اپل اولین نسخه بتای iOS 11.3 و macOS 10.13.4 را برای تست و ازمایش منتشر کرد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 49

اپل اولین نسخه بتای iOS 11.3 و macOS 10.13.4 را برای تست و ازمایش منتشر کرد

در روز گذشته ، شرکت اپل اولین نسخه بتای سیستم عامل iOS 11.3 و macOS 10.13.4 را برای توسعه دهنگان خود منتشر کرده است . برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

شرکت اپل اولین نسخه های بتای iOS 11.3 ، macOS High Sierra 10.13.4 و tvOS 11.3 را عرضه و منتشر کرده است . در واقع ، اولین نسخه های بتای جدید ایجاد شده از سیستم عامل های گوناگون اپل تنها یک روز پس از انتشار و عرضه ی بروزرسانی نسخه های نهایی iOS 11.2.5 و macOS High Sierra 10.13.3 از راه رسیده اند .

به این صورتکه ، اولین نسخه بتای iOS 11.3 شامل چندین ویژگی جدید می باشد که از جمله ی ان ها می توان به مواردی همچون ایکون های جدید انیموجی برای کاربران ایفون X از جمله یک اسکلت ، خرس ، اژدها و شیر همراه با پشتیبانی از iCloud Messages که گفته شده است برای بهبود همگام سازی پیام ها در سراسر دیوایس ها و همچنین ازاد سازی فضای ذخیره سازی با ذخیره کردن داده های iMessage در ایکلود می باشد ، اشاره کرد . همچنین اولین نسخه بتای iOS 11.3 شامل یک ویژگی جدید Health Records می باشد که ظاهرا این قابلیت باعث می شود تا دسترسی به مدارک پزشکی از ایفون خودتان به ارائه دهندگان گوناگون پزشکی اسان تر انجام شود . علاوه براین ، کاربران ایفون قادر خواهند بود تا جزئیات بیشتری را درباره ی سالم بودن باتری دیوایس های خودشان مشاهده کنند و در صورت نیاز تاگل ویژگی عملکرد ان را فعال و یا غیرفعال کنند . همچنین ، لازم به ذکر است که تغییرات گوناگون کوچکی در اولین بروزرسانی نسخه بتای iOS 11.3 معرفی شده وجود دارد .

اپل اولین نسخه بتای iOS 11.3 و macOS 10.13.4 را برای تست و ازمایش منتشر کرد

اما اولین نسخه بتای macOS High Sierra 10.13.4 شامل یک چندین تغییرات نیز می باشد ، که قابل توجه ترین نکته این است که این نرم افزار سیستمی منتشر شده به اطلاع کاربران می رساند که ان دسته از برنامه های مک که برنامه هایی ۳۲ بیتی هستند ، بعنوان پشتیبانی برای اجرای برنامه های ۳۲ بیتی پایان یافته اند . در نهایت و احتمالا در انتشار یک نسخه ی عمده و بزرگ از سیستم عامل اینده macOS ، هر برنامه ی ۳۲ بیتی بطور کامل برروی مک متوقف خواهد شد . از طرفی ، ممکن است که بتای macOS 10.13.4 نیز شامل پشتیبانی از iCloud Messages و شاید برخی از ویژگی ها یا تنظیمات جدید دیگر در تست و ازمایش باشد .

همچنین ، این نسخه بتای نرم افزار سیستمی منتشر شده نیز حاوی رفع باگ ها و پیشرفت های امنیتی می باشد .

بنابراین ، در کل باید گفتکه کاربران ایفون و ایپد می توانند با عضویت در برنامه ی ازمایشی نسخه بتای iOS ، اولین بروزرسانی دردسترس برای نسخه بتای iOS 11.3 را هم اکنون برای دانلود از مکانیسم بروزرسانی نرم افزاری در برنامه ی Settings بیابند .

همچنین ، کاربران مک می توانند با عضویت در برنامه ی ازمایشی نسخه بتای macOS ، اولین نسخه بتای macOS High Sierra 10.13.4 را برای دانلود از تب Updates در Mac App Store  نرم افزاری بیابند .

در حال حاضر ، اولین نسخه های بتای iOS 11.3 و macOS 10.13.4 تنها برای توسعه دهندگان ثبت شده دردسترس می باشد ، اما نسخه های بتای عمومی ان ها به احتمال بسیار بزودی نیز دردسترس قرار خواهد گرفت .

در پایان ، گفتنی است که ظاهرا انتشار iOS 11.3 احتمالا در کنار MacOS 10.13.4 برای بهار امسال تنظیم شده است .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

جمعه 6 بهمن 1396 - 0:09
قدرت گرفته از نیلوبلاگ