هم اکنون هوم پاد برای پیش سفارش دردسترس می باشد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 70

هم اکنون هوم پاد برای پیش سفارش دردسترس می باشد

از لحظاتی پیش جدیدترین دستگاه اپل یعنی هوم پاد برای پیش سفارش از طریق سایت و اپلیکیشن اپل استور این کمپانی دردسترس قرار گرفت . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

همانطور که انتظار می رفت ، در حال حاضر هوم پاد شرکت اپل برای پیش سفارش در ایالات متحده امریکا ، انگلیس و استرالیا همراه با اولین زمان برنامه ریزی شده تحویل به مشتریان برای تاریخ نهم فوریه دردسترس می باشد .

از طرفی ، لازم به ذکر است که هوم پاد در دو رنگ سفید و خاکستری فضایی (Space Gray) موجود می باشد ، همچنین این دستگاه هوشمند در کشور امریکا ۳۴۹ دلار ، در انگلستان ۳۱۹ پوند و در استرالیا ۴۹۹ دلار استرالیا قیمت دارد .

همچنین ، در نظر داشته باشید که این سه کشور تنها مکان هایی هستند که هوم پاد در زمان عرضه اش دردسترس می باشد ، اما کشور هایی همچون المان و فرانسه در همین بهار به این لیست اضافه خواهند شد .

حال اگر شما هم خارج از کشور ایران می باشید ، می توانید در بخش دیدگاه ها به ما بگویید که ایا شما هم در یکی از سه کشور نامبرده برای سفارش هوم پاد قرار دارید و اینکه ایا قصد سفارش ان را دارید یا خیر ؟

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

شنبه 7 بهمن 1396 - 2:42
قدرت گرفته از نیلوبلاگ