تصاویر پس زمینه هفته : دانلود تصاویر پس زمینه برای ایفون (مجموعه تصاویر پس زمینه ویدئویی بازاریابی آیفون X)

طبق وعده ای که داده بودیم تا هر هفته در روز دوشنبه ، تصاویر پس زمینه برای شما کاربران عزیز عرضه کنیم ، این هفته قصد داریم مجموعه تصاویر پس زمینه از ویدئوی بازاریابی آیفون X را برای دیوایس های شما در وب سایت جاست تک عرضه کنیم . بنابراین در ادامه با جاست تک همراه باشید.

از این پس قصد داریم ، هر هفته در روز دوشنبه تصاویری زیبا را با عنوان تصاویر هفته برای دیوایس های شما در وب سایت جاست تک عرضه کنیم . در واقع هدف اصلی ما ان است که بتوانیم ، تصاویری باورنکردنی و زیبا را از فضای اینترنت جمع اوری کرده و ان ها را برای شما کاربران عزیز در وب سایت قرار دهیم . این تصاویر که معمولا با اخرین نسخه از سیستم عامل iOS سازگار می باشد ، گاهی مختص دستگاه هایی همچون ایفون و یا ایپد و یا هر دوی ان ها می باشد . همچنین از این پس می توانید هر هفته با دنبال کردن این تصاویر ، به تصاویر پس زمینه ی دیوایس خود رنگ و بویی تازه ببخشید تا از تصاویر تکراری و بی کیفیت راحت شوید .

اما بطور کلی ، باید بگوییم که یکی از بهترین ویژگی های ایفون X صفحه نمایش Super Retina OLED ان می باشد . به این صورتکه اگر شما خواستار ان هستید تا حداکثر میزان کیفیت و منحصربفرد بودن این صفحه نمایش را مشاهده کنید ، تنها کافیست به سایت محلی خود در Best Buy مراجعه کرده و یک تلویزیون LG OLED UHD را مورد بررسی قرار دهید و پس از ان تصور کنید که کیفیت این تلویزیون در اندازه ۵.۸ اینچ در جیب شما کاهش یافته است ، که در این صورت باید گفتکه تصور این امر باور نکردنی خواهد بود ، اما هیچ چیز برای اپل غیرممکن نیست . 

همچنین ، تصور کنید که این صفحه نمایش جدید همراه با مجموعه ای از رنگ های پر جنب و جوش و جذاب در صفحه ی هوم اسکرین و لاک اسکرین ایفون X باشد . در همین راستا ، باید بگوییم که اپل دقیقا درحال اندیشیدن به همان چیز می باشد که ویدئوی های بازاریابی این شرکت این موضوع را ثابت می کند .

تصاویر پس زمینه ویدئویی آیفون X :

حال ، همانطور که در جریان می باشید ، شرکت اپل آیفون X را همراه با ویدئوی بازاریابی که در بالا مشاهده کردید ، معرفی و عرضه کرده است . به این صورتکه رنگ امیزی صفحه نمایش تمامی گوشه های منحنی از آیفون X را کمی پر می کند . همچنین ، در واقع باید گفتکه این ویدیو با همکاری WeAreColorful طراحی شده است و این گروه همکاری بین Oilhack و Thomas Blanchard دارد . از طرفی هم ، هنرمندان برای ایجاد خلاقیت های هنری از طریق تکنیک های نوآورانه جدید الهام می گیرند . بنابراین ، ویدئوی زیر الهام بخش اگهی های آیفون X می باشد .

[embedded content]

حال ، با تمام توضیحاتی که داده شد ، امروز قصد داریم تا در تصاویر پس زمینه ی این هفته که در ادامه به ان ها اشاره خواهیم کرد ، تصاویری را که از اسکرین شات های  ویدئویی WeAreColorful ایجاد شده اند را منتشر کنیم . البته ، لازم به ذکر است که این تصاویر پس زمینه برای آیفون X بهینه سازی شده است ، اما با اینحال برروی هر ایفونی قابل استفاده خواهد بود .

قابل ذکر است که ، برای ذخیره کردن این تصاویر در دیوایس خود ، ابتدا برروی تصاویر مورد نظر کلیک کرده و تا لود شدن کامل ان صبر کنید و سپس ان را در Camera Roll ذخیره کنید و بعد ان تصویر را برای پس زمینه ی دیوایس خود تنظیم کنید .

  1. دانلود : ایفون
  2. دانلود : ایفون
  3. دانلود : ایفون
  4. دانلود : ایفون
  5. دانلود : ایفون تصاویر پس زمینه هفته : دانلود تصاویر پس زمینه برای ایفون (مجموعه تصاویر پس زمینه ویدئویی بازاریابی آیفون X)
  6. دانلود : ایفون تصاویر پس زمینه هفته : دانلود تصاویر پس زمینه برای ایفون (مجموعه تصاویر پس زمینه ویدئویی بازاریابی آیفون X)
  7. دانلود : ایفون تصاویر پس زمینه هفته : دانلود تصاویر پس زمینه برای ایفون (مجموعه تصاویر پس زمینه ویدئویی بازاریابی آیفون X)
  8. دانلود : ایفونتصاویر پس زمینه هفته : دانلود تصاویر پس زمینه برای ایفون (مجموعه تصاویر پس زمینه ویدئویی بازاریابی آیفون X)

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 444
برچسب ها : بازاریابی,

تاريخ : سه شنبه 25 مهر 1396 | 10:54 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.