چگونه در سیستم عامل iOS ، استریم موزیک ها را در حالت سلولار با بالاترین کیفیت ممکن پخش کنیم ؟

اگر از کاربران اپل کم ان ناراضی می باشید ، در ادامه با جاست تک همراه باشید تا به شما کاربران عزیز نحوه ی افزایش کیفیت استریم موزیک ها در اپل موزیک را اموزش دهیم .

علاقمندان به موسیقی که قصد دارند موزیک ها را با عامل iOS و فعال سازی قابلیت High Quality Streaming ، استریم موزیک ها را در بالاترین کیفیت ممکن خود پخش کنند و به ان ها گوش دهند . به این صورتکه این ویژگی باعث می شود تا در هنگام گوش دادن به موزیک ها ، میزان کیفیت صدا و میزان ارسالی بیت های موزیک شما در حالت اتصال به اینترنت سلولار بطور قابل توجهی افزایش یابد . همچنین ، قابل ذکر است که استفاده از این ویژگی در هنگام استریم موزیک ها ، باعث افزایش چشمگیر مصرف اینترنت سلولار در دیوایس های شما خواهد شد . به همین منظور ، اگر برای شما هم مانند برخی از کاربران دیگر ، افزایش حجم مصرفی اینترنت سلولار مهم نمی باشد ، پیشنهاد می کنیم در ادامه با اموزش فعال سازی قابلیت High Quality Streaming در بخش تنظیمات موزیک ایفون و ایپد با جاست تک همراه باشید .

و اما اموزش پخش استریم موزیک ها در حالت سلولار با بالاترین کیفیت :

نکته : توجه داشته باشید که پیش از انجام هرگونه تنظیمات اشاره شده در مراحل زیر ، می بایست در اولین گام اغازین اینترنت سلولار را در دیوایس خود فعال کنید .

  1. ابتدا برنامه ی Settings را اجرا کرده و به بخش Music مراجعه کنید .
  2. حال برروی گزینه ی Cellular Date تپ کنید و در صفحه Cellular Date ، سوییچ گزینه ی مربوط به آن را در حالت ON قرار دهید ، تا گزینه ی Streaming نمایان شود و سپس سوییچ این گزینه را هم در حالت ON قرار دهید ، تا گزینه High Quality Streaming نمایان شود .
  3. سپس کافیست سوییچ گزینه ی High Quality Streaming را فعال کنید .
  4. اکنون به برنامه ی موزیک برگشته و مانند همیشه یک موزیک و یا ایستگاه رادیویی را استریم کنید تا در هنگام پخش ، افزایش کیفیت صدا را نسبت به هر زمان دیگری احساس کنید .

همچنین ، مجددا قابل ذکر است که این ویژگی باعث افزایش مصرف پهنای باند اینترنت سلولار می شود و ممکن است بسته به میزان استفاده شما و استریم موزیک ها ، باعث افزایش هزینه ها شود . اما با گذشت از افزایش مصرف اینترنت سلولار ، این قابلیت باعث می شود تا میزان کیفیت صدا بطور چشمگیری افزایش یاید ، طوریکه در صورت اتصال دیوایس خود به یک سیستم بسیار قوی و با کیفیتی مانند سیستم های نصب شده در خودرو ها و یا هر چیز دیگری باعث خواهد شد تا کیفیت استریم موزیک ها را به شکل باورنکردنی احساس کنید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 29
برچسب ها :

تاريخ : سه شنبه 12 دی 1396 | 5:23 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.