چگونه در iOS تمامی تب ها را در مرورگر سافاری ببندیم ؟ | بلاگ

چگونه در iOS تمامی تب ها را در مرورگر سافاری ببندیم ؟

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

شمارنده

 ؟

همانطور که از عنوان مطلب مشخص می باشد ، امروز قصد داریم در جاست تک به شما کاربران عزیز اموزش دهیم که چگونه در iOS به یکباره تمامی تب ها را در مرورگر سافاری ببندید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که همواره هر نسخه از سیستم عامل iOS همراه با ویژگی های فراوانی عرضه شده است ، اما یکی از این ویژگی های عرضه شده ، به کاربران این اجازه را می دهد تا در اخرین نسخه ی مرورگر سافاری در iOS به اسانی تمامی تب هایی که باز می باشند را به یکباره ببندید . در واقع ، این ویژگی کاربردی در سافاری باعث می شود تا به اسانی تب ها را در مرورگر خود مدیریت کنید و نسبت به بستن همگی ان ها بجای یکی یکی بستن تب ها در هر زمانی ، در ایفون و یا ایپد خود اقدام کنید .

حال ، درست مانند بسیاری از ویژگی های دیگر در iOS ، امکان استفاده از این قابلیت برای بستن تمامی تب ها در سافاری نسبت به سایر ویژگی ها کمی مخفی تر می باشد و ممکن است که هر کاربری متوجه ی ان نشود . اما زمانیکه شما نحوه ی دسترسی و استفاده از این قابلیت را در سافاری فرا بگیرید ، متوجه خواهید شد که این ویژگی تا چه میزان برای شما بویژه زمانیکه چندین تب در مرورگر باز می باشد ، کاربردی خواهد بود . به همین منظور ، در ادامه قصد داریم به شما کاربران عزیز اموزش دهیم که چگونه در ایفون ، ایپد و یا اپیاد تاچ تمامی تب ها را به یکباره در سافاری ببندید .

و اما اموزش بستن تمامی تب ها در مرورگر سافاری :

  1. ابتدا اگر این ویژگی را تا پیش از این تجربه نکرده اید ، مرورگر سافاری را در دیوایس خود باز کنید .
  2. حال ، همانند تصویر زیر برروی ایکون تب ها که مانند دو تا مربع برروی هم می باشند ، تپ کرده و انگشت خود را برروی ان نگه دارید .چگونه در iOS تمامی تب ها را در مرورگر سافاری ببندیم ؟
  3. سپس در منوی کشویی که برای شما ظاهر خواهد شد ، گزینه ی Close All Tabs را انتخاب کنید ، تا تمامی تب ها بسته شوند . (همچنین ، توجه داشته باشید که در این منوی کشویی تعداد تب هایی که در سافاری باز می باشند را به شما نشان خواهد داد . از طرفی ، اگر می خواهید تنها همان تبی که در قرار دارید ، بسته شود ، می بایست گزینه ی Close This Tabs را انتخاب کنید .)چگونه در iOS تمامی تب ها را در مرورگر سافاری ببندیم ؟

از طرفی ، قابل ذکر است که این ویژگی برای هر دو دیوایس ایفون و ایپد دردسترس می باشد ، هر چند ممکن است که نحوه ی عملکرد ان در صفحه نمایش ایپد نسبت به ابفون کمی متفاوت تر باشد ، اما با این وجود برای دسترسی داشتن به ان در هر دو دیوایس ، می بایست برروی ایکون مورد نظر تپ کرده و انگشت خود را برروی ان نگه دارید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech

میکائیل نیک اندیش pinez...
ما را در سایت میکائیل نیک اندیش pinez دنبال می کنید

نویسنده : میکائیل نیک اندیش بازدید : 292 تاريخ : پنجشنبه 19 بهمن 1396 ساعت: 0:47