چگونه دیوایس خود را به iOS 11.2 و یا iOS 11.2.1 پیش از انکه شرکت اپل امکان ساین شدن به ان را ببندد ، دانگرید کنیم ؟

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 56

 خود را به iOS 11.2 و یا iOS 11.2.1 پیش از انکه شرکت اپل امکان ساین شدن به ان را ببندد ، دانگرید کنیم ؟

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در صورت نیاز به iOS 11.2 و یا iOS 11.2.1 دانگرید کنید و یا اگر برروی نسخه های پایین تر از ان ها هستید ، چگونه به این نسخه ها اپدیت کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی ، باید بگوییم که اگر شما هم مانند بسیاری از کاربران دیگر خود را برروی اخبار اخیر دنیای جیلبریک بروز نگه می دارید ، سپس ممکن است که شما هم پیش از این در مورد اکسپلویت جدیدی که می تواند بطور بالقوه برخی از در ها را برای یک جیلبریک iOS 11.2 (و یا حداقل یک جیلبریک نیمه پایدار) باز کند ، خبر داشته باشید .

بنابراین ، اگر امکان جیلبریک iOS 11.2 و یا iOS 11.2.1 با توجه به اکسپلویت کرنل (Kernel) کشف شده توسط Russ Cox وجود داشته باشد ، باید گفتکه اخرین فریمور iOS که با این اکسپلویت سازگاری و کار می کند ، iOS 11.2 و یا iOS 11.2.1 می باشد . در این صورت ، هر کاربری که حتی کمترین تمایل به جیلبریک iOS 11.2 و یا iOS 11.2.1 را داشته باشد ، ممکن است که در اسرع وقت خواستار قرار دادن دیوایس خود برروی iOS 11.2 و یا iOS 11.2.1 پیش از انکه ممکن است شرکت اپل امکان ساین به ان ها را ببندد ، باشد . به همین منظور ، ما در این پست اموزشی قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه دیوایس خود را پیش از انکه شرکت اپل امکان ساین شدن به iOS 11.2 و یا iOS 11.2.1 را ببندد ، دانگرید کنید .

و اما مواردی که نیاز است تا شما بدانید :

بطور کلی ، هیچ تضمینی وجود ندارد که جیلبریک یک iOS 11.2 و یا iOS 11.2.1 برای همیشه تحقق یابد . اما در حال حاضر iOS 11.2 و یا iOS 11.2.1 اخرین نسخه از iOS می باشند که اکسپلویت کرنل (Kernel) کشف شده توسط محقق امنیتی Russ Cox امکان جیلبریک ان را محقق می سازد ، چرا که ظاهرا این اکسپلویت برروی iOS 11.2-11.2.1 کار می کند .

از طرفی ، در حالیکه همچنان سیدیا با جیلبریک iOS 11.0-11.1.2 سازگاری ندارد ، ما توصیه نمی کنیم که دیوایس جیلبریک شده پیشین خود را به iOS 11.2 و یا iOS 11.2.1 به دلیل کشف اکسپلویت کرنل (تنها در صورتیکه شما خودتان بنابه دلایلی خاص تصمیم به بروزرسانی گرفته باشید) بروز کنید ، اما این یک تصمیم سخت است که شما می بایست خودتان در مورد ان فکر و تصمیم بگیرید . از سوی دیگر ، دیوایس کاربرانی که در حال حاضر iOS 11.2 برروی ان ها در حال اجرا می باشد ، هیچ چیزی را با قرار دادن دیوایس خود برروی iOS 11.2.1 و یا بلعکس از دست نمی دهند ، چرا که اگر قرار باشد احتمالات پیش امده درست باشند ، امکان جیلبریک هم برای کاربران iOS 11.2 و هم برای کاربران iOS 11.2.1 میسر می باشد .

بخاطر داشته باشید که ، نظر به اینکه iOS 11.2.5 اخیرا برای کاربران بصورت عمومی عرضه شده است ، این امر طولی نخواهد کشید که اپل امکان ساین به iOS 11.2 و یا iOS 11.2.1 را متوقف خواهد کرد . در نتیجه ، گفتنی است که شما تنها یک زمان محدودی را برای اقدام به انجام هر کاری دارید . بنابراین ، پیش از انکه خیلی دیر شود ، تمام گزینه های خود را سبک و سنگین کرده و سعی کنید سریع تصمیم بگیرید .

و اما چگونه در حال حاضر برروی دیوایس خود iOS 11.2 و یا iOS 11.2.1 را دریافت کنیم :

بنابراین ، برای دانگرید و یا اپگرید دیوایس های مبتنی بر iOS خود به iOS 11.2 و یا iOS 11.2.1 ، می بایست مراحل زیر را دنبال کنید .

 1. ابتدا پیش از هر چیز ، در زمانیکه شما سعی می کنید تا این مراحل را انجام دهید ، اطمینان حاصل نمایید که در حال حاضر امکان ساین شدن به iOS 11.2 و یا iOS 11.2.1 وجود دارد . در غیر این صورت ، شما فرصت خود را هدر داده اید . حال شما می توانید با استفاده از وب سایت IPSW.me وضعیت ساین شدن به هر فریموری را در زمان واقعی بررسی کنید .
 2. حال می بایست فایل فریمور iOS 11.2 و یا iOS 11.2.1 را برای هر دیوایسی که شما خواستار انجام این مراحل برروی ان هستید ، دانلود کنید .چگونه دیوایس خود را به iOS 11.2 و یا iOS 11.2.1 پیش از انکه شرکت اپل امکان ساین شدن به ان را ببندد ، دانگرید کنیم ؟
  نکته ۱ : توجه داشته باشید که ، بسته به دیوایس شما حجم این فایل در حدود ۲ گیگابایت می باشد . همچنین ، سرعت دانلود شما ممکن است متفاوت باشد .
 3. سپس می بایست دیوایس مبتنی بر iOS خود را به کامپیوترتان همراه با یک کابل لایتنینگ به USB وصل کرده و سپس ایتونز را برروی کامپیوترتان اجرا کنید .نکته ۲ : توجه داشته باشید که ، قرار دادن دیوایس خود در حالت DFU mode پیش از انجام این کار بسیار توصیه می شود (اما ضروری نمی باشد) .
 4. اکنون می بایست برروی دیوایس وصل شده خود در قسمت بالا و گوشه ی سمت چپ برنامه ی ایتونز کلیک کنید .
 5. حال ، اگر شما قصد اپگرید کردن از یک نسخه ی قدیمی تر از iOS به iOS 11.2 و یا iOS 11.2.1 دارید ، سپس می بایست در مک کلید های Option + Click را در کیبورد و یا در ویندوز کلید های Shift + Click در کیبورد را فشار و نگه داشته و سپس گزینه ی …Check for Update را فشار دهید .اما ، اگر شما قصد دانگرید کردن از یک نسخه ی جدید تر از iOS به iOS 11.2 و یا iOS 11.2.1 دارید ، سپس می بایست در مک کلید های Option + Click را در کیبورد و یا در ویندوز کلید های Shift + Click را در کیبورد فشار و نگه داشته و سپس گزینه ی …Restore را فشار دهید .
  چگونه دیوایس خود را به iOS 11.2 و یا iOS 11.2.1 پیش از انکه شرکت اپل امکان ساین شدن به ان را ببندد ، دانگرید کنیم ؟
 6. اکنون یک پنجره ی Finder اجرا خواهد شد ، که می بایست فایل فریمور صحیح iOS 11.2 و یا iOS 11.2.1 را برای دیوایس خود انتخاب کنید و سپس برروی گزینه ی ابی رنگ Open کلیک کنید .چگونه دیوایس خود را به iOS 11.2 و یا iOS 11.2.1 پیش از انکه شرکت اپل امکان ساین شدن به ان را ببندد ، دانگرید کنیم ؟
 7. حال در پنجره ی بعدی که بلافاصله ظاهر خواهد شد ، می بایست برروی گزینه ی ابی رنگ Update و یا Restore به منظور ادامه ی فرایند کلیک کنید .چگونه دیوایس خود را به iOS 11.2 و یا iOS 11.2.1 پیش از انکه شرکت اپل امکان ساین شدن به ان را ببندد ، دانگرید کنیم ؟
  نکته ۳ : توجه داشته باشید که ، متن این گزینه بسته به اینکه آیا شما قصد بروزرسانی و یا ریستور کردن دیوایس iOS خود را دارید ، تغییر می کند .
 8. در این صورت ، هم اکنون ایتونز شروع به بروزرسانی و یا ریستور دیوایس شما (بسته به آنچکه شما انتخاب کرده اید) خواهد کرد . بیاد داشته باشید که این فرایند ممکن است چند دقیقه طول بکشد . چگونه دیوایس خود را به iOS 11.2 و یا iOS 11.2.1 پیش از انکه شرکت اپل امکان ساین شدن به ان را ببندد ، دانگرید کنیم ؟
 9. حال ، زمانیکه این فرایند به پایان برسد ، شما می بایست بلافاصله پیغامی همچون زیر مشاهده کنید ، که می بایست برروی گزینه ی ابی رنگ OK کلیک کنید . چگونه دیوایس خود را به iOS 11.2 و یا iOS 11.2.1 پیش از انکه شرکت اپل امکان ساین شدن به ان را ببندد ، دانگرید کنیم ؟

تبریک ! هم اکنون دیوایس شما بسته به انتخاب و نیازتان به iOS 11.2 و یا iOS 11.2.1 ریستور شده است و مجهز به ان می باشد.

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

دوشنبه 9 بهمن 1396 - 0:44
قدرت گرفته از نیلوبلاگ