چگونه اپلیکیشن های ایفون را برای ایپد دانلود کنیم ؟

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 23

چگونه اپلیکیشن های ایفون را برای ایپد دانلود کنیم ؟

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در صورت نیاز و تمایل اپلیکیشن های مرتبط با ایفون را برروی ایپد خود دانلود و نصب کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

همانطور که در جریان می باشید ، برخی از اپلیکیشن های iOS تنها برای آیفون وجود دارند ، اما این بدان معنا نمی باشد که شما نمی توانید اپلیکیشن های ایفون را برروی یک ایپد دانلود نکنید و همچنین نتوانید از ان برنامه ها برروی ایپد خود استفاده نکنید .

در واقع ، بسیاری از کاربران ایپد ترجیح می دهند تا از نسخه بزرگ شده یک اپلیکیشن ایفون که هیچ نسخه ای از ان برنامه و اپلیکیشن برای یک دیوایس مورد نظر با صفحه نمایش متفاوت وجود ندارد ، استفاده کنند که می توان گفت این امر در مورد بسیاری از بازی ها ، اپلیکیشن های پیام رسان و اپلیکیشن های مرتبط با شبکه های اجتماعی همچون اسنپچت و اینستگرام که در آن ها تنها نسخه های منحصربفرد و انحصاری ایفون از یک برنامه وجود دارد ، صادق است . اما لازم به ذکر است که همراه با کمی اگاهی ، شما می توانید نحوه ی دانلود و استفاده از اپلیکیشن های ایفون برروی یک ایپد را دریابید .

به همین منظور ، در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز جزئیات مربوط به نحوه ی دانلود و نصب اپلیکیشن های ایفون برروی یک ایپد با استفاده از اپ استور در iOS را نشان دهیم .

اما پیش از هرچیز ، در نظر داشته باشید که برای انجام اینکار ، شما قطعا به یک ایپد و یک اپل ایدی نیازمند خواهید بود . چرا که وجود اپل ایدی ، برای دانلود هر اپلیکیشن از اپ استور در iOS مورد نیاز است .

و اما اموزش چگونگی دانلود و نصب اپلیکیشن های ایفون برروی ایپد :

  1. ابتدا می بایست برنامه ی اپ استور (App Store) را برروی ایپد باز کنید .چگونه اپلیکیشن های ایفون را برای ایپد دانلود کنیم ؟
  2. حال می بایست نام اپلیکیشن مربوطه را که شما خواستار دانلود ان می باشید اما در حال حاضر تنها برای ایفون دردسترس می باشد ، جستجو کنید . در نظر داشته باشید که با انجام اینکار ، هم اکنون اپلیکیشن جستجو شده برای شما ظاهر نمی شود .
  3. سپس می بایست برروی گزینه ی Filters که در کنار نوار جستجو در اپ استور می باشد ، تپ کنید .چگونه اپلیکیشن های ایفون را برای ایپد دانلود کنیم ؟
  4. اکنون می بایست در فیلتر های جستجو ، برروی گزینه ی Supports تپ کرده و سپس گزینه ی iPhone Only را از بین گزینه های موجود انتخاب کنید .(بیاد داشته باشید که این گزینه بطور پیش فرض ، iPad Only می باشد)چگونه اپلیکیشن های ایفون را برای ایپد دانلود کنیم ؟
  5. در حال حاضر ، اپلیکیشن ایفون جستجو شده می بایست در اپ استور ایپد ظاهر شود که باید برروی گزینه ی Get ، Buy و یا Download به منظور دانلود اپلیکیشن ایفون مورد نظر در ایپد تپ کنید .چگونه اپلیکیشن های ایفون را برای ایپد دانلود کنیم ؟
  6. در این صورت ، شما می توانید این روش را برای سایر اپلیکیشن های دیگر همراه با استفاده از پارامتر جستجوی iPhone Only تکرار کنید ، تا در صورت لزوم بتوانید اپلیکیشن های آیفون بیشتری را برای ایپد دانلود کنید .
  7. در پایان ، لازم به ذکر است که پس از انجام تمامی مراحل ذکر شده ، می توانید به هوم اسکرین ایپد بازگشته تا اپلیکیشن دانلود شده را که تا پیش از این برای ایفون بوده است ، پیدا کرده و از ان همچون گذشته استفاده کنید .چگونه اپلیکیشن های ایفون را برای ایپد دانلود کنیم ؟

باید بگوییم که در مثال اینجا ، ما اپلیکیشن Snapchat را که در حال حاضر تنها برای ایفون دردسترس می باشد ، برای یک ایپد دانلود کرده ایم ، که این عملکرد نیز بخوبی برروی ایپد قابل انجام و دانلود می باشد . اما باید گفتکه این اپلیکیشن یک نسخه مقیاس پذیر می باشد ، به این معنا که این اپلیکیشن نامبرده که مختص ایفون می باشد ، بصورت کشیده و بزرگ شده است تا بتواند برروی صفحه نمایش ایپد بخوبی قرار بگیرد .

بیاد داشته باشید که پس از اتمام نیاز خود ، مجددا گزینه ی Supports را که در مرحله ی سوم به ان اشاره شد ، انتخاب کرده و فیلتر جستجو را به حالت iPad Only بازگردانید تا اپلیکیشن های مرتبط با ایپد بطور پیش فرض مجددا برای شما جستجو شوند .


برچسب‌ها : اپلیکیشن,

چهارشنبه 3 آبان 1396 - 8:08
قدرت گرفته از نیلوبلاگ