اپل دومین نسخه بتای iOS 11.3 و tvOS 11.3 را منتشر کرد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 30

اپل سومین نسخه های بتای iOS 11.2.5 ، watchOS 4.2.2 ، macOS 10.13.3 و tvOS 11.2.5 را  کرد

در روز گذشته ، شرکت اپل نسخه بتای سیستم عامل iOS 11.3 و tvOS 11.3 را برای توسعه دهنگان خود منتشر کرد . برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

شرکت اپل در روز سه شنبه دومین نسخه های بتای iOS 11.3 و tvOS 11.3 را برای توسعه دهندگان عرضه کرده است . در واقع ، توسعه دهندگان ثبت شده می توانند این نسخه های بتای جدید را از مرکز توسعه دهندگان اپل (Developer Center) و یا با استفاده از مکانیسم بروزرسانی مربوط به OTA در هر پلتفرم را نصب کنند.

و اما iOS 11.3 :

بطور کلی ، باید گفتکه iOS 11.3 یک بروزرسانی قابل توجه همراه با پشتیبانی از AirPlay 2 ، چهار انیموجی جدید ، سلامت باتری و ویژگی های مدیریت پاور ، بهبودات انجام شده در ARKit ، یکپارچه سازی ثبت سلامت گسترش یافته و … می باشد . اما در ویدئوی زیر می توانید این ویژگی جدید و اضافه شده ی سلامت باتری و مدیریت عملکرد ان را در iOS 11.3 که با مراجعه به مسیر و بخش Settings > Battery می توانید به ان دسترسی داشته باشید را بررسی کنید .

همچنین ، در اینجا می توانید یک ویدئو از تمامی سایر تغییرات دیگر در دومین نسخه بتای iOS 11.3 ، مانند یک فریمورک جدید ClassKit برای ترکیب ویژگی های ارزیابی دانش اموزان در برنامه های اموزشی را بررسی و مشاهده کنید .

و از طرفی ، برای تکمیل این امر ، می توانید یک جفت از ویدئو های پیشین ما را که در زیر قرار داه شده است را بررسی کنید که تمامی این تغییرات را که ما در اولین نسخه بتای iOS 11.3 از ان ها مطلع شده بودیم را پوشش داده ایم .

و اما tvOS 11.3 :

از سوی دیگر ، tvOS 11.3 کمی بی روح تر از iOS 11.3 می باشد ، چرا که ظاهرا شرکت اپل سعی کرده است بطور عمده برروی رفع باگ ها و بهبودات امنیتی این نسخه از سیستم عامل تمرکز کند . در عین حال ، این بروزرسانی شامل پیشرفت مطابقت محتوا ، سوییچ خودکار نرخ فریم برروی اپل تی وی ۴ ، سوییچ حالت خودکار جلسات ویدئویی AirPlay و … می باشد . اما در ویدئوی زیر می توانید تغییرات انجام شده در tvOS 11.3 را همراه با AirPlay 2 برروی اپل تی وی را بررسی و مشاهده کنید .

با این اوصاف ، ما نسخه های بتای منتشر شده در روز گذشته را نصب خواهیم کرد و همانند همیشه ، مطمئن باشید که ما در صورت وجود هرگونه تغییرات جدید دیگر به شما کاربران عزیز گزارش خواهیم داد . البته ، اگر شما این نسخه های بتای جدید را دریافت کرده اید و تغییرات جدیدی را در ان ها مشاهده کرده اید ، می توانید در بخش دیدگاه ها ما را در جریان قرار دهید .

نکته : اپل هشدار داده است که کاربران برای نصب دومین نسخه بتای iOS 11.3 از طریق ایتونز می بایست از از ایتونز ۱۲.۷.۳ استفاده کنند . ظاهرا آنها متوجه شده اند که فیس ایدی و سایر ویژگی ها ممکن است با استفاده از نسخه های قدیمی تر ایتونز کار سازگار نباشد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

چهارشنبه 18 بهمن 1396 - 18:04
قدرت گرفته از نیلوبلاگ