اموزش غیرفعال کردن قابلیت Rest Finger to Open در iOS

امروز قصد داریم طی یک ترفند کاربردی ، به شما کاربران عزیز کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

اگر جزو ان دسته از کاربرانی می باشید که دیوایس اپلی خود را به اخرین نسخه از سیستم عامل iOS بروزرسانی کرده باشید ، حتما متوجه ی قابلیت های جدید در iOS شده اید که یکی از قابلیت هایی که در همان لحظه ی اول برای شما خود نمایی خواهد کرد ، تغییر در باز شدن قفل دیوایس می باشد . چرا که اپل با قرار دادن گزینه ای بنام Rest Finger to Open در بخش تنظیمات iOS ، سعی داشته است تا به کاربران این اجازه را بدهد تا بتوانند در نحوه ی باز کردن قفل دیوایس ، خود تصمیم گیری کنند و همچنین این اجازه را به کاربران بدهد تا با غیرفعال کردن این گزینه از باز شدن قفل ناگهانی دیوایس جلوگیری کنند . به این صورتکه ، از این پس اگر قابلیت Rest Finger to Open در دیوایس شما فعال باشد ، برای باز کردن قفل دیوایس می بایست تنها پس از روشن شدن صفحه نمایش انگشت مورد نظر را برروی دکمه ی هوم بدون فشار دادن ان قرار داده تا دیوایس پس از تشخیص صحت اثر انگشت شما ، قفل دیوایس را باز کند . اما برعکس ، اگر شما قابلیت Rest Finger to Open را در بخش تنظیمات دیوایس خود غیرفعال کنید ، از این پس می بایست برای باز کردن قفل دیوایس ، تنها پس از روشن شدن صفحه نمایش علاوه بر قرار دادن انگشت مورد نظر برروی دکمه ی هوم برای تشخیص اثر انگشتتان ، یکبار هم ان را فشار دهید . در واقع ، این فشار دادن دکمه ی هوم باعث می شود تا از این پس قفل دیوایس شما بصورت ناگهانی باز نشود .

حال با تمام توضیحاتی که داده شد ، اگر به هر دلیلی سوییچ گزینه ی Rest Finger to Open در دیوایس شما فعال می باشد و شما خواستار ان هستید تا بنا به دلایلی قابلیت Rest Finger to Open را غیرفعال کنید تا از این پس قفل دیوایس شما همراه با فشار دادن دکمه ی هوم باز شود ، پیشنهاد می کنیم با اموزش ان با ما همراه باشید .

در نظر داشته باشید که قابلیت Rest Finger to Open مختص دیوایس هایی می باشد که علاوه بر داشتن ویژگی تاچ ایدی ، مجهز به iOS 10 و یا نسخه های پس از ان باشند .

و اما چگونه قابلیت Rest Finger to Open را در iOS غیرفعال کنیم :

  1. ابتدا می بایست به برنامه ی Settings مراجعه کنید .
  2. سپس می بایست به مسیر General > Accessibility > Home Button مراجعه کرده و پس از ان در صورت فعال بودن گزینه ی Rest Finger to Open در صفحه ی Home Button ، می بایست ان را غیرفعال کنید .اموزش غیرفعال کردن قابلیت Rest Finger to Open در iOS

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 85
برچسب ها :

تاريخ : سه شنبه 19 دی 1396 | 4:08 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.