اینستگرام بزودی به شما اجازه می دهد تا تصاویر و ویدئو ها را در هر اندازه ای برای استوری های خود اضافه کنید

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 19

 به شما اجازه می دهد تا تصاویر و ویدئو ها را در هر اندازه ای برای استوری های خود اضافه کنید

خبری که بتازگی در رابطه با اینستگرام منتشر شده است ، حاکی از ان است که این شبکه ی اجتماعی بزودی به شما اجازه می دهد تا تصاویر و ویدئو ها را در هر اندازه ای برای استوری های خود اپلود کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

اینستگرام اخیرا وعده داده است که بزودی کاربران را قادر به اپلود تصاویر و ویدئو ها در هر اندازه ای برای استوری های خودشان به منظور جلوگیری از از دست دادن قسمت هایی از یک تصویر و یا حذف یک فرد از یک ویدئوی گروهی برای اپلیکیشن موبایل خود در ایفون و ایپد خواهد داد .

در واقع ، در یک پست از هفته گذشته که اعلام شده بود قابلیت استیکر های متحرک گیف به استوری ها همراه با پشتیبانی از جستجوی ساخته شده در GIPHY اضافه خواهد شد ، این کمپانی این پیشرفت بسیار مورد نیاز را ذکر کرده بود .

به این صورتکه ان ها متذکر شده بودند ، (در هفته های اینده ، ما قادر به اپلود تصاویر و ویدئو ها از هر سایز و اندازه ای به استوری های شما هستیم . بنابراین ، شما هرگز مجبور به از دست دادن بخشی از یک تصویر یا برش و کات کردن یک دوست از یک ویدئوی گروهی نخواهید بود .)

اموزش : چگونه بصورت ناشناس استوری های اینستگرام را مشاهده کنیم ؟

در نتیجه ، این بدان معنا می باشد که تصاویر و ویدئو های مربع ، پرتره و یا Landscape شما در اندازه ی کامل ان ها ، همراه با هر فضای اضافی پرشده با یک سطح رنگی سفارشی که مطابق با نمایش مدیای به اشتراک گذاشته شما می باشد ، ظاهر خواهند شد. در این صورت ، فالوئر های شما قادر به پینچ کردن برای زوم و به اشتراک گذاشتن تصاویر و ویدئو های تعبیه شده در ابعاد اصلی خودشان خواهند بود .


برچسب‌ها :

پنجشنبه 12 بهمن 1396 - 12:25
قدرت گرفته از نیلوبلاگ