شرکت اپل در روز یکم فوریه درامد سه ماهه ی اول سال ۲۰۱۸ را گزارش خواهد کرد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 59

شرکت اپل در روز یکم فوریه درامد سه ماهه ی اول سال 2018 را گزارش خواهد کرد

شرکت اپل اعلام کرده است که قصد دارد تا در روز یکم فوریه درامد سه ماهه ی اول سال ۲۰۱۸ خود را گزارش دهد . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که شرکت اپل در روز سه شنبه اعلام کرده است که این کمپانی در اولین روز از فوریه درامد خود را برای اولین سه ماهه ی مالی خود از سال ۲۰۱۸ به اشتراک خواهد گذاشت . در واقع ، این کمپانی در یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران و سرمایه گذاران اعلام کرده است که برای به اشتراک گذاری نتایج مالی در روز پنجشنبه یکم فوریه در ساعت ۲ بعدازظهر به وقت فلوریدا برنامه ریزی کرده است .

بنابراین ، باید بگوییم که این گزارش درامد به یک چند دلیل جالب خواهد بود . دلیل اول ، ان خواهد بود که این گزارش تمامی درامد مالی سه ماهه ی بسیار مهم تعطیلات را یعنی مدت زمان سه ماهه از اکتبر تا دسامبر را که در ان شرکت اپل معمولا شکست رکورد سوابق فروش را پوشش می دهد ، می تواند جالب بنظر برسد . همچنین ، این گزارش نیز اولین دیدگاه در فروش ایفون X را برای ما میسر می کند .

در پایان ، باید بگوییم که شرکت اپل تماس تلفنی مربوط به درامد مالی را برروی وب سایت خود بصورت زنده و استریم پخش می کند و بطور معمول ، ما تماس تلفنی و اطلاعیه های بعدی ان را پوشش خواهیم داد . همچنین ، این شرکت یادآور می شود که نشست سهامداران سالانه خود را در تالار سخنرانی استیو جابز خود در ۱۳ فوریه برگزار خواهد کرد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

شنبه 16 دی 1396 - 8:05
قدرت گرفته از نیلوبلاگ