چگونه بصورت ناشناس استوری های اینستگرام را مشاهده کنیم ؟

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 17

 های اینستگرام را مشاهده کنیم ؟

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز بگوییم که چگونه در صورت نیاز و تمایل ، بصورت کاملا ناشناس استوری های اینستگرام را مشاهده کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که هر زمانیکه شما یکی از استوری های اینستگرام دوستانتان را مشاهده می کنید ، حال چه ان استوری یک عکس و یا ویدئو باشد ، ان شخص یعنی دوست شما می تواند عملا بیان کند که شما استوری او را دیده اید . اما ، احتمالا این سوال برای شما پیش می اید که اگر شما خواستار مشاهده ی استوری های اینستگرام ان ها بدون انکه طرف مقابل یعنی دوست شما بداند که استوری هایش را دیده اید ، چه اقدامی باید کرد ؟

به همین منظور ، ما در این پست اموزشی قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه می توان یک استوری اینستگرام را بدون انکه کسی بداند شما چه انجام داده اید ، مشاهده کنید . در واقع ، این روش یک نگاه اجمالی به شما می دهد تا زندگی دوستان خود را در حالیکه همچنان شما را همراه با یک احساس ناشناس بودن نگه می دارد ، میسر می سازد . در نتیجه ، برای انجام اینکار ما از یک اپلیکیشن رایگان بنام Story Repposter استفاده خواهیم کرد .

و اما چگونه استوری های اینتسگرام را بدون انکه شخص مقابل متوجه شود ، مشاهده کنیم ؟

  1. ابتدا می بایست برروی ایفون و یا ایپد خود اپلیکیشن Story Repposter را از اپ استور دانلود کرده و سپس این برنامه را اجرا کنید .
  2. حال ، در قسمت فیلد نام کاربری یا همان Username ، می بایست نام کاربری شخصی را که شما خواستار مشاهده ی استوری های او بدون انکه شخص مورد نظر متوجه شود را تایپ کنید . پس از ان برروی گزینه ی Search به منظور پیدا کردن کاربر تپ کنید .چگونه  استوری های اینستگرام را مشاهده کنیم ؟
  3. اکنون در صفحه ی Results ، شما می بایست کاربر مورد نظر را که شما جستجویش کرده بودید را مشاهده کنید . پس از ان می بایست برروی حساب کاربری مورد نظر به منظور انتخاب ان تپ کنید تا استوری هایی را که توسط شخص مورد نظر در طی ۲۴ ساعت گذشته ارسال و پست شده است را بتوانید مشاهده کنید .
  4. سپس می بایست برروی استوری که شما خواستار مشاهده ی ان بدون انکه اجازه داده شود تا کسی بداند و متوجه شود ، تپ کنید . اکنون می بایست به شما یک پیش نمایش کامل از آن استوری نشان داده شود . به این ترتیب ، شما عکس و یا ویدئوی پست شده برای استوری را بدون انکه هیچ اثری پس از شما گذاشته شود ، می توانید مشاهده کنید . بنابراین ، با پشت سر گذاشتن این مراحل ، هیچکس نخواهد توانست بگوید که شما واقعا این استوری را دیده اید .چگونه بصورت ناشناس استوری های اینستگرام را مشاهده کنیم ؟
  5. همچنین ، در این مراحله ، شما حتی می توانید استوری مورد نظر را برروی ایفون خود با تپ کردن برروی گزینه ی Share و انتخاب Save Image ذخیره کنید .

در این صورت ، از انجاییکه شما در وهله ی اول لازم نمی باشد تا در این برنامه به اینسگرام خود لاگین و وارد شوید ، می توانید استوری های هر کسی را بدون انکه کسی متوجه شود و یا هر نوع نشانه ای از شما داشته باشد ، مشاهده کنید .

در پایان ، بیاد داشته باشید که شما می توانید این فرایند را برای تعداد بسیاری از کاربران اینستگرامی که شما می خواهید ، تکرار کنید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

پنجشنبه 12 بهمن 1396 - 12:25
قدرت گرفته از نیلوبلاگ