هم اکنون برنامه ی تعویض باتری های شرکت اپل اغاز شده است

بالاخره همانطور که انتظار می رفت ، شرکت اپل به وعده های خود عمل کرده است و های برخی از ایفون ها را اغاز کرده است . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که همراه با عذرخواهی و پوزش برای ناسازگاری در مورد کاهش عملکرد ایفون ها همراه با باتری های ضعیف و خراب شده ان ها ، شرکت اپل قیمت و نرخ تعویض باتری ها را برای دیوایس های واجد شرایط کاهش داده است و به این موضوع اشاره کرده است که این برنامه در اوایل سال ۲۰۱۸ اغاز و دردسترس خواهد بود .

حال ، این کمپانی هم تایید کرده است که دستور و برنامه ی تعویض باتری های این شرکت در حال حاضر اغاز شده است .

در واقع ، در یک بیانیه ای که در روز شنبه از سوی Rene Ritchie منتشر شده است ، شرکت اپل گفته است که (ما انتظار به زمان بیشتری برای اماده شدن نیاز داشتیم ، اما در حال حاضر ما برای ارائه به مشتریانمان همراه با قیمت های پایین تر خشنود هستیم . البته ، در نظر داشته باشید که تامین اولیه برای برخی از باتری های تعویضی و جایگزین ممکن است محدود باشد .)

به این صورتکه به دلیل عرضه ی محدود ، شما ممکن است خواستار بررسی مستقیم ان از طریق اپل استور محلی خود و یا بطور مستقیم از طریق بخش پشتیباتی اپل باشید تا متوجه شوید که از چه طریق سریعا شما می توانید باتری خود را جایگزین کنید .

از طرفی ، گفتنی است که تغییر ضمیر این ماجرا می تواند به این دلیل باشد که شرکت اپل تنها ذهنیت خود را تغییر داده است و یا شاید به این دلیل است که این شرکت انتقادات ان را برای فراهم نشدن این برنامه و اجرا نشدن ان به اسانی دریافت کرده است ؟ اما در کل ، حدس و گمان شما بهترین ذهنیت خواهد بود که می توانید در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید .

و اما چه دیوایس هایی مشمول برنامه ی تعویض باتری های شرکت اپل می شوند ؟

مطابق با گفته های شرکت اپل ، تنها آیفون ۶ ، آیفون ۶ پلاس ، آیفون ۶s ، آیفون ۶S پلاس و آیفون SE برای این برنامه واجد شرایط می باشند . از طرفی ، ظاهرا ایپد ها از کاهش عملکرد و تعویض باتری ها توسط اپل در رابطه با این برنامه معاف می باشند ، بنابراین ، این دیوایس ها بخشی از برنامه و دستور کار تعویض باتری ها نمی باشند .

بنابراین کسی می تواند باتری خود را جایگزین و تعویض کند ؟

پاسخ منفی است ! در واقع این موضوع به این سادگی ها نمی باشد . چرا که بطور مشخص ، شما به یکی از دیوایس های ذکر شده در بالا نیاز دارید و دیوایس شما به احتمال بسیار می بایست واجد شرایط برای تعویض باتری باشد . به همین منظور ، شرکت اپل احتمالا یک شرایط تشخیصی را اجرا خواهد کرد و ارزیابی خواهد کرد که آیا باتری دیوایس شما برای تعویض واجد شرایط می باشد یا خیر ؟

و اما چگونه من می توانم خودم بررسی کنم که ایا باتری من نیاز به تعویض و جایگزین شدن دارد یا خیر ؟

در حال حاضر ، شرکت اپل تنها یک روش را برای بررسی اینکه ایا باتری شما نیاز به تعویض دارد یا خیر ، قرار داده است ، اما ما اخیرا ۳ روش دیگر را برای بررسی سلامت باتری ایفون شما به اشتراک گذاشته ایم .

و اما اینکه هزینه ی تعویض باتری چقدر خواهد بود ؟

بطور کلی ، اگر شما واجد شرایط هستید ، هزینه ی یک تعویض باتری ۲۹ دلار در ایالت متحده امریکا خواهد بود . (اما شما می توانید قیمت تعویض ان را در کشور خودتان بررسی کنید) این قیمت تا پایان سال ۲۰۱۸ معتبر خواهد بود .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 39
برچسب ها :

تاريخ : چهارشنبه 13 دی 1396 | 3:20 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.