اپل پنجمین نسخه بتای iOS 11.1 و چهارمین نسخه بتای tvOS 11.1 و macOS 10.13.1 را منتشر کرد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 29

اپل پنجمین نسخه بتای iOS 11.1 و چهارمین نسخه بتای tvOS 11.1 و macOS 10.13.1 را منتشر کرد

روز گذشته ، شرکت اپل پنجمین نسخه ازمایشی سیستم عامل های iOS 11.1 و چهارمین نسخه بتای tvOS 11.1 و macOS 10.13.1 را برای توسعه دهنگان خود منتشر کرد . برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

شرکت اپل در روز دوشنبه پنجمین نسخه بتای سیستم عامل iOS 11.1 را بعنوان یک بروزرسانی برای توسعه دهندگان خود که مختص دیوایس هایی همچون ایفون ها و ایپد ها می باشد ، در کنار چهارمین نسخه بتای tvOS 11.1 و macOS 10.13.1 منتشر کرد . بنابراین ، همانطور که اشاره شد ، توسعه دهندگان ثبت شده می توانند نسخه های بتای جدید را از بخش Apple’s Developer Center و یا با استفاده از مکانیسم بروزرسانی مربوط به OTA در هر پلتفرم دریافت و نصب کنند .

و اما پنجمین نسخه بتای iOS 11.1 :

در رابطه با پنجمین نسخه بتای iOS 11.1 ، باید بگوییم که شرکت اپل در چند روز پیش عینا چهارمین نسخه بتای iOS 11.1 را منتشر کرده بود . بنابراین ، نباید انتظار تغییرات چندانی در انتشار پنجمین نسخه بتای iOS 11.1 داشته باشیم . اما تا به امروز می توان گفتکه ، تمامی نسخه های بتای منتشر شده باعث می شود تا iOS 11.1 بگونه ای شکل بگیرد تا همراه با صد ها ایموجی جدید از مشخصات Unicode 10 و بازگشت ۳D Touch در اپ سوییچر یک بروزرسانی خوب برای تمامی کاربران بشمار اید .

و اما چهارمین نسخه بتای tvOS 11.1 :

در رابطه با نسخه های بتای tvOS 11.1 ، باید گفتکه ما هیچ تغییرات عمده ای در چندین نسخه بتای اولیه این سیستم عامل ندیده ایم ، که می توان گفتکه این امر نشان دهنده ان است که این بروزرسانی که قرار در اینده ای نزدیک با نام tvOS 11.1 برای تمامی کاربران عمومی عرضه شود ، سعی شده است تا بیشتر برروی بهبود عملکرد و رفع باگ ها بجای اضافه شدن ویژگی های کاربری جدید در این بروزرسانی تمرکز شود .

و اما چهارمین نسخه بتای macOS 10.13.1 :

بطور مشابه ، بنظر می رسد که چهارمین نسخه بتای macOS 10.13.1 هم بیشتر برروی بهبود عملکرد ان تمرکز شده باشد . با این حال ، همانند iOS 11.1 ، این بروزرسانی هم شامل ایموجی های جدید خواهد بود .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها : چهارمین,

چهارشنبه 3 آبان 1396 - 8:08
قدرت گرفته از نیلوبلاگ