اپل تا به امروز ۱.۲ میلیارد ایفون بفروش رسانده است

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 31

ظاهرا مدیرعامل شرکت اپل ، در کنار انتشار گزارش مالی سه ماهه ی سوم اپل ، اظهار داشته است که شرکت اپل توانسته است تاکنون ۱.۲ میلیارد ایفون بفروش برساند . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

در واقع ، از انجایی که شرکت اپل عرضه ایفون های خود را از ده سال پیش یعنی از تاریخ ژوئن سال ۲۰۰۷ اغاز کرده است ، ایفون های این شرکت کوپرتینویی توانسته اند تا به امروز در مجموع ۱.۲ میلیارد واحد بفروش برسانند ، که می توان تنها اثر باقی مانده از فروش این تعداد ایفون را تبدیل شدن ان به محبوبترین مدل گوشی های هوشمند در جهان از نظر تعداد فروش واحد ، قدرت نام تجاری این برند و نفوذ ان بشمار اورد .

بنابراین ، این نقطه عطف را می توان در تماس تلفنی روز گذشته اپل با سرمایه گذاران و تحلیلگران وال استریت دانست ، که ظاهرا تیم کوک در این تماس تلفنی گفته است که : (پس از یک دهه از عرضه ی اولین نسل آیفون ، هم اکنون ما ۱.۲ میلیارد آیفون در مجموع فروخته ایم .)

اما این در حالی می باشد که شرکت اپل در ماه جولای سال ۲۰۱۶ اعلام کرده بود که مجموع فروش آیفون ها تا آن زمان مرز یک میلیارد را طی کرده است ، در واقع این بدان معنا می باشد که در حال حاضر این شرکت موفق به اضافه کردن فروش ۲۰۰ میلیون آیفون دیگر از سال گذشته تاکنون شده است .

همچنین لازم به ذکر است که با توجه به انتظارات ، در ماه ژوئن سال جاری ، این شرکت کوپرتینویی ۴۱ میلیون گوشی را فروخته است که درآمد ۲۴.۸ میلیارد دلار از ایفون ها را به خود اختصاص داده است .

در پایان قابل ذکر است که با تایید نتایج آشکار و موثر از آیفون ، کوک گفته است که اپل خواستار تقاضای ویژه ای برای محبوبترین مدل آیفون ها یعنی آیفون ۷ می باشد . از طرفی ، وی افزوده است که فروش آیفون ۷ پلاس در مقایسه با ایفون ۶s پلاس در سه ماهه ی ژوئن سال گذشته ، بطور چشمگیری افزایش یافته است .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

پنجشنبه 12 مرداد 1396 - 20:42
قدرت گرفته از نیلوبلاگ