CoolStar می گوید که یک سیدیا اصلاح شده برای ابزار جیلبریک Electra در iOS 11.0-11.1.2 بزودی از راه خواهد رسید

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 27

CoolStar می گوید که یک  رسید

براساس جدیدترین گزارشات و توییت های منتشر شده ، باید گفتکه ظاهرا یک سیدیای اصلاح شده برای ابزار جیلبریک Electra در iOS 11.0-11.1.2 بزودی از راه خواهد رسید .  به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید . 

همانطور که در جریان می باشید ، CoolStar دهمین نسخه ی بتا از ابزار جیلبریک خود را با نام Electra برای iOS 11.0-11.1.2 در روز چهارشنبه منتشر کرده است . اما اینطور که بنظر می رسد ، ما می توانیم سایر بروزرسانی های دیگری را بزودی از آن ها انتظار داشته باشیم .

در واقع ، شما ممکن است که بخاطر بیاورید که CoolStar تغییرات موجود را در دهمین نسخه بتای Electra به چندین مجموعه ابزار های جدید اشاره کرده بود و اکنون این ابزار روشن و شفاف بنظر می رسد که چرا … سیدیا برای iOS 11.0-11.1.2 بزودی از راه خواهد رسید .

از طرفی ، در یک توییت به اشتراک گذاشته شده در صبح روز سه شنبه ، CoolStar نشان داده است که Electra بصورت یک مجموعه از پیش تعیین شده همراه با یک نسخه ی اصلاح شده از سیدیا بزودی از راه خواهد رسید . بنابراین ، این حرکت باعث می شود تا Electra اولین ابزار جیلبریک iOS 11 باشد که تا به امروز توانسته است شامل فروشگاه مشهور جانبی توسعه یافته Jay Freeman باشد .

CoolStar می گوید که یک سیدیا اصلاح شده برای ابزار جیلبریک Electra در iOS 11.0-11.1.2 بزودی از راه خواهد رسید

اما ، همانطور که شما ممکن است تا پیش از این بدگمان بوده باشید ، یک مشکل اساسی وجود دارد و این مشکل ان است که در حال حاضر سیدیا برای iOS 11 بروزرسانی نشده است . بنابراین ، این سیدیای اصلاح شده که CoolStar در توییت خود به آن اشاره می کند ، شامل وابستگی های اصلاح شده (APT، dpkg و gnu) خواهد بود که کمک می کند تا این برنامه بطور کامل از نظر یک نصب برنامه افزودنی عمل کند .

بنابراین ، این امر بطور کامل برای جامعه ی جیلبریک می باشد که ایا انها تمایل دارند این نسخه ی اصلاح شده از سیدیا را نصب کنند یا خیر ، اما ما تقریبا ۱۰۰ درصد اطمینان داریم که Saurik توصیه می کند که برای نسخه ی رسمی خودش از سیدیا برای iOS 11 منتظر باشید .

علاوه براین ، همچنان Electra از Mobile Substrate پشتیبانی نمی کند و بجای ان از یک اجرا و پیاده سازی جیلبریک استفاده می کند . همچنین ، به نقل قول از Saurik این پیاده سازی و اجرا بعنوان مکانیسم جدید Dyld-hooking در آثار Mobile Substance برای iOS 11 به اندازه کافی کارآمد یا پایدار نیست .

اما از شرایط فعلی ، ما متوجه می شویم که CoolStar عملکرد خوبی را انجام می دهد تا سعی کند که Electra را به یک جیلبریک کاملا کاربردی برای همه تبدیل کند . از سوی دیگر ، ما توصیه می کنیم تا تمامی جیلبریک کنندگان تازه کار تا پیش از انجام هر حرکت روبه جلو برای اعلام رسمی Saurik در مورد iOS 11 منتظر بمانند . بخاطر داشته باشید که اگر شما از Electra در وضعیت کنونی استفاده می کنید ، شما می بایست عواقب و خطرات ان را بپذیرید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

دوشنبه 16 بهمن 1396 - 22:23
قدرت گرفته از نیلوبلاگ