ایفون یکبار دیگر بعنوان بهترین محصول تکنولوژی بفروش رفته در امسال نامیده و قرار گرفت

اگر شما هم خواستار ان هستید تا بدانید که امار پرفروش ترین گوشی های هوشمند در سال میلادی که گذشت متعلق به کدام کمپانی محبوب و بزرگ می باشد ، پیشنهاد می کنیم در ادامه با اطلاعات تکمیلی با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که شناخته شده است . در واقع ، مطابق با یک گزارش منتشر شده از سوی خبر گزاری USA Today ، گوشی محبوب شرکت اپل در مقایسه با دیوایس های گلکسی سامسونگ و سایر تمامی لوازم الکترونیکی مصرفی در سال ۲۰۱۷ بهتر بفروش رسیده اند و حتی میزان فروش این دیوایس ها نزدیک به ایفون نبوده است .

از طرفی ، باید بگوییم که این داده های بدست امده از سوی تحلیلگری همچون Daniel Ives از وب سایت GBH Insights ، بر این باور و اعتقاد است که شرکت اپل در سال ۲۰۱۷ چیزی در نهایت بالغ بر ۲۲۳ میلیون ایفون بفروش رسانده است . اما در جایگاه دوم یعنی گلکسی S8 و گلکسی نوت ۸ سامسونگ قرار اند که Daniel Ives معتقد است که در طول ۱۲ ماه گذشته ۳۳ میلیون واحد این کمپانی فروخته است .

ایفون یکبار دیگر بعنوان بهترین محصول تکنولوژی بفروش رفته در امسال نامیده و قرار گرفت

بنابراین ، باید گفتکه این یک سال جالب و جذاب برای ایفون شرکت اپل می باشد . چرا که این کمپانی در پاییز امسال ۳ مدل جدید از گوشی های هوشمند موفقیت امیز خود را عرضه کرده است که از جمله یکی از ان ها همراه با برچسب قیمت ۱۰۰۰ دلاری اغاز شده است و در حال حاضر این ایفون سعی می کند تا در مورد پیرامون مسائل مربوط به مدل های قدیمی تر به خود حرکت کند .

در پایان ، گفتنی است که حتی Daniel Ives انتظار دارد تا شرکت اپل ایفون های بیشتری را در سال اینده بفروش برساند ، که بخشی از ان توسط بروز شدن یک کامپکت از SE در بهار امسال میلادی و ارتقای جزئیات ان می تواند کمک شایانی به اپل کند .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 40
برچسب ها :

تاريخ : دوشنبه 11 دی 1396 | 22:19 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.