همانطور که انتظار می رفت ، طبق وعده های داده شده توسط شرکت اپل ، بالاخره این شرکت کوپرتینویی برای اولین بار قابلیت جدید Battery Health را به نسخه بتای iOS 11.3 اضافه کرده است . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

همانطور که در جریان می باشید ، شرکت اپل در صبح روز سه شنبه دومین نسخه بتای iOS 11.3 را عرضه کرده است و این بروزرسانی پیرامون یک جدید که برروی ان برچسب Battery Health خورده است و با این نام شناخته می شود را شامل شده است . در واقع ، همانطور که از نام آن پیداست ، این ویژگی برای کاربران iOS به منظور ارائه ی اطلاعات بیشتر در مورد باتری هایشان طراحی شده است .

به همین منظور ، باید گفتکه این گزینه ی جدید بعنوان بتا نامگذاری شده است و می توان به ان در برنامه ی Settings و در بخش تنظیمات باتری (Battery) دسترسی داشت و ان را یافت . از طرفی ، لازم به ذکر است که این قابلیت شامل برخی از اطلاعات متنی برای کاربران ، امکان خواندن و مشاهده ی حداکثر ظرفیت باتری دیوایسشان و یک ارزیابی و تشخیص از ظرفیت عملکرد پیک (Peak Performance) باتری دیوایسشان می باشد .

و اما برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر ، می توانید ویدئوی زیر را بررسی و مشاهده کنید :

بدیهی است که ما این ویژگی را برروی تلفن های جدیدتری همراه با باتری های سالم تست و ازمایش کرده ایم ، اما اگر شما یک باتری تضعیف شده داشته باشید ، یک گزینه ی Power Management را مشاهده خواهید کرد . لازم به ذکر است که شرکت اپل یک نمای کلی از نحوه ی عملکرد این قابلیت در سند پشتیبانی خود که اخیرا بروزرسانی شده است ، نشان داده است .

علاوه براین ، کاربران می توانند مشاهده کنند که ایا این ویژگی عملکرد مدیریت که بصورت پویا و داینامیک حداکثر عملکرد را برای جلوگیری از خاموش شدن های غیرمنتظره فراهم می کند را در صورت نیاز فعال کنند و یا همچنین می توانند ان را برای غیرفعال کردن انتخاب کنند ، که در هر صورت می توانند به سادگی این ویژگی را مدیریت کنند. در نتیجه ، این ویژگی تنها پس از یک خاموش شدن غیرمنتظره که برای اولین بار برروی یک دیوایس همراه با یک باتری که توانایی کمتری برای ارائه ی حداکثر پاور لحظه ای را دارد ، فعال می شود . این ویژگی مربوط به آیفون ۶ ، آیفون ۶ پلاس ، آیفون ۶s ، آیفون ۶s پلاس ، آیفون  SE ، آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس است .

در پایان ، گفتنی است که طبق گزارش های ظاهر شده در ماه دسامبر ، نشان می داد که شرکت اپل کند شدن عملکرد را برروی ایفون هایی همراه با باتری های قدیمی تر اعمال کرده است . در نتیجه ، این شرکت در رابطه با چنین موضوعی عذر خواهی کرده است و یک برنامه ی تعویض ۲۹ دلاری را عرضه کرده است و گفته بود که iOS را بروز می کند تا وضوح بیشتری در عملکرد ان ارائه داده شود .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 18
برچسب ها :

تاريخ : جمعه 20 بهمن 1396 | 4:37 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.