چگونه در ایفون واحد دمای اب و هوا را از فارنهایت به سلسیوس تغییر دهیم ؟

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 201

چگونه در ایفون واحد دمای اب و هوا را از فارنهایت به سلسیوس تغییر دهیم ؟

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در صورت تمایل و با چند تپ ساده واحد دمای اب و هوا را از فارنهایت به سلسیوس در برنامه ی Weather برروی iOS تغییر دهید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که شما می توانید به اسانی برنامه ی Weather یا همان اب و هوا را برروی ایفون بگونه ای تغییر دهید تا درجه ی دما را در فارنهایت یا سلسیوس بدون در نظر گرفتن کشور یا منطقه ای که در ان هستید ، نمایش دهد . در واقع ، این بدان معنا می باشد که اگر شما در ایالات متحده امریکا می باشید ، می توانید واحد دمای اب و هوا را برروی سلسیوس تنظیم کنید و یا اگر شما در اروپا هستید ، می توانید نمایش واحد دمای اب و هوا را برروی فارنهایت تنظیم کنید و یا همچنین در نهایت می توانید سایر موارد دیگری  را که شما ممکن است ترجیح دهید تا بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی که در هر کجای این سیاره ی خاکی قرار گرفته اید ، ان را تغییر دهید.

بنابراین ، باید بگوییم که تنظیم فرمت واحد دما در برنامه ی Weather برروی ایفون بگونه ای می باشد که تنها با یک تپ کردن ساده برروی تاگل ان تغییر می یابد ، اما لازم به ذکر است که تاگل و سوییچ ان کمی در سیستم عامل iOS پنهان می باشد . در نتیجه ، شما ممکن است تنظیمات و تغییرات مربوط به تاگل واحد دمای درجه را در پیرامون اپلیکیشن Weather مشاهده نکنید و نتوانید تنظیمات ان را پیدا کنید .

و اما اموزش تغییر واحد دمای درجه اب و هوا از فارنهایت به سلسیوس در برنامه ی Weather برروی ایفون :

  1. ابتدا می بایست برروی ایفون برنامه ی Weather را اجرا کنید .
  2. حال می بایست در گوشه ی پایین و سمت راست صفحه برروی گزینه ی کوچکی که دارای سه خط می باشد ، به منظور نمایش لیست موجود در برنامه ی Weather تپ کنید .چگونه در ایفون واحد دمای اب و هوا را از فارنهایت به سلسیوس تغییر دهیم ؟
  3. اکنون می بایست برای پیدا کردن تاگل مربوط به تنظیمات و تغییرات واحد دما در برنامه ی Weather ، به پایین صفحه از لیست این برنامه اسکرول کرده و سپس برروی C برای انتخاب سلسیوس و یا برروی F برای انتخاب فارنهایت تپ کنید .چگونه در ایفون واحد دمای اب و هوا را از فارنهایت به سلسیوس تغییر دهیم ؟

لازم به ذکر است که پس از انجام مراحل اشاره شده ، این تغییرات مستقیما و بلافاصله برروی برنامه ی Weather اثر می گذارد و واحد دمای اب و هوا برروی تمامی مکان های موجود در لیست این برنامه با فرمت آب و هوای جدید چه در درجه سانتیگراد و یا در درجه فارنهایت تغییر و تنظیم می شود . همچنین ، گفتنی است که تنظیمات مربوط به واحد دمای درجه ی انجام شده در برنامه ی Weather نیز در صورت استفاده از ان در اینده همچنان ادامه خواهد یافت . بنابراین اگر برنامه را ببندید و دوباره آن را باز کنید ، می بایست بیاد داشته باشید که شما این برنامه را برای نمایش دما در سانتیگراد و یا فارنهایت تنظیم کرده اید .

چگونه در ایفون واحد دمای اب و هوا را از فارنهایت به سلسیوس تغییر دهیم ؟

بنابراین ، همانطور که گفته شد ، شما براحتی می توانید واحد درجه دمای اب و هوا را در برنامه ی Weather از سلسیوس به فارنهایت تغییر دهید و یا مجددا تنها با تکرار مراحل اشاره شده و تپ کردن برروی گزینه ی C و یا F در گوشه ی پایین و سمت چپ این برنامه به حالت قبل بازگردید . گفتنی است که ، در حال حاضر شما نمی توانید بطور همزمان هر دو درجه ی سلسیوس و فارنهایت را در برنامه Weather برروی آیفون مشاهده کنید .

چگونه در ایفون واحد دمای اب و هوا را از فارنهایت به سلسیوس تغییر دهیم ؟

لازم به ذکر است که کاربران ایفون و ایپد نیز می توانند از سیری برای تبدیل واحد دمای درجه اب و هوا از سلسیوس به فارنهایت و بالعکس در صورتیکه نمی خواهند تنظیمات گسترده تری را در برنامه ی Weather ایجاد کنند ، استفاده بنمایند .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها : فارنهایت,

دوشنبه 8 آبان 1396 - 8:47
قدرت گرفته از نیلوبلاگ