شرکت چینی لنوو Lenovo زمان ارائه بروزرسانی آندروید ۸٫۰ اورئو برای برخی از گوشی های خود را تشریح نمود. گوشی های اعلان شده از سری K8 و مدلهای K8، K8 Plus و K8 Note می باشند. هر سه این گوشی ها قرار است به آخرین نسخه سیستم عامل ارائه شده توسط گوگل بروزرسانی شوند و این واقعا برای این گوشی های میان رده خبر خوبی محسوب می شود.

از طرفی دیگر، زمان ارائه این بروزرسانی ارائه شده توسط شرکت، بسیار دور و خنده دار می باشد. با توجه به این شرکت چینی، مدل K8 قرار است در ژوئن سال بعد ۲۰۱۸ مورد بروزرسانی قرار بگیرد و دو مدل دیگر در ماه جولای ۲۰۱۸ آپدیت آندروید Oreo را دریافت خواهند کرد.

لذا اگر شما صاحب یکی از این گوشی ها می باشید بایستی ۸ الی ۹ ماه منتظر بمانید تا بتوانید آندروید ۸ را دریافت نمایید. زمانی که آندروید اورئو به گوشی های K8 لنوو برسد از عمر آن ۱۰ ماه خواهد گذشت و اگر گوگل به برنامه ثابت خود در ارائه آندروید جدید وفادار بماند لذا در آگوست ۲۰۱۸ احتمال ارائه آندروید ۹٫۰ از طرف این شرکت میسر می باشد، یعنی درست یک ماه پس از ارائه آندروید ۸ به لنوو سری K8.

اینکه چرا انقدر زمان ارائه بروزرسانی طول خواهد کشید سوال خوبی است اما جالب است بدانید که تا بحال از طرف شرکت، گوشی دیگری برای دریافت آندروید ۸ مورد اعلان قرار نگرفته است، بنابراین کاربران این گوشی ها باید خودشان را بسیار خوش شانس بدانند.امتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 116
برچسب ها : آندروید,

تاريخ : شنبه 29 مهر 1396 | 1:55 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By VatanSkin :.