طبق وعده ای که داده بودیم ، تا هر هفته در روز دوشنبه از بین هزاران توییک ، یکی از بهترین ان ها را انتخاب و معرفی کنیم ، این هفته قصد داریم توییکی را به شما معرفی کنیم که با نصب ان می توانید ظاهر اپ سوییچر iOS 11 را در iOS 10 تجربه کنید . برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

از این پس قصد داریم ، هر هفته در روز دوشنبه ، از بین هزاران توییکی که در دنیای جیلبریک وجود دارد ، یکی از بهترین ان ها را برگزیده و در وب سایت جاست تک به معرفی ان بپردازیم . حال این هفته توییکی را که برای شما کاربران عزیز اماده کرده ایم ، SwitcherXI نام دارد .

بطور کلی ، باید گفتکه تعدادی تفاوت های نامحسوس در اپ سوییچر (App Switcher) بین iOS 10 و iOS 11 وجود دارند و اگر چه آنها قابل توجه نیستند ، بتازگی یکی از توسعه دهندگان iOS بنام ArtikusHG یک توییک جدیدی را در دنیای جیلبریک با نام SwitcherXI ایجاد و عرضه کرده است که امکان استفاده و تجربه اپ سوییچر iOS 11 را به دیوایس های جیلبریک شده iOS 10 می اورد .

در واقع ، پس از نصب این توییک ، اپ سوییچر دیوایس جیلبریک شده مبتنی بر iOS 10 شما تغییر پیدا خواهد کرد و ظاهری شبیه به اپ سوییچر iOS 11 به خود خواهد گرفت که می توانید چگونگی تغییر قبل و بعد ان را در تصویر بالا مشاهده کنید .

حال ، شاید با نصب این توییک بیشترین مورد تفاوت که قابل توجه و تشخیص می باشد ، ان است که چگونه کارت هوم اسکرین از رابط کاربری حذف شده است . بنابراین ، با توجه به پس زمینه ی خود ، از این پس به دلیل نصب این توییک اپ سوییچر دیوایس شما هنوزم هم همچون زمانیکه iOS 10 را نصب کرده بودید ، خواهد بود ، اما با این تفاوت که دیگر همچون iOS 11 اولین کارت شما در اپ سوییچر مربوط به کارت هوم اسکرین نمی باشد و این کارت حذف شده است . در نتیجه شما دیگر ان را مشاهده نخواهید کرد .

همچنین ، در نظر داشته باشید که نحوه ی استفاده از اپ سوییچر همچون پیش از نصب این توییک باقی خواهد ماند . به این صورتکه با سوایپ کردن به سمت راست و یا چپ می توانید در میان کارت های اپلیکیشن خود حرکت کنید و همچنین با سوایپ کردن یک یا چند کارت مربوط به اپلیکیشن ها به سمت بالا ، می توانید ان ها را ببندید.

از طرفی ، لازم به ذکر است که توییک SwitcherXI یک نسخه ی کپی شده کامل از نحوه ی تجربه کار کردن با اپ سوییچر موجود در iOS 11 نمی باشد ، اما می توان وجود این توییک را شروع خوبی دانست . همچنین ، بیاد داشته باشید که همراه با ترکیبی از سایر توییک های جیلبریک اضافی که در سیدیا برای تغییر ظاهر دیوایس شما به iOS 11 منتشر شده است ، شما می توانید دیوایس مبتنی بر iOS 10 خود را بگونه ای تغییر دهید که بیشتر شبیه به دیوایسی بنظر برسد که در حال اجرای iOS 11 بدون نیاز به انجام اپگرید باشد .

لازم به ذکر است که ، توییک SwitcherXI ، هیچ گزینه ای برای تنظیمات و پیکربندی ندارد . بنابراین ، شما می توانید از این توییک مورد نظر به همان شکلی که برایش از قبل تعیین شده است ، مستقیما پس از نصب استفاده کنید . در نتیجه ، اگر شما تصمیم به غیرفعال سازی این توییک را گرفتید ، می بایست ان را حذف کنید .

همچنین ، بیاد داشته باشید که توییک SwitcherXI در هیچ یک از مخازن پیش فرض Cydia بعنوان این نوشتار دردسترس نمی باشد ، اما بنابر گفته های توسعه دهنده این توییک ، ظاهرا توسعه دهنده ان قصد دارد تا بزودی این توییک را به مخزن ModMyi Cydia ارسال کند . در عین حال ، شما می توانید این توییک را از صفحه ی Github توسعه دهنده ان دانلود کنید و ان را از طریق SSH و یا یک ابزاری مانند iFile یا Filza نصب کنید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 77
برچسب ها : جیلبریک,

تاريخ : سه شنبه 25 مهر 1396 | 10:54 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.