این حال ، همچون iOS 11.1 ، این بروزرسانی نیز شامل ایموجی های جدید Unicode 10 برای کاربران می باشد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها : دهندگان,

چهارشنبه 19 مهر 1396 - 21:21
قدرت گرفته از نیلوبلاگ