اپل قابلیت مدیریت پاور را برای توسعه دهندگان نسخه بتای iOS 11.3 در ماه اینده اضافه خواهد کرد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 20

اپل  کرد

اگر شما هم به دنبال اخرین اخبار منتشر شده در رابطه با ویژگی جدید و پرحاشیه ی اپل در رابطه با زمان اضافه شدن قابلیت سلامت باتری و مدیریت پاور در نسخه ی جدید iOS 11.3 می باشید ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

زمانیکه شرکت اپل پیش نمایش بزرگ خود را برای iOS 11.3 که در بهار سال جاری عرضه خواهد شد ، منتشر کرد ، این موضوع را تایید کرده بود که یک جفت از ویژگی های جدید مربوط به سلامت باتری و مدیریت پاور در انتشار یک نسخه بتای بعدی در این سیستم عامل خواهد امد و در حال حاضر ان ها یک جدول زمانی مشخص تری را ارائه کرده اند .

در واقع ، این جزئیات از طریق یک بیانیه ی معین به Axios در مورد اخبار روز گذشته امده است که دولت ایالات متحده امریکا تحقیق و بررسی می کند که به هر صورت ایا شرکت اپل ممکن است قوانین امنیتی را پس از افشای انکه یک بروزرسانی نرم افزاری iOS موجب کند شدن پردازنده ی مدل های انتخابی ایفون می شده است ، نقض کرده است یا خیر .

بنابراین ، با توجه به نکات اشاره شده از سوی مقر اصلی این کمپانی تکنولوژی کوپرتینویی ، باید گفتکه (این ویژگی ها در انتشار یک نسخه ای برای توسعه دهندگان در ماه اینده و همچنین در انتشار یک نسخه ای عمومی برای کاربران در بهار امسال شامل خواهد شد.)

بنابراین ، با توجه به این گفته ها ، این امر بنظر نمی رسد که شرکت اپل قصد داشته باشد تا ویژگی سلامت باتری و مدیریت پاور را در انتشار اینده ی یک نسخه بتای عمومی از iOS 11.3 قرار دهد . (البته اگر اشتباه نکنیم)

در این صورت ، این ویژگی ها زمانیکه کارابران می بایست باتری خود را جایگزین و تعویض کنند ، توصیه می شود و به ان ها اجازه می دهد تا مشاهده کنند که ایا مدیریت پاور موجود برای جلوگیری از خاموش شدن غیرمنتظره استفاده شود یا خیر .

مهمتر از همه ، کاربران قادر به غیرفعال کردن کند شدن پردازنده دیوایس خود اگر آنها تمایل داشته باشند ، خواهند بود .

در این صورت ، اطلاعات سلامت باتری برای ایفون ۶ و مدل های پس از ان دردسترس خواهد بود . بنابراین ، کند شدن پردازنده برروی ایفون ۶ ، ایفون ۶ پلاس ، ایفون SE ، ایفون ۶s ، ایفون ۶s پلاس ، ایفون ۷ و ایفون ۷ پلاس عمل خواهد کرد .

در پایان ، گفتنی است که در صورت وجود هرگونه اطلاعات بیشتر در این رابطه ، حتما ان ها را در جاست تک پوشش خواهیم داد و به اطلاع شما کاربران عزیز خواهیم رساند .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

دوشنبه 16 بهمن 1396 - 22:23
قدرت گرفته از نیلوبلاگ