دومین نسخه بتای iOS 11.3 ویژگی های جدید وعده داده شده از سوی اپل یعنی Battery Health را شامل شده است | بلاگ

دومین نسخه بتای iOS 11.3 ویژگی های جدید وعده داده شده از سوی اپل یعنی Battery Health را شامل شده است

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

شمارنده

همانطور که انتظار می رفت ، طبق وعده های داده شده توسط شرکت اپل ، بالاخره این شرکت کوپرتینویی برای اولین بار قابلیت جدید Battery Health را به نسخه بتای iOS 11.3 اضافه کرده است . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

همانطور که در جریان می باشید ، شرکت اپل در صبح روز سه شنبه دومین نسخه بتای iOS 11.3 را عرضه کرده است و این بروزرسانی پیرامون یک جدید که برروی ان برچسب Battery Health خورده است و با این نام شناخته می شود را شامل شده است . در واقع ، همانطور که از نام آن پیداست ، این ویژگی برای کاربران iOS به منظور ارائه ی اطلاعات بیشتر در مورد باتری هایشان طراحی شده است .

به همین منظور ، باید گفتکه این گزینه ی جدید بعنوان بتا نامگذاری شده است و می توان به ان در برنامه ی Settings و در بخش تنظیمات باتری (Battery) دسترسی داشت و ان را یافت . از طرفی ، لازم به ذکر است که این قابلیت شامل برخی از اطلاعات متنی برای کاربران ، امکان خواندن و مشاهده ی حداکثر ظرفیت باتری دیوایسشان و یک ارزیابی و تشخیص از ظرفیت عملکرد پیک (Peak Performance) باتری دیوایسشان می باشد .

و اما برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر ، می توانید ویدئوی زیر را بررسی و مشاهده کنید :

بدیهی است که ما این ویژگی را برروی تلفن های جدیدتری همراه با باتری های سالم تست و ازمایش کرده ایم ، اما اگر شما یک باتری تضعیف شده داشته باشید ، یک گزینه ی Power Management را مشاهده خواهید کرد . لازم به ذکر است که شرکت اپل یک نمای کلی از نحوه ی عملکرد این قابلیت در سند پشتیبانی خود که اخیرا بروزرسانی شده است ، نشان داده است .

علاوه براین ، کاربران می توانند مشاهده کنند که ایا این ویژگی عملکرد مدیریت که بصورت پویا و داینامیک حداکثر عملکرد را برای جلوگیری از خاموش شدن های غیرمنتظره فراهم می کند را در صورت نیاز فعال کنند و یا همچنین می توانند ان را برای غیرفعال کردن انتخاب کنند ، که در هر صورت می توانند به سادگی این ویژگی را مدیریت کنند. در نتیجه ، این ویژگی تنها پس از یک خاموش شدن غیرمنتظره که برای اولین بار برروی یک دیوایس همراه با یک باتری که توانایی کمتری برای ارائه ی حداکثر پاور لحظه ای را دارد ، فعال می شود . این ویژگی مربوط به آیفون ۶ ، آیفون ۶ پلاس ، آیفون ۶s ، آیفون ۶s پلاس ، آیفون  SE ، آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس است .

در پایان ، گفتنی است که طبق گزارش های ظاهر شده در ماه دسامبر ، نشان می داد که شرکت اپل کند شدن عملکرد را برروی ایفون هایی همراه با باتری های قدیمی تر اعمال کرده است . در نتیجه ، این شرکت در رابطه با چنین موضوعی عذر خواهی کرده است و یک برنامه ی تعویض ۲۹ دلاری را عرضه کرده است و گفته بود که iOS را بروز می کند تا وضوح بیشتری در عملکرد ان ارائه داده شود .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech

میکائیل نیک اندیش pinez...
ما را در سایت میکائیل نیک اندیش pinez دنبال می کنید

نویسنده : میکائیل نیک اندیش بازدید : 19 تاريخ : جمعه 20 بهمن 1396 ساعت: 4:37