تصاویر پس زمینه هفته : دانلود تصاویر پس زمینه برای ایفون (سبک معماری) | بلاگ

تصاویر پس زمینه هفته : دانلود تصاویر پس زمینه برای ایفون (سبک معماری)

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

شمارنده

طبق وعده ای که داده بودیم تا هر هفته در روز دوشنبه ، تصاویر پس زمینه برای شما کاربران عزیز عرضه کنیم ، این هفته قصد داریم مجموعه تصاویر پس زمینه در سبک معماری را برای دیوایس های شما در وب سایت جاست تک عرضه کنیم . بنابراین در ادامه با جاست تک همراه باشید .

از این پس قصد داریم ، هر هفته در روز دوشنبه تصاویری زیبا را با عنوان تصاویر هفته برای دیوایس های شما در وب سایت جاست تک عرضه کنیم . در واقع هدف اصلی ما ان است که بتوانیم ، تصاویری باورنکردنی و زیبا را از فضای اینترنت جمع اوری کرده و ان ها را برای شما کاربران عزیز در وب سایت قرار دهیم . این تصاویر که معمولا با اخرین نسخه از سیستم عامل iOS سازگار می باشد ، گاهی مختص دستگاه هایی همچون ایفون و یا ایپد و یا هر دوی ان ها می باشد . همچنین از این پس می توانید هر هفته با دنبال کردن این تصاویر ، به تصاویر پس زمینه ی دیوایس خود رنگ و بویی تازه ببخشید تا از تصاویر تکراری و بی کیفیت راحت شوید .

اما همانطور که گفته شد ، بالاخره روز دوشنبه برای انتشار تصاویر پس زمینه در وب سایت جاست تک فرا رسیده است و به همین منظور ، امروز ما تصمیم بر ان گرفتیم تا پس از جستجو های فراوان ، برای شما کاربران عزیز مجموعه ای کوچک اما بسیار زیبا و با کیفیتی را از تصاویر پس زمینه در سبک معماری از نقاط مختلف جهان ارائه دهیم . بنابراین ، اگر شما هم به دنبال ان می باشید تا بتوانید تصاویر پس زمینه در ایفون خود را تغییر دهید ، پیشنهاد می کنیم در ادامه با ۸ تصویر پس زمینه ی بسیار زیبا با ما همراه باشید .

قابل ذکر است که ، برای ذخیره کردن این تصاویر در دیوایس خود ، ابتدا برروی تصاویر مورد نظر کلیک کرده و تا لود شدن کامل ان صبر کنید و سپس ان را در Camera Roll ذخیره کنید و بعد ان تصویر را برای پس زمینه ی دیوایس خود تنظیم کنید .

  1. دانلود : ایفون
  2. دانلود : ایفون
  3. دانلود : ایفون
  4. دانلود : ایفون
  5. دانلود : ایفون
  6. دانلود : ایفون
  7. دانلود : ایفون
  8. دانلود : ایفون

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech

میکائیل نیک اندیش pinez...
ما را در سایت میکائیل نیک اندیش pinez دنبال می کنید

نویسنده : میکائیل نیک اندیش بازدید : 48 تاريخ : سه شنبه 10 مرداد 1396 ساعت: 6:01