چگونه فیلتر های زنده دوربین خود را همراه با یک سوایپ ساده اعمال و بکار گیریم ؟

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 157

چگونه فیلتر های زنده دوربین خود را همراه با یک سوایپ ساده اعمال و بکار گیریم ؟

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که هر از یک چند گاهی ممکن است که شما بطور کاملا تصادفی موارد جدیدی را در مورد ایفون خود دریافت کنید ، که متعاقبا باعث می شود تا شما متعجب شوید که دیگر چه ترفند های مخفی دست نخورده و بدون استفاده ای در زیر سطح صفحه نمایش درخشان دیوایس شما برای کشف کردن وجود دارند .

حال ، ذهن و تفکر برخی از شما ممکن است در مورد ترفند زیر برای یک دقیقه اینگونه فکر و تجسم کند که این ترفند اشاره شده ساده می باشد ، زیرا یکی از جمله موارد و نسبت های خاص و مشخص شده در iOS است . اما در همین راستا ، ممکن است که این ترفند نیز برای سایر افراد به اندازه ی کافی مناسب بنظر برسد . البته بویژه برای کسانی از شما که از ایفون های همراه با صفحه نمایش بزرگتر استفاده می کنند ، پیشنهاد می شود به صراحت به این ترفند توجه کنید . به همین منظور ، اگر شرکت اپل نمی خواهد تا در مورد برخی از میانبر های پنهان و برجسته خود صحبت کند ، باید بگوییم که ما با خوشحالی ان را انجام خواهیم داد و در مورد این ترفند ها نه تنها در این پست ، بلکه در سایر پست های اینده در جاست تک صحبت خواهیم کرد .

برهمین اساس ، قابل ذکر است که در اینجا یعنی در این پست اموزشی ما قصد داریم تا در مورد نحوه ی و بکار بردن فیلتر ها برروی دوربین خود بدون نیاز به گرفتن ایفون و تلاش برای دسترسی به ایکون فیلتر ها در قسمت بالا و سمت راست صفحه ی دوربینتان به تنظیم مجدد ان بپردازید .

و اما اموزش اعمال و بکار گیری فیلتر های دوربین خود همراه با یک ساده :

  1. ابتدا می بایست برنامه ی دوربین ایفون خود را باز کنید .
  2. حال ، همانطورکه شما برروی موضوع و سوژه مورد نظر خود دوربین دیوایس را بصورت نقطه گذاری نگه داشته اید ، می بایست انگشت شصت خود را در هر کجا از صفحه ی دوربین که همچنان در حال نمایش سوژه ای می باشد که شما برروی ان تمرکز کرده اید ، به سمت بالا بکشید . لازم به ذکر است که این ترفند ذکر شده روشی نمی باشد که منجر به یک شات و عکس برداری طولانی مدت برای شما شود ، با این حال اطمینان حاصل نمایید که ان را در یک حرکت سریع انجام می دهید ، به این صورتکه می بایست در ابتدا انگشت خود را برروی صفحه نمایش ثابت نگه داشته و سپس انگشت خود را بلافاصله به سمت بالا بکشید و یا اصطلاحا به سمت بالا سوایپ کنید . همچنین ، در نظر داشته باشید که اگر انگشت خود را برروی صفحه نمایش بطور طولانی نگه دارید و سریعا ان را به سمت بالا نکشید ، می تواند بطور تصادفی باعث عمل قفل شدن خودکار فوکوس شود و یا بطور ناخواسته منجر به تغییرات نمایش داده شده بجای هدف اصلی شود .چگونه فیلتر های زنده دوربین خود را همراه با یک سوایپ ساده اعمال و بکار گیریم ؟
  3. سپس برروی بخش انتخابی فیلتر ها که شما تنها با کشیدن انگشت خود به سمت بالا باعث ظاهر شدن ان ها شده اید ، می بایست نمایش مورد علاقه ی خود را با کشیدن انگشتتان به سمت چپ و راست برای فعال کردن و اضافه شدن فیلتر برروی دوربین خود انتخاب کنید .چگونه فیلتر های زنده دوربین خود را همراه با یک سوایپ ساده اعمال و بکار گیریم ؟
  4. اکنون پس از اینکه شما انتخاب خود را انجام دادید ، می توانید نوار فیلتر را به همان ترتیبی که فراخوانده شده است ، مجددا پنهان کنید که برای انجام اینکار ، می بایست به سادگی انگشت خود را برروی صفحه ی دوربین گذاشته و به سمت پایین سوایپ و یا همان بکشید . چگونه فیلتر های زنده دوربین خود را همراه با یک سوایپ ساده اعمال و بکار گیریم ؟

بنابراین ، همانطورکه گفته شد ، به کمک این ترفند دیگر لازم نمی باشد تا شما برای دسترسی به ایکون و گزینه ی فیلتر ها در گوشه ی بالا به انگشت خود فشار اورده تا بتوانید ان را انتخاب کنید . بلکه می توانید به کمک روش اشاره شده در کوتاه ترین زمان ممکن به فیلتر ها برای عکاسی دسترسی داشته باشید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

شنبه 30 دی 1396 - 8:54
قدرت گرفته از نیلوبلاگ