اپل راهنمای کاربری انلاین هوم پاد را منتشر کرد

اپل راهنمای کاربری انلاین هوم پاد را منتشر کرد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 21

اپل <strong></strong> کرد

هم اکنون باید بگوییم که همزمان با انتشار رسمی هوم پاد در امریکا ، انگلستان و استرلیا شرکت اپل راهنمای کاربری انلاین هوم پاد را برای خریدران منتشر کرده است . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

پس از ورود روز گذشته ی هوم پاد ، شرکت اپل در حال آموزش دادن به مشتریان در مورد آنچکه می توان این دیوایس را همراه با ویدیو های مفید و کاربردی از طریق خود برنامه ی Tips و راهنمای کاربری رسمی هوم پاد برروی وب انجام داد را اغاز کرده است .

در واقع ، این راهنمای کاربری انلاین در وب سایت help.apple.com/homepod دردسترس می باشد و این راهنمای کاربری اصول اولیه از تجربه ی کارکردن با هوم پاد را پوشش می دهد . بنابراین ، این محدوده از راهنمای کاربری نحوه ی راه اندازی این دیوایس را برای اولین بار و تنظیم کردن تنظیمات ان به منظور استفاده از سیری برای تعامل مبتنی بر صدا ، پخش موزیک ، کنترل کردن لوازم جانبی هوشمند خانه و … را پوشش می دهد .

همچنین ، سایر موضوعات مربوطه از مواردی مانند حریم خصوصی و امنیت هوم پاد ، برنامه ی Podcasts اپل ، کنترل پخش موزیک ، استفاده از AirPlay ، گرفتن خبرنامه ها از طریق سیری و … را پوشش می دهد .

بنابراین ، گفتنی است که این منابع مفید و کاربردی به یک روش واضح و مختصر و همراه با انیمیشن های زیبا که باعث مفهومی تر شدن ان می شود ، نوشته شده است و می بایست به صاحبان کاربران هوم پاد کمک کند تا بیشتر از محصولی که خریداری کرده اند بهرمند شوند .

و اما ایا شما همچنان راهنمای کاربری هوم پاد را برسی کرده اید ؟

حال ، اگر به هر دلیلی شما هم از کاربران دیوایس جدید هوم پاد بشمار می ایید و یا در خارج از کشور زندگی می کنید و به این دیوایس دسترسی داشته اید ، می توانید تجربه  ی کاربری خود را در رابطه با این دیوایس با ما به اشتراک بگذارید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

يکشنبه 22 بهمن 1396 - 7:32
قدرت گرفته از نیلوبلاگ