چگونه در برنامه ی Files برای iOS فولدر های جدیدی را ایجاد کنیم ؟

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 30

چگونه در برنامه ی Files برای iOS فولدر های جدیدی را ایجاد کنیم ؟

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در برنامه ی Files فولدر های جدیدی را در صورت نیاز ایجاد کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

همانطور که در جریان می باشید ، باید بگوییم که اپلیکیشن Files برای iOS امکان دسترسی به ایکلود درایو (iCloud Drive) و یا هر فایل یا پوشه ی موجود در آن را چه برای برنامه ها و اپلیکیشن های شخصی و چه برای مواردی که شما خودتان در ایکلود درایو (iCloud Drive) اپلود کرده اید را فراهم می کند . بنابراین ، اگر شما خواستار ان هستید تا فایل های خود را در برنامه ی Files برای iOS تنظیم و مرتب کنید ، می توانید به اسانی فولدر های جدیدی را در برنامه ی Files ایجاد کنید .

همچنین ، لازم به ذکر است که اپلیکیشن Files برروی iOS به همان شکلی در ایفون رفتار و عمل می کند که در ایپد عمل می کند و بلعکس ، اما در نظر داشته باشید که این برنامه ممکن است از لحاظ ظاهری کمی در صفحه نمایش هایی با اندازه های گوناگون متفاوت باشد . به همین منظور ، باید بگوییم که اسکرین شات هایی که در این پست اموزشی نمایش و از ان استفاده شده است ، مربوط به دیوایسی همچون ایپد می باشد . اما همانطور که اشاره شد ، نحوه ی عملکرد و ایجاد یک فولدر جدید در برنامه ی Files در ایپد بسیار شبیه به ایفون می باشد .

و اما چگونه برروی ایفون و یا ایپد در برنامه ی Files برای iOS یک فولدر جدید ایجاد کنیم :

  1. ابتدا برنامه ی Files را در iOS باز کنید .
  2. سپس از بخش Locations ، گزینه ی iCloud Drive را انتخاب کنید .
  3. حال ، زمانیکه در iCloud Drive هستید ، می بایست به مسیری که شما خواستار ایجاد فولدری جدید در ان می باشید ، مراجعه کنید . (که این مسیر می تواند در دایرکتوری iCloud Drive یا یک زیر شاخه ای از ان باشد)
  4. پس از ان می بایست برروی ایکون فولدر کوچک که همراه با یک گزینه ی (+) برروی ان می باشد ، به منظور ایجاد یک فولدر جدید تپ کنید .چگونه در برنامه ی Files برای iOS فولدر های جدیدی را ایجاد کنیم ؟
  5. اکنون می بایست برای فولدر جدید یک نام انتخاب کرده و سپس برروی گزینه ی Done در گوشه ی سمت راست تپ کنید .چگونه در برنامه ی Files برای iOS فولدر های جدیدی را ایجاد کنیم ؟
  6. تبریک ! در پایان شما می توانید در صورت نیاز برای ایجاد پوشه های جدید و اضافی دیگر این مراحل را مجددا پشت سر بگذارید .چگونه در برنامه ی Files برای iOS فولدر های جدیدی را ایجاد کنیم ؟

بنابراین ، شما می توانید فولدر های جدید و بسیار دیگری را در صورت نیاز از این طریق ایجاد کنید .

در همین راستا ، باید بگوییم که اگر شما خواستار ایجاد یک فولدر برای فایل ها ، تصاویر یا داده های خاصی می باشید تا بتوانید بطور مرتب به ان دسترسی پیدا کنید ، می توانید فولدر مورد نظر را به لیست Favorites در برنامه Files برای iOS به منظور دسترسی سریعتر اضافه کنید ، که این امر را می توان بسیار کاربردی و مفید بشمار اورد .

بیاد داشته باشید که درحال حاضر ، شما تنها می توانید فولدر های جدیدی را در قسمت iCloud Drive در برنامه Files برای iOS ایجاد کنید . چرا که جالب است بدانید ، شما نمی توانید فولدر های جدیدی را بطور مستقیم در موقعیت هایی همچون On My iPad یا On My iPhone در برنامه ی Files ایجاد کنید و همچنین شما نمی توانید از قابلیت Drag & Drop برای ایجاد یک فولدر و یا فایل در موقعیت On My Device در برنامه ی Files استفاده کنید .

و اما ایجاد فولدر های جدید در برنامه ی Files برای iOS به کمک کیبورد :

بطور کلی ، برای ان دسته از کاربران iOS که همراه با یک کیبور بلوتوث با ایپد همگام شده است و یا کسانیکه از یک صفحه کلید Smart Keyboard برروی ایپد پرو استفاده می کنند ، شما می توانید فولدر های جدیدی را در برنامه ی Files همراه با استفاده از دکمه های موجود در کیبورد ایجاد کنید .

بنابراین ، باید گفتکه کلید های میانبر برای ایجاد فولدر های جدید در برنامه Files برای iOS به شرح زیر می باشد :
Command+Shift+N

بنابراین ، اگر که ایجاد فولدر جدید از طریق فشار دادن دکمه های موجود در کیبورد برایتان اشنا بنظر می اید ، احتمالا به ان دلیل است که شما برای ایجاد یک فولدر جدید در Finder برای سیستم عامل مک هم می بایست از همین دکمه های اشاره شده استفاده کنید .

بیاد داشته باشید که برنامه ی Files تنها در iOS 11 و یا نسخه های بالاتر از ان وجود دارد ، بنابراین اگر برنامه ی Files را در دیوایس خود ندارید ، به این دلیل است که شما در نسخه ی قدیمی تر این سیستم عامل قرار دارید . همچنین ، تا پیش از این برنامه ی Files با نام iCloud Drive یاد می شد ، اما در حال حاضر برنامه ی Files شامل دسترسی به هر دو همچون iCloud Drive و فایل های محلی در ایفون و ایپد می باشد .


برچسب‌ها :

سه شنبه 2 آبان 1396 - 10:55
قدرت گرفته از نیلوبلاگ