چگونه به کمک ویژگی Wi-Fi Sharing در iOS 11 به اسانی رمز عبور وای فای خود را به اشتراک بگذاریم ؟

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه به کمک ویژگی Wi-Fi Sharing در iOS 11 رمز عبور وای فای دیوایس خود را به اشتراک بگذارید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

همانطور که در جریان می باشید و در جاست تک بارها به ان اشاره کرده ایم ، iOS 11 همراه با یک مجموعه از ویژگی های جدید و هیجان انگیز برای تمامی کاربران از جمله یک رابط کاربری مجدد طراحی شده ، واقعیت افزوده و مولتی تسکینگ بهبود یافته ، عرضه شده است . اما با تمام این اوصاف و قابلیت هایی که شما از ان مطلع می باشید ، یکی از ویژگی های کمتر شناخته شده اما بسیار جالب ، ویژگی به اشتراک گذاری وای فای می باشد که در iOS 11 اضافه شده است . در واقع ، این ویژگی نامبرده این اجازه و امکان را به شما می دهد تا به سرعت و به اسانی رمز عبور وای فای خود را با سایر دیوایس های مبتنی بر iOS 11 به سادگی و با آوردن دو دیوایس در کنار یکدیگر به اشتراک بگذارید .

بنابراین ، احتمالا همانطور که شما متوجه شده اید ، باید گفتکه این ویژگی برای اشتراک گذاری رمز عبور وای فای خود با دوستان بدون نیاز به تایپ کردن یک رمز عبور احتمالی که طولانی می باشد و یا بدون نیاز به گفتن آنچه که رمز عبور شما می باشد ، بسیار مفید است . در نتیجه ، بیاد داشته باشید که این قابلیت بسیار کاربردی اشاره شده تنها با ایفون ها ، ایپد ها و ایپاد های تاچ که برروی هر دو دیوایس نسخه ی iOS 11 و یا نسخه های پس از ان نصب و در حال اجرا می باشد ، قابل استفاده است . حال ، شاید از خود بپرسید که این ویژگی چگونه در iOS 11 و یا نسخه های پس از ان قابل استفاده می باشد ؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که انجام این کار بسیار ساده می باشد که در ادامه قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نحوه ی استفاده از ویژگی Wi-Fi Sharing در iOS 11 را به منظور به اشتراک گذاری رمز عبور وای فای خود نشان دهیم .

و اما نحوه ی به اشتراک گذاری رمز عبور وای فای خود به کمک ویژگی Wi-Fi Sharing در iOS 11 :

  1. ابتدا می بایست برنامه ی Settings را برروی دیوایسی که شما خواستار اتصال به شبکه ی وای فای می باشید ، باز کرده و سپس به بخش Wi-Fi مراجعه کنید .
  2. حال می بایست برروی شبکه ی وای فایی که شما خواستار اتصال به ان می باشید که درحال حاضر دیوایس دیگری علاوه بر مجهز بودن به iOS 11 به آن متصل می باشد ، تپ کنید که با انجام اینکار می بایست صفحه ی ورود رمز عبور نمایش داده شود .
  3. سپس اطمینان حاصل نمایید که صفحه ی دیوایس دیگری قفل نشده باشد و پس از ان دو دیوایس را در کنار یکدیگر قرار دهید .
  4. اکنون می بایست همه چیزی به درستی کار کند ، به این معنا که دیوایسی که تا پیش از این به شبکه ی وای فای متصل بوده است ، می بایست یک درخواست پاپ آپ را به منظور انکه اگر شما خواستار به اشتراک گذاری رمز عبور وای فای با دیوایس دیگری می باشید را نشان دهد .چگونه به کمک ویژگی Wi-Fi Sharing در iOS 11 به اسانی رمز عبور وای فای خود را به اشتراک بگذاریم ؟
  5. در پایان می بایست برروی گزینه ی Share Password در پایین این درخواست پاپ اپ به منظور ارسال رمز عبور به دیوایس دیگری تپ کنید . اکنون می بایست بصورت خودکار رمز عبور وارد شده و به شبکه ی وای فای متصل شوید .

و اما در ویدئوی زیر می توانید نحوه ی به اشتراک گذاری رمز عبور وای فای خود به کمک ویژگی Wi-Fi Sharing در iOS 11 را مشاهده کنید :

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 65
برچسب ها : بگذاریم,

تاريخ : چهارشنبه 26 مهر 1396 | 16:49 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.