iOS 11.3 به شما اجازه می دهد تا نظرات اپ استور را مرتب سازی کنید

یکی از جدیدترین ویژگی های اضافه شده در اولین نسخه بتای iOS 11.3 ، امکان مرتب سازی نظرات اپ استور می باشد . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که گذشته از یک مجموعه از ویژگی های جدید و بزرگ شناخته شده که از طریق iOS 11.3 در بهار امسال به ایفون و ایپد خواهند امد ، ما بطور مداوم جزئیات جالبی را که در حال حاضر عمدتا بدون توجه بوده اند را کشف کرده ایم .

بعنوان مثال ، باید بگوییم که وب سایت MacRumors در روز پنجشنبه کشف کرده بود که سرانجام اپ استور برروی iOS 11.3 اجازه می دهد تا نظرات ارسال شده توسط کاربران را مرتب سازی کرد . در واقع ، این گزینه های جدید مرتب سازی از طریق یک پیوند جدید See All در بخش Ratings & Reviews برروی اپ استور قابل دسترس می باشند.

بنابراین ، شما می توانید این نظرات را براساس مفید ترین (Most Helpful) ، مطلوب ترین (Most Favorable) ، بیشترین انتقاد (Most Critical) و اخیرا (Most Recent) مرتب سازی کنید .

و اما وب سایت MacRumors هر یک از این گزینه ها را توضیح می دهد که :

  • مفید ترین (Most Helpful) : این گزینه نظراتی را که بیشترین بازخورد (مفید و کاربردی) بودن را از سوی سایر کاربران دریافت کرده است ، نشان می دهد . چرا که شما می توانید یک نظر را بعنوان (مفید) و یا (مفید نیست) همراه با کمی فشار دادن حباب متن از طریق قابلیت ۳D Touch تعیین کنید.
  • مطلوب ترین (Most Favorable) : نظراتی را که همراه با بالاترین امتیازات که با پنج ستاره اغاز می شود را نشان می دهد .
  • بیشترین انتقاد (Most Critical) : نظراتی را که همراه با پایین ترین رتبه امتیازات که با یک ستاره اغاز می شود را نشان می دهد .
  • اخیرا (Most Recent) : نظرات را بترتیب سفارش زمانی معکوس که همراه با ظاهر شدن نظرات اخیر ارسال شده در ابتدا می باشد را نشان می دهد .

بنابراین ، این یک ویژگی اضافه شده و بسیار قابل قدردان برای کسانی می باشد که یک عادت توصیه شده به منظور بررسی کردن نظرات یک اپلیکیشن توسعه یافته که بعنوان بخشی از ایجاد یک تصمیم گیری اگاهانه از خرید می باشد ، بشمار می اید .

حال ، در پایان می توانید در بخش دیدگاه ها نظر خود را در مورد گزینه های جدید مرتب سازی نظرات برای اپ استور iOS 11.3 با ما در میان بگذارید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 33
برچسب ها :

تاريخ : شنبه 7 بهمن 1396 | 18:30 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.