چگونه در ایفون و ایپد صفحات وب را بصورت PDF در برنامه ی iBooks برای دسترسی افلاین ذخیره کنیم ؟

امروز قصد داریم در جاست تک ، به شما کاربران عزیز اموزش دهیم که  این اموزش را از دست نداده و در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، شما می توانید در مشاهده کنید .

اما برای دسترسی به ویژگی ذخیره ی صفحات PDF در برنامه ی مذکور یعنی iBooks و در سیستم عامل iOS ، می بایست مطمئن شوید که شما برروی ایفون و ایپد خود از اخرین نسخه ی این سیستم عامل استفاده می کنید . چرا که نسخه های iOS 9 به بعد از ویژگی ذخیره ی صفحات وب بصورت PDF بهره می برند اما نسخه های پیش از ان ، از این ویژگی محروم و بی بهره اند .

و اما اموزش ذخیره ی صفحات وب بصورت PDF در برنامه iBooks :

  1. ابتدا می بایست مرورگر سافاری را در دیوایس خود اجرا کرده و سپس به صفحه ی وبی که قصد ذخیره ی ان را بصورت PDF دارید ، مراجعه کنید .
  2. اکنون برروی گزینه ی Sharing Action ، که به شکل یک مربع همراه با فلش به سمت بالا می باشد ، تپ کنید . (مانند تصویر زیر)چگونه در ایفون و ایپد صفحات وب را بصورت PDF در برنامه ی iBooks برای دسترسی افلاین ذخیره کنیم ؟
  3. سپس همانند تصویر زیر ، گزینه ی Save PDF to iBooks را پیدا کرده و برروی ان تپ کنید . چگونه در ایفون و ایپد صفحات وب را بصورت PDF در برنامه ی iBooks برای دسترسی افلاین ذخیره کنیم ؟
  4. حال خواهید دید که صفحه وب مورد نظر شما در حال تبدیل به یک فایل PDF می باشد ، تا بتوانید در هر زمانیکه خواستید به ان در برنامه ی iBooks دسترسی داشته باشید .چگونه در ایفون و ایپد صفحات وب را بصورت PDF در برنامه ی iBooks برای دسترسی افلاین ذخیره کنیم ؟

بنابراین ، قابل ذکر است که هم اکنون پس از طی کردن مراحل اشاره شده ، صفحه ی وب شما در برنامه ی iBooks ذخیره شده است که با مراجعه و اجرای برنامه ی iBooks می توانید ان را مشاهده کنید .

چگونه در ایفون و ایپد صفحات وب را بصورت PDF در برنامه ی iBook برای دسترسی افلاین ذخیره کنیم ؟

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 78
برچسب ها :

تاريخ : سه شنبه 26 دی 1396 | 4:05 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.