بخش <strong></strong> شد

اگر شما هم از ان دست کاربرانی هستید که از برنامه ی TV در سیستم عامل iOS و tvOS استفاده می کنید ، باید بگوییم که هم اکنون بخش اخبار زنده به برنامه ی TV اپل اضافه شد . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

همانطور که در سپتامبر گذشته در زمان عرضه ی اپل تی وی ۴K وعده داده شده بود ، هم اکنون کاربران iOS و tvOS قادر به مشاهده ی اخبار زنده از منابع گوناگون در برنامه ی TV می باشند .

در واقع ، این امر تنها به دنبال راه اندازی بخش ورزش های اختصاص یافته در یک چند ماه پیش اتفاق افتاده است . در نتیجه ، این بخش از اخبار (News) یک مقدار بیشتر محدود می باشد و پخش زنده ی ان از داخل تب Watch بجای داشتن یک تب اختصاصی برای خود همچون تب Sports انجام می شود .

از طرفی ، این بخش از اخبار (News) امکان دسترسی سریع به کاربران را برای اخبار زنده از طریق CBS News ، CNN ، CNBC ، Bloomberg ، Cheddar و Fox News را فراهم می سازد .

همچنین ، درست مانند بخش Sports ، زمانیکه شما برروی یک فید زنده تپ می کنید ، این فید زنده شما را مستقیما به اپلیکیشن شبکه هدایت می کند . از طرفی ، اگر شما ان اپلیکیشن را نصب شده نداشته باشید ، ان را به شما پیشنهاد خواهد کرد که نصب کنید .

لازم به ذکر است که اگر شما از Single Sign-On استفاده می کنید ، از ان اعتبارات برای ورود شما بطور خودکار استفاده خواهد شد که باعث می شود تا تمام فرایند یکپارچه شود .

از طرفی ، اگر شما دارای یک اپل تی وی می باشید ، شما حتی می توانید از سیری برای پخش بلومبرگ (Play Bloomberg) درخواست کنید تا به فید زنده از ان شبکه هدایت شوید .

در پایان ، باید بگوییم که شما می توانید بخش اخبار (News) را برای خودتان اگر شما دارای یک دیوایس مبتنی بر iOS و tvOS هستید که برروی ان نسخه ی ۱۱.۲.۵ و یا نسخه های پس از ان در حال اجرا می باشد را بررسی کنید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 42
برچسب ها :

تاريخ : يکشنبه 22 بهمن 1396 | 14:44 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By VatanSkin :.