اپل راهنمای کاربری انلاین هوم پاد را منتشر کرد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 27

اپل <strong></strong> کرد

هم اکنون باید بگوییم که همزمان با انتشار رسمی هوم پاد در امریکا ، انگلستان و استرلیا شرکت اپل راهنمای کاربری انلاین هوم پاد را برای خریدران منتشر کرده است . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

پس از ورود روز گذشته ی هوم پاد ، شرکت اپل در حال آموزش دادن به مشتریان در مورد آنچکه می توان این دیوایس را همراه با ویدیو های مفید و کاربردی از طریق خود برنامه ی Tips و راهنمای کاربری رسمی هوم پاد برروی وب انجام داد را اغاز کرده است .

در واقع ، این راهنمای کاربری انلاین در وب سایت help.apple.com/homepod دردسترس می باشد و این راهنمای کاربری اصول اولیه از تجربه ی کارکردن با هوم پاد را پوشش می دهد . بنابراین ، این محدوده از راهنمای کاربری نحوه ی راه اندازی این دیوایس را برای اولین بار و تنظیم کردن تنظیمات ان به منظور استفاده از سیری برای تعامل مبتنی بر صدا ، پخش موزیک ، کنترل کردن لوازم جانبی هوشمند خانه و … را پوشش می دهد .

همچنین ، سایر موضوعات مربوطه از مواردی مانند حریم خصوصی و امنیت هوم پاد ، برنامه ی Podcasts اپل ، کنترل پخش موزیک ، استفاده از AirPlay ، گرفتن خبرنامه ها از طریق سیری و … را پوشش می دهد .

بنابراین ، گفتنی است که این منابع مفید و کاربردی به یک روش واضح و مختصر و همراه با انیمیشن های زیبا که باعث مفهومی تر شدن ان می شود ، نوشته شده است و می بایست به صاحبان کاربران هوم پاد کمک کند تا بیشتر از محصولی که خریداری کرده اند بهرمند شوند .

و اما ایا شما همچنان راهنمای کاربری هوم پاد را برسی کرده اید ؟

حال ، اگر به هر دلیلی شما هم از کاربران دیوایس جدید هوم پاد بشمار می ایید و یا در خارج از کشور زندگی می کنید و به این دیوایس دسترسی داشته اید ، می توانید تجربه  ی کاربری خود را در رابطه با این دیوایس با ما به اشتراک بگذارید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

يکشنبه 22 بهمن 1396 - 7:32
قدرت گرفته از نیلوبلاگ