به شما اجازه می دهد تا تصاویر و ویدئو ها را در هر اندازه ای برای استوری های خود اضافه کنید

خبری که بتازگی در رابطه با اینستگرام منتشر شده است ، حاکی از ان است که این شبکه ی اجتماعی بزودی به شما اجازه می دهد تا تصاویر و ویدئو ها را در هر اندازه ای برای استوری های خود اپلود کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

اینستگرام اخیرا وعده داده است که بزودی کاربران را قادر به اپلود تصاویر و ویدئو ها در هر اندازه ای برای استوری های خودشان به منظور جلوگیری از از دست دادن قسمت هایی از یک تصویر و یا حذف یک فرد از یک ویدئوی گروهی برای اپلیکیشن موبایل خود در ایفون و ایپد خواهد داد .

در واقع ، در یک پست از هفته گذشته که اعلام شده بود قابلیت استیکر های متحرک گیف به استوری ها همراه با پشتیبانی از جستجوی ساخته شده در GIPHY اضافه خواهد شد ، این کمپانی این پیشرفت بسیار مورد نیاز را ذکر کرده بود .

به این صورتکه ان ها متذکر شده بودند ، (در هفته های اینده ، ما قادر به اپلود تصاویر و ویدئو ها از هر سایز و اندازه ای به استوری های شما هستیم . بنابراین ، شما هرگز مجبور به از دست دادن بخشی از یک تصویر یا برش و کات کردن یک دوست از یک ویدئوی گروهی نخواهید بود .)

اموزش : چگونه بصورت ناشناس استوری های اینستگرام را مشاهده کنیم ؟

در نتیجه ، این بدان معنا می باشد که تصاویر و ویدئو های مربع ، پرتره و یا Landscape شما در اندازه ی کامل ان ها ، همراه با هر فضای اضافی پرشده با یک سطح رنگی سفارشی که مطابق با نمایش مدیای به اشتراک گذاشته شما می باشد ، ظاهر خواهند شد. در این صورت ، فالوئر های شما قادر به پینچ کردن برای زوم و به اشتراک گذاشتن تصاویر و ویدئو های تعبیه شده در ابعاد اصلی خودشان خواهند بود .امتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 18
برچسب ها :

تاريخ : پنجشنبه 12 بهمن 1396 | 12:25 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.