اپل  کرد

اگر شما هم به دنبال اخرین اخبار منتشر شده در رابطه با ویژگی جدید و پرحاشیه ی اپل در رابطه با زمان اضافه شدن قابلیت سلامت باتری و مدیریت پاور در نسخه ی جدید iOS 11.3 می باشید ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

زمانیکه شرکت اپل پیش نمایش بزرگ خود را برای iOS 11.3 که در بهار سال جاری عرضه خواهد شد ، منتشر کرد ، این موضوع را تایید کرده بود که یک جفت از ویژگی های جدید مربوط به سلامت باتری و مدیریت پاور در انتشار یک نسخه بتای بعدی در این سیستم عامل خواهد امد و در حال حاضر ان ها یک جدول زمانی مشخص تری را ارائه کرده اند .

در واقع ، این جزئیات از طریق یک بیانیه ی معین به Axios در مورد اخبار روز گذشته امده است که دولت ایالات متحده امریکا تحقیق و بررسی می کند که به هر صورت ایا شرکت اپل ممکن است قوانین امنیتی را پس از افشای انکه یک بروزرسانی نرم افزاری iOS موجب کند شدن پردازنده ی مدل های انتخابی ایفون می شده است ، نقض کرده است یا خیر .

بنابراین ، با توجه به نکات اشاره شده از سوی مقر اصلی این کمپانی تکنولوژی کوپرتینویی ، باید گفتکه (این ویژگی ها در انتشار یک نسخه ای برای توسعه دهندگان در ماه اینده و همچنین در انتشار یک نسخه ای عمومی برای کاربران در بهار امسال شامل خواهد شد.)

بنابراین ، با توجه به این گفته ها ، این امر بنظر نمی رسد که شرکت اپل قصد داشته باشد تا ویژگی سلامت باتری و مدیریت پاور را در انتشار اینده ی یک نسخه بتای عمومی از iOS 11.3 قرار دهد . (البته اگر اشتباه نکنیم)

در این صورت ، این ویژگی ها زمانیکه کارابران می بایست باتری خود را جایگزین و تعویض کنند ، توصیه می شود و به ان ها اجازه می دهد تا مشاهده کنند که ایا مدیریت پاور موجود برای جلوگیری از خاموش شدن غیرمنتظره استفاده شود یا خیر .

مهمتر از همه ، کاربران قادر به غیرفعال کردن کند شدن پردازنده دیوایس خود اگر آنها تمایل داشته باشند ، خواهند بود .

در این صورت ، اطلاعات سلامت باتری برای ایفون ۶ و مدل های پس از ان دردسترس خواهد بود . بنابراین ، کند شدن پردازنده برروی ایفون ۶ ، ایفون ۶ پلاس ، ایفون SE ، ایفون ۶s ، ایفون ۶s پلاس ، ایفون ۷ و ایفون ۷ پلاس عمل خواهد کرد .

در پایان ، گفتنی است که در صورت وجود هرگونه اطلاعات بیشتر در این رابطه ، حتما ان ها را در جاست تک پوشش خواهیم داد و به اطلاع شما کاربران عزیز خواهیم رساند .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 19
برچسب ها :

تاريخ : دوشنبه 16 بهمن 1396 | 22:23 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.